Κόστος Pedigree & export pedigree


tomsitas

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2011
783
48
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
στελενεις το πεδιγρεε σου στο ΚΟΕ και 20 eur η με ταχυδρομικη επιταγη, η κατάθεση στο λογαριασμο στη ALPHA BANK γραφεις επανω σε ενα χαρτι τα στοιχεια σου και μετα σου επιστρεφει με courier η ταχυδρομειο, η το παραλαμβανεις εσυ. Απο που ειναι το pedigree ? αναφερει επανω το ονομα σου? αν το σκαναρεις μπορω να το δω και να σου πω. Ενοείται οτι θα το στείλεις συστημενο, και θα κρατησεις φωτοτυπία και την αποδειξη του συστημενου, η του courier
ευχαριστω ,
Υπαρχει αντιστοιχη παρουσιαση του σκυλου οπου υπαρχει photo του pedigree απο φωτοτυπια ...
http://www.dogforum.gr/v3/showthread.php?14268-ΦΟΙΒΟΣ-...Shetland-sheepdog
 






tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
αφού είναι στο όνομα σου κανεις τη διαδικασία που έγραψε πιο πάνω ο Νίκος.
Θεωρητικά αυτή τη στιγμή δεν ανήκει σε κανένα Βιβλίο Γενεαλογίου
 




tomsitas

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2011
783
48
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Kαι το EXPORT CERTIFICATE και το PEDIGREE ειναι βουλγαρικα και εχουν τα στοιχεια μου πανω
ειναι και τα δυο πλαστικοποιημενα (γιαυτο και η photo που ανεβασα στην παρουσιαση ειναι απο φωτοτυπια)

αν εννοειται Julia Velkova .... αναφερεται σαν stud book Department στο export....
 
Last edited:


tangerin

Well-Known Member
25 Μαϊου 2008
741
1
Αυτο απο οτι βλεπω ειναι βουλγαρικο, παραπανω δεν μπορω να δω λογω ... πρεσβιοπειας, export γραφει? Το ονομα σου το γραφει?
πουρεψαμε:D:D:D:
Aστα και μένα μου ήρθε:mad::mad:

Nαι είναι export στο όνομα του.

μην νομίζεις και εγώ πήγα 2 μετρα πίσω για να το διαβάσω:D:D
 




theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
οκ κανεις αυτο που σου ειπα, και ολα καλα, ευκολα πραγματα. Τηλ επικοινωνιας επανω κλπ, διευθυσεις, αυτα δεν χρειαζεται να στα πω, αντε τη γλητωσες τη velkova, δεν χρειαζεται
 




tomsitas

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2011
783
48
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ευχαριστω.....
νοιωθω πολυ τυχερος αν σκεφτει κανεις οτι ζητησα απο τον εκτροφεα να παραλαβω το κουταβι πιο νωρις, λογο υποχρεωσεων και τα χαρτια ετοιμαστηκαν μεσα σε δυο μερες !!!!!!
 
Last edited:






tomsitas

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2011
783
48
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
παιδια το επιδιωκω και εγω αλλα μεχρι στιγμης εχουμε ακομη θεμα δοντιων ....
http://www.dogforum.gr/v3/showthread.php?13426-Δόντια-μικρά-και-μεγάλα-….&highlight=%CE%B4%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B9%CE%B1+%CE%BC%CE%B9%CE%BA%CF%81%CE%B1+%CE%BC%CE%B5%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B1
ριχτε μια ματια σαν πιο εμπειροι ,καθε βοηθεια δεκτη .......
θα βγουμε πολυ off topik..........!!!!!!!
 


theogoniakennel

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2010
1.134
2
ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ-ΑΘΗΝΑ
Αν καταλαβα δεν εχουν φυγει τα πρωτα? αν ισχυει εχασες , έπρεπε να έχουν φυγει δια της μεθοδου του γιατρου, αν δεν εχει γινει, χωρις να δω το ζωο, είμαι σχεδον σιγουρος οτι εχεις χαλασει την οριστικη οδοντοστοιχεια
 


stelios25

New Member
3 Φεβρουαρίου 2017
3
0
31
Kαλησπερα στην παρεα!! θα ηθελα να κανς μια ερωτηση παρακαλω! εχς 2 cane corso εναν υγιεστατο αρσενικο χωρις pedigree και μια θυληκια με pedigree και 2 διακρισεις απο εκθεσης του ΚΟΕ ! ζευγαρωσανε και γεννησε η θυληκια! Μπορω να βγαλω pedigree στα μωρο αν δεν εχει ο Αρσενικος Pedigree ?? Eυχαριστω!!
 








Χριστόφορος_Καρ

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
510
445
Αθήνα
Βρες έναν φίλο - γνωστό που να έχει ο σκύλος του ped και πες ότι αυτός είναι ο γαμπρός.
Αν θες να γίνεις πιο αλήτης ακόμα βρες και αγόρασε ένα ped.
Από κομπίνες πολλές...