Καλώς σας βρήκαμε!!


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Ευχαριστώ!!! Και φυσικά σε ευχαριστώ κι εκ μέρους του τρελόπαιδου, το οποίο σαφώς θα προτιμούσε να σε ευχαριστήσει προσωπικά, γλύφοντάς σε μέχρι να χρειαστείς πιστολάκι!! :D:ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Orilis and l.Kyveli










myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα


separated at birth!
Χαχαχαχαχα!!! Θα γελάω για μέρες!!! Σαν νεογέννητο ήταν σκέτος έρωτας!!! Καλές και οι αδερφές του αλλά αυτός ήταν το και άλλο!!! @Iraki maria αν και ο λιγότερο καπάτσος απ τα 4, προλάβαινε να τρώει σαν γουρουνάκι, δεν έπεσες πολύ έξω!!:love::LOL:
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
IMG_20151026_150014.jpg Πύρρος ο Μπέμπης, ενός μήνα περίπου!!! Τον βρήκε ο Έντζο σήμερα το πρωί κάτω από ένα σκουπιδοτενεκές, ξεπαγιασμένο και γεμάτο ψύλλους... Τώρα είναι σχεδόν καθαρός μετά την επίσκεψη στον κτηνίατρο και κοιμάται μακάριος! Την άλλη παρασκευή εμβόλιο και σε κάνα μήνα ταξιδεύει οδικώς για Αθήνα, στο καινούριο του σπίτι που θα ζήσει ζωή χαρισάμενη... Και τότε θα έχει και δικό του θέμα στο φόρουμ ;):love:
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Αυτά είναι, αμεση υιοθεσία!!! Εμ πώς να αντισταθούν στο κουκλί!!!

μπράβο όμως και στον Έντζο, ψυχούλα!
 
  • Like
Reactions: myEnzo


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Κούκλος είναι , πως μου ξέφυγε αυτός!!!
Μου αρέσουν πολύ τα γκριφονοειδή, συγνώμη παιδιά εγώ έτσι τα έμαθα καθώς μεγάλωνα :p
Nα σου ζήσει ο Ένζο, μεγάλη μούρη!
δεν τα εμαθες σωστα... γκριφον κανις ειναι....

φιλε μ μπραβο ποτε το βρηκες ποτε το εδωσε συγχαρητηρια....
να ξερεις δινουμε κι ενα ντογκο ... κοιτα μπας και καταφερεις τπτ...
 
  • Like
Reactions: myEnzo and Aslan


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
@ghelly το σκυλί μου ήταν και είναι απλά υπέροχο με το μωρό, δεν του το χα... Το άφησε να πιει απ το μπολ του, να κοιμηθεί στη μαξιλάρια του κι έπαιξε μαζί του πολύ ήρεμα... @GRDANE θα έχω το νου μου για το ντόγκο σου... Α, και και τελευταίο, ο Έντζο δεν είναι γκριφόν κανίς αλλά ημίαιμο Λαμπ, σύμφωνα με το βιβλιάριο του... :ROFLMAO::ROFLMAO: Άντε, καλημέρα σε όλους!!! :p
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
@ghelly το σκυλί μου ήταν και είναι απλά υπέροχο με το μωρό, δεν του το χα... Το άφησε να πιει απ το μπολ του, να κοιμηθεί στη μαξιλάρια του κι έπαιξε μαζί του πολύ ήρεμα... @GRDANE θα έχω το νου μου για το ντόγκο σου... Α, και και τελευταίο, ο Έντζο δεν είναι γκριφόν κανίς αλλά ημίαιμο Λαμπ, σύμφωνα με το βιβλιάριο του... :ROFLMAO::ROFLMAO: Άντε, καλημέρα σε όλους!!! :p
@GRDANE να κάνουμε το ντόγκο γκριφόν-κανίς? Δεν θα το καταλάβει κανείς, στο υποσχομαι!
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
"Ήπιε απ' το μπωλ μου... Το κατάπια. Έφαγε απ' το φαΐ μου... Το κατάπια. Τον χαϊδεύεις πολύ, το κατάπια κι αυτό... Αλλά όχι να μου πάρει και τον κόμπο! Πότε φεύγει είπαμε;;; "
 

Attachments





myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Μπα, κάτω απ' το κρεβάτι αράζει οικειοθελώς, είναι το στέκι του όταν κουράζεται. Η πλάκα είναι που πριν λίγο ο μικρός πήγε και ξάπλωσε κάτω απ' το κρεβάτι κι ο Έντζο για σπάσιμο πήγε και άραξε μπροστά στην πόρτα του box του μικρού. Μόλις κοιμήθηκε, ο μικρός πήγε και στριμώχτηκε στην κοιλιά του να κοιμηθεί κι αυτός. Και πάνω που πήγα να τους βγάλω φωτό, έκανα θόρυβο και ξύπνησε ο Έντζο και τινάχτηκε πάνω με ύφος "ω να σου γ..., δε γλιτώνω απ' το κ...λόπαιδο!!" :ROFLMAO::ROFLMAO:
 




myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Άστα, καλά μου λένε στη δουλειά ότι είμαι κινητή καταστροφή... Πού θα πάει όμως, θα τους ξαναπετύχω...
 
  • Like
Reactions: ghelly






myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Όχι, το αγόρι μου είναι μικρό ακόμα, δεν του κάνει κούκου. Και θα παραμείνει άσπιλο κι αμόλυντο, καθώς το Γενάρη θα πούμε "Αντίο κάκαλα"! Η φάση θυμίζει περισσότερο 15χρονο που η μάνα του του φόρτωσε για παρέα το 3χρονο της φίλης της για να πιει καφέ με τη φίλη της και δεν ξέρει πώς να γλιτώσει! :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: GRDANE