Καλώς σας ξανά.. βρήκα!




ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
γειααα :)
φανταστικο ονομα ε ! απο αυτο εμπνευστηκε και ο μυθος με τον μερλιν και εναν βασιλια που ειχε παρει τη μορφη του αλλου και εκανε εκεινον(δεν ειμαι σιγουρος) με το εξκαλιμπορ που ειναι το ιδιο με το Θησεα..

ετσι και στην Αλκμηνη, ο Ζευς πηρε την μορφη του Αμφιτρυωνα οταν ελειπε σε πολεμικες επιχειρησεις(το ιδιο με τον αλλο βασιλια στον αλλο μυθο),και τριπλασιασε την διαρκεια της νυχτας ;) και εκανε αυτα που εκανε με την Αλκμηνη και μετα ο Ηρακλης (y)

μεταθανατια εγκατασταθηκε στη νησο των Μακαρων απο τον Δια και την λατρευαν σε πολλα μερη της Ελλαδας.. και εσυ φανταζομαι λατρευεις την δικη σου Αλκμηνη ε :X3::)(y)
 














Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Τέλος Ιουλίου θα πετάς στα σύννεφα! Άλλοι δεν θα θέλουν να περάσει ο Ιούλιος εσύ θα θες να πάει στο fast forward! Με το καλό!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 




nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
Πω πω τι ομορφη που ειναι !!!! Να την χαιρεσε με το καλο ! Ευχομαι μονο χαρουμενες στιγμες να εχετε κ φυσικα πολυ παιχνιδι !
 
  • Like
Reactions: Lavernne








ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ωωω με το καλό να ερθει η μικρή στα χέρια σου!!! Καλότυχη και πάντα με χαρές η συμβίωση σας

(εγώ τον Αρίωνα εχω βάλει στο ματι):love:
 
  • Like
Reactions: Lavernne




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Αργυρώ μου!!! Είμαι ερωτευμένη και περιμένω πως και πως να περάσουν οι μέρες!!! :)
Σε ευχαριστούμε και εγώ και η μπέμπα!!

Σε ευχαριστώ πολύ Takisft!! Nα σαι καλά! :)

ghelly να σαι καλά!! Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!

Ναι, κάτι έχω δει! Θα τον πάρεις; :)
 




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Ξανθια θα ναι η δεσποινις ε? Κουκλα!! Με το καλο να τη δεχτεις :D

Πες μας και περισσοτερα.. μπαμπας , μαμα, προικα (y)
 
  • Like
Reactions: Lavernne


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
ξανθοκόκκινο θα είναι το κορίτσι μου!! Σε ευχαριστώ πολύ Αμαλία!!
Μαμά η Nordic Blue Northern Sky (Φαίδρα) και μπαμπάς ο Talk About Me Galladria Novitaris (Μορφέας).
Την προίκα της ακόμα δεν την έχω ολοκληρώσει.. Τον άλλο μήνα θα πάρω τα πολλά! Προς το παρόν λίγα παιχνιδάκια της έχω πάρει :D
 
  • Like
Reactions: Amaliaz


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.801
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf