Καλώς σας βρήκαμε!!!!


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
αυτό το κορίτσι δεν με απογοήτευσε ποτέ...

Δεν έχω τον πιο έξυπνο σκύλο του κόσμου (αν και στα ματια μου ειναι το πιο ξεχωριστό πλάσμα...). Εχω όμως αποδείξεις εδώ και λίγες μέρες για κάτι που ήξερα πάντα... Όταν προετοιμαζεις τα πράγματα όπως αρμόζει στο καθε μέλος της οικογενειας σου και όταν η αγάπη ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ αναμεσα στα μέλη, χωρις να γίνεται καινουριος καταμερισμός της με ακατανόητα για μενα μετρα και σταθμά, τοτε δύσκολα θα αποτύχεις...

Σεβασμος και αγάπη μόνο... Και στα δικά σας!!!
IMG-20160420-WA0002.jpg image-c929541b95eb18efaa33e0912c518626150e11ea058cddd5f46bf894a17fe5ad-V.jpg
IMG-20160424-WA0010.jpg
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Να σας ζήσει και να σας γεμίζει πάντα χαρά και περηφάνια Μάρθα! Χίλιες ευχές ολόψυχα :)

Και πολλά μπράβο για όλη τη δουλειά και την προετοιμασία που κάνατε για να μοιραστούν μια ευτυχισμένη ζωή τα κορίτσια σας!

Εσύ όλα καλά;
 


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
αυτό το κορίτσι δεν με απογοήτευσε ποτέ...

Δεν έχω τον πιο έξυπνο σκύλο του κόσμου (αν και στα ματια μου ειναι το πιο ξεχωριστό πλάσμα...). Εχω όμως αποδείξεις εδώ και λίγες μέρες για κάτι που ήξερα πάντα... Όταν προετοιμαζεις τα πράγματα όπως αρμόζει στο καθε μέλος της οικογενειας σου και όταν η αγάπη ΜΟΙΡΑΖΕΤΑΙ αναμεσα στα μέλη, χωρις να γίνεται καινουριος καταμερισμός της με ακατανόητα για μενα μετρα και σταθμά, τοτε δύσκολα θα αποτύχεις...

Σεβασμος και αγάπη μόνο... Και στα δικά σας!!!
View attachment 57353 View attachment 57355
View attachment 57354
Να σας ζήσει.ευχομαι υγεία και αγαπη σε ολη την οικογένεια.να χαίρεσαι το εξαιρετικό πλάσμα σου,και πολλα μπραβο για την δουλειά-αφοσίωση και τον χρονο σου προς αυτήν..(y)(y)
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Εγώ μια χαρά ναι!!!! Τώρα καλα είναι ευκολα όλα... μαμ κακα και νανι... μετά θα δούμε χαχα

Δεν έχω δώσει τίποτα στο σκύλο μου που δεν έχω παρει πίσω... Της δίνω απλά ότι μου δίνει και προς το παρόν με αποζημιώνει... Ενα χέρι για καθε παιδάκι, αυτή είναι η λογική μας και προς το παρον ειναι ολα υπεροχα... Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι!!!
 




Iraki maria

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2015
368
791
37
Thessaloniki
Να σας ζησει η μικρουλα.Να ειναι παντα ευτυχισμενη και η ζωη της γεματη απο αγαπη.Εχει ηδη αποκτησει την καλυτερη φιλη που θα μπορουσε να εχει.
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Να σας ζησει,γερο κ δυνατο σ'ολη του τη ζωη ναναι!
Να το καμαρωσεις οπως επιθυμεις!

στην 3η φωτο προσπαθει να σου "φαει" το γονατο ή ιδεα μου?:ROFLMAO:
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Καπου αναμεσα στα δοντια της και το ποδι μου βρισκεται ενα μικρο λουτρινο βατραχακι... Το ποδι μου ειναι στήριγμα για να το πιάσει καλα...

Θηλασμός και απορτ μαζι τι να λεμε αλλο επιπεδο!!!!
 


















Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Μην ανοιγω νεο θεμα...θα τα πω εδω...γτ αν δεν τα πω δεν θα ηρεμησω....

Σηκωνομαι το πρωι ωραια κ καλα ετοιμσζω τη μικρη κορη κ λεω θα παω μια βολτα τη μεγάλη....8 το πρωι...κ παμε κ παμε...στο αγαπημένο μας δασακι...
Σε καποια φαση τη βλεπω αρχιζει βγαζει σαλακια...λεω ζεσταθηκε το κοριτσι μου παμε προς τα πισω...στο δρομο του γυρισμου τα σάλια να τρεχουν νερο....με λιγο αφρό μπροστα στο στομα....λεω έσκασε καλε τοσο νωρις;;;; μην επαθε θερμοπληξια...
Σταματάω στη σκια τη δροσιζω με το νερακι μας...συνεχίζουμε....τα σαλια να αυξανονται κ το σιλβι να με κοιταζει μες τα ματια...λες να ποναει;;;συστροφη;;;;;παναγια μου! Πιανω κοιλια δεν ηταν φουσκωμένη....φευγουμε για κτηνιατρο ομως οπως κ να εχει... Ξεκιναει ενα πολυ ηπιο τρεμουλο στα ποδια μολις μπηκαμε στο γιατρο...τοτε πηγε ο νους μου... μεχρι εκεινη τη στιγμη ουτε που σκεφτηκα τη ΦΟΛΑ..γτ ηταν στο λουρι...γτ δεν εφαγε τιποτα απο κατω...γτ ειχα τα ματια μου πανω της οπως παντα...
Οι κορες του ματιου λιιιγο μεγαλες...βαραμε ατροπινη κ ζαντακ...μα πως;;;;ποτε;;;που;;;;;
Απαντηση γιατρού: έρχονται πολλα σκυλακια με αυτά τα συμπτωματα τελευταια...υποθεση ολων ειναι οτι καποιος ψεκάζει..με κακόβουλο ζουμι τα δεντρα κ τα χορταρια οποτε ο σκυλος μυριζει ή γλυφει ή τρωει κ γινεται ζημια...μικρη η μεγάλη αλλα κατι γινεται...

Εμεις προλαβαμε ή ειχαμε μικρη ζημια δεν ξερω...αλλα ο θυμος μου η απογνωση που ενιωσα με ακολουθουν ολη μερα...

Γτ ρε ανθρωπε να μου σκοτωσεις το σκυλι μου;;;;;;γτ;;;;; εγω εχω ματωσει για αυτό το ζωντανο...εχω πονέσει εχω ξοδέψει εχω ξενυχτησει εχω γελασει εχω κλάψει εχω αφιερώσει κ εχω αφιερωθεί....γτ;;;; εσυ οποιος κ να εισαι εχεις νιωσει ετσι για κατι ή καποιον δεν μπορει να εισαι τοσο νεκρος μεσα σου...γτ να θες να κανεις τοσο κακο;;;γτ να θες να μου κλεισεις το σπιτι ετσι;;;
Το κακο που θες να κανεις απο τα παιδια σου να το βρεις!!!! Κ εσυ κ οι ομοιοι σου!!! Κτηνος υπανθρωπε!!!

Αυτα....
 


yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Μου εφυγε η ψυχη μεχρι να διαβασω οτι ειναι οκ...
Δεν υπαρχουν λογια,καθε μερα νεκρα ζωακια παντου:(
 


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Ειναι οκ....κοιμαται μακαρια κατω απο το μωρό μας...το μωρο της...πρεπει να τρομαξε...με κοιτουσε προσπαθουσε να μου πει...

Κ απο σω κ περα;;;δεν την αφηνω να μυρισει τιποτα;;;δεν τη ξαναπαω βολτα;;;τι;;; πως θα σταματήσω να φοβαμαι το καθετι;;;

Πως θα συνεχιζα αν μου πάθαινε κατι;;;

Πως θα ηρεμησω σημερα;;;;