Καταστημα πετ σοπ στο ιντερνετ


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Δύο μέλη που το πρώτο, και ίσως και μοναδικό τους post, αποτελεί εγκώμιο για το συγκεκριμένο e-shop;
Άμα τριτώσει το κακό μάλλον ΔΕΝ θα ξαναπαραγγείλω από κει
Θεμιττό @ptf , θεμιττό και αποδεκτό!
Αν είναι σωστοί ας κάνουν όση διαφήμιση θέλουν...:)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δύο μέλη που το πρώτο, και ίσως και μοναδικό τους post, αποτελεί εγκώμιο για το συγκεκριμένο e-shop;
Άμα τριτώσει το κακό μάλλον ΔΕΝ θα ξαναπαραγγείλω από κει
και το ένα δεν έχει καν σκυλι αλλά μόνο την πρεμούρα να μας ενημερώσει για το πόσο τέλεια ήταν στο zoofast....
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Θεμιττό @ptf , θεμιττό και αποδεκτό!
Αν είναι σωστοί ας κάνουν όση διαφήμιση θέλουν...:)
Είμαι ο τελευταίος που θα διαμαρτυρηθεί στη διαφήμιση, για ευνόητους λόγους :), αλλά όταν προσβάλλουν τη νοημοσύνη μου ξυπνάει η Τούμπα μέσα μου για.
 


love2008

New Member
23 Οκτωβρίου 2015
4
0
57
κοζανη
ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΚΥΛΙ ΚΟΥΝΕΛΙ Η ΦΙΔΙ Η ΟΠΟΙΟ ΑΛΛΟ ΖΩΟ ΟΤΑΝ ΕΓΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΙΠΛΑΣΙΑ ΤΙΜΗ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΑΡΚΑ ΚΑΙ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΚΑΙ 50 ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΜΕ ΑΛΛΑ 20 ΕΥΡΩ ΒΕΝΖΙΝΗ? ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΗΝ ΠΡΕΜΟΥΡΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΖΟΟFAST ΜΙΛΗΣΑ ΑΠΛΑ ΓΙΑ ΤΙΜΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ... ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΚΑΝΩ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ.....

ΟΡΙΣΤΙΣΤΕ ΚΑΙ ΔΥΟ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΛΕΩ.... ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΩ....
 

Attachments



ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Οταν μπαίνεις σε DOGforum ως κουνελοϊδιοκτήτης να γράψεις για το zoofast πρώτο ποστ, είναι δεδομένο ότι θα φανεί τουλάχιστον περίεργο. Δηλαδή έκανες αναζήτηση και βρήκες ένα φορουμ που αφορά σκυλιά, αλλά μπήκες στη διαδικασία εγγραφής για να πεις πόσο ικανοποιημένη είσαι με το συγκεκριμένο site χωρίς καν να εχεις "συστηθεί"? Μάλλον ειμαστε εμείς καχύποπτοι...

Επίσης μην γράφεις με κεφαλαία, σημαίνει ότι φωνάζεις.
 
  • Like
Reactions: Gaara






love2008

New Member
23 Οκτωβρίου 2015
4
0
57
κοζανη
ΤΥΧΑΙΑ ΜΠΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ GOOGLE ΟΠΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ZOOFAST... ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΠΡΩΤΗ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΣΤΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΘΕΤΙΚΟ Η ΑΡΝΗΤΙΚΟ.... ΚΙ ΟΧΙ ΝΑ ΜΕ ΑΡΠΑΞΕΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ..... ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΟΥΤΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΕΙΠΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ... ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ.... ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΕ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΣΚΥΛΟΥΣ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ.....

σορρυ για τα κεφαλαια τωρα διαβασα το σχολιο σου.... οκ τωρα?

ειδα αυτο και μπηκα.... εχει την ημερομηνια που μπηκα.... που τι το ηθελα δηλαδη....
 

Attachments

Last edited by a moderator:


margiekon96

Member
25 Οκτωβρίου 2015
24
52
Εγώ παρήγγειλα στις 16/10 και περιμένω! :Ρ οταν παραλάβω το σακί θα σας πω.. την προηγούμενη φορά που είχα πάρει απ το pet click πάντως ήταν μια χαρα,παρέλαβα την ίδια μέρα που παρήγγειλα κ απο ποιότητα ημερομηνίες κλπ κομπλε απλά είπα να δοκιμάσω και το zoofast κ θα δω που θα καταλήξω..
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Συμπληρωση του ποστ #222

Εχω φτασει το τσουβαλι στο 1/3 και ναι αρκετες κροκετες ειναι σπασμενες ενδειξη οτι το τσουβαλι ειχε χτυπηθει αρκετα κατα την μεταφορα.

Οχι οτι με καιει, μιας κ η συγκεκριμενη κροκετα ειναι μεγαλη κ μπορει να κοπει κ στην μεση, αλλα πιθανον να δημιουργουσε προβλημα τετοια μεταφορα σε αλλη τροφη.

Η αποψη μου παραμενει παντως, θα ξαναπαραγγειλω οταν ερθει η ωρα.......
 
  • Like
Reactions: Aslan




kostas_kallia

New Member
3 Ιουλίου 2014
3
1
38
και σε εμενα εχει τυχει με ακανα και οριτζεν να μην γραφει ημερομηνια οχι ομως παντα...επισης εχω παρει josera,bosch και royal και εγραφαν κανονικα ημερομηνιες και λοτ....επισης στο σαιτ της ακανα/οριτζεν δεν δειχνει κανενα αντιπροσωπο στην ελλαδα....
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Συμφωνώ μαζί σου. Από την άλλη, αν κάποιος έπαιρνε το domain, χωρίς τη σύμφωνη γνώμη της champion, πόσο πιστεύεις θα την κρατούσε μέχρι να εξαγοραστει; Ή λες να ρισκάρει μήνυση χρησιμοποιώντας τα λογκο ενός κολοσσού;
 


Jp.Ak.Elias

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2012
217
11
Moλις παρέλαβα Οrijen red με ημερομηνία λήξης και lot όλα κομπλέ.Αν και η ημερομηνία λήξης είναι Αύγουστος του 16 αρα παλιά παρτίδα αλλα οκ.
Η παραγγελία εγινε την προηγούμενη Παρασκευή και ήρθε σήμερα πολύ καλά θα έλεγα.
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Παρέλαβα κ εγώ TotW pacific stream με ημερομηνία λήξης αμυδρώς εμφανή Αύγουστο του 16.
Άν κ είχε προστατευτικά μπαλονάκια η συσκευασία μέσα είχε χτυπηθεί και είχε ένα μικρό σκίσιμο που πρέπει να έγινε προς το τέλος της μεταφοράς υποθέτω αφού δεν είχε χυθεί κροκέτα στην κούτα.

Μάλλον θα ξαναπάρω,δεν είμαι σίγουρος αφού κ εδώ στο πετ σοπ στη γειτονιά έχω γυρίσει σακί της fish4dogs σκισμένο και μπαλωμένο με ταινία..

Έκανε 11 μέρες απο Πολωνία να έρθει Αθήνα η παραγγελία.
 


tryphon13

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2015
180
334
ATHENS
Στην αρχή ήμουνα δισκακτικός αλλά έχω παραγγείλει 2 φορές από 2 15κιλα.

Ειμαι πολύ ευχαριστημένος
 


ptf

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2009
2.051
1.809
58
ΑΘΗΝΑ
Οι τιμές τους σε Acana και TOTW ανέβηκαν υπερβολικά τις 2 τελευταίες εβδομάδες!
Τελευταία παραγγελία μου στις 29/10 4 τσουβάλια TOTW Wetlands canine στα 170€, με σημερινή τιμή βγαίνει 267€! Με βλέπω να ξαναγυρνάω σε Wild Prairie από το petshop της γειτονιάς μου.
 
  • Like
Reactions: Aslan


tryphon13

Well-Known Member
29 Ιουνίου 2015
180
334
ATHENS
Οι τιμές τους σε Acana και TOTW ανέβηκαν υπερβολικά τις 2 τελευταίες εβδομάδες!
Τελευταία παραγγελία μου στις 29/10 4 τσουβάλια TOTW Wetlands canine στα 170€, με σημερινή τιμή βγαίνει 267€! Με βλέπω να ξαναγυρνάω σε Wild Prairie από το petshop της γειτονιάς μου.
Ισχύει... και η brit ανέβηκε.

Ετσι είναι οσο ανεβαίνει η ζήτηση τόσο ανεβαινει και η τιμή