Καλώς σας βρήκαμε!!


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
@dnassib η συμβίωση πάει μια χαρά, αν εξαιρέσεις κάποιες κουταβομαλακίες ήσσονος σημασίας. Μαθαίνει πιο γρήγορα απ' τον Enzo (αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται και στο ότι είμαι κι εγώ πιο έμπειρη πια), στο μόνο που με ψιλοταλαιπώρησε είναι στα τσίσα αλλά μη φανταστείς τίποτα τρελό. Στο λουρί δε είναι μια θεά :)! Κατά τα άλλα μεταξύ τους τα πάνε μια χαρά κι ο Enzo της βάζει μια χαρά όρια όταν αρχίζει και του τα ζαλίζει πολύ. Τώρα είμαστε σε φάση που προσπαθώ να βρω παιχνίδι που να την ενθουσιάζει αλλά είναι νωρίς νομίζω, η προσοχή της αποσπάται εύκολα ακόμα.
 


sarah0971

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2014
84
56
Κουκλιά και τα δύο!!! Να τα χαίρεσαι!! Κι εγώ θέλω να πάρω δεύτερο αλλά δεδομένου ότι έχουμε και έναν γάτο μέσα στο σπίτι και 2 γατιά που ταΐζω έξω, αυτό θα ήταν ασύμφορο δεδομένου και των ΕΝΦΙΑ κλπ κλπ να μην βρίζω τώρα νυχτιάτικα!!!
 
  • Like
Reactions: ioanna a and myEnzo


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Κουκλιά και τα δύο!!! Να τα χαίρεσαι!! Κι εγώ θέλω να πάρω δεύτερο αλλά δεδομένου ότι έχουμε και έναν γάτο μέσα στο σπίτι και 2 γατιά που ταΐζω έξω, αυτό θα ήταν ασύμφορο δεδομένου και των ΕΝΦΙΑ κλπ κλπ να μην βρίζω τώρα νυχτιάτικα!!!
Άστα... Ήδη έχω βάλει μπροστά σχέδιο αποταμίευσης (κοινώς κουμπαρά γουρουνάκι :D) για τις στειρώσεις... Ελπίζω σε κάνα μήνα να ξεμπερδεύω με τον αγόραρο και μόλις δώσουν οι γιατροί το οκ και με τη μικρή.
 


sarah0971

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2014
84
56
Άστα... Ήδη έχω βάλει μπροστά σχέδιο αποταμίευσης (κοινώς κουμπαρά γουρουνάκι :D) για τις στειρώσεις... Ελπίζω σε κάνα μήνα να ξεμπερδεύω με τον αγόραρο και μόλις δώσουν οι γιατροί το οκ και με τη μικρή.
Εγώ ευτυχώς τους στειρώσα και τους 4. Αλλά όταν έρχεται η ώρα να τους πάμε σε γιατρούς κλαίω με μαύρο δάκρυ! :(
 








myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
πατουσια για φαγωμα βλεπω!!!
Μωρέ ολόκληρη για φάγωμα είναι, τί να σου λέω :love::love:

Καλά, πώς μεγάλωσε έτσι;:eek:
Κοτζάμ γυναίκα έγινε.:cool:
Ναι η άτιμη και εξελίσσεται σε μεγάλο π...τανί :D:D
 












13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
καλως ηλθες..... μιλαμε για κουκλο!! να τον εχεις αγκαλια πρωι- βραδυ... τι μεγεθος και βαρος θα γινει οταν μεγαλωσει?
 


13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Πολλές καλησπέρες!!!! Αυτή είναι η Ίρμα το νυχτεριδάκι μας!! Χαίρομαι που βρήκα ένα forum σαν το δικό σας, προσεγμένο και σοβαρό για ανταλλαγή απόψεων με κυνόφιλους! Καλώς σας βρήκαμε λοιπόν!!! :whistle:[/QUOTE
καλως ηρθες κουκλιτσα ....
 


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
@Τιτιλης έχω 2, τον Enzo (ο άσπρος) που είναι 20 μηνών και είναι μεσαίος γύρω στα 20 κιλά και την Κίρα που είναι σχεδόν 6 μηνών και θα γίνει κι αυτή μεσαία το πολύ μέχρι 15 κιλά.
 
  • Like
Reactions: d-friend










Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3