Κarla & Pepper


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.076
Athens
Φέτος το καλοκαίρι δώσαμε ρέστα στη θάλασσα! Καταφέραμε να βουτήξουμε μέσα την πατούσα, άντε και λίγο την κοιλιά (μιας και είμαστε και πρώτο μπόι!)


Πατώνω;


Επειδή είναι βαθιά εκεί, μπες εσύ που φοράς το σωσίβιο να φέρεις το μπαλόνι και θα σε περιμένω εγώ έξω...


Πιο ρηχά δεν μπορούσε να μου το πετάξει;


Νομίζω ότι αυτή η μ...λακία που μου φόρεσε η μάνα μου, μου κάνει φαρδύ κwλο...


Πρέπει να βρούμε τρόπο να μην πάμε αύριο παραλία – έλα να σου πω τι θα της πεις...


Ρε μάνα... νομίζω ότι βλέπω ένα καρχαρία στην παραλία απέναντι… Δεν τ’ αφήνουμε το μπάνιο για αύριο;
 
  • Like
Reactions: Ρεάκι


arrigo_corso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2012
1.094
273
Πολύ αστείες οι περιγραφές των φωτογραφιών :D....... Βλέπω τρελάθηκαν από την χαρά τους που πήγαν θάλασσα!!!

Αλήθεια τώρα, δεν την γούσταραν καθόλου μα καθόλου τη θάλασσα??
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.076
Athens
Πολύ αστείες οι περιγραφές των φωτογραφιών :D....... Βλέπω τρελάθηκαν από την χαρά τους που πήγαν θάλασσα!!!

Αλήθεια τώρα, δεν την γούσταραν καθόλου μα καθόλου τη θάλασσα??
Η Karla (η μαύρη) είναι βολεψάκιας. Της αρέσει η θάλασα αρκεί να κάθεται σε μαλακιά πετσέτα ...με το κοκτέηλ της :D αλλά δεν της αρέσει το μπάνιο. Θα μπει (όχι ολόκληρη) αν υπάρχει ισχυρό κίνητρο όπως μπαλόνια, αφροί που επιπλέον, γλάρος, τέτοια πράγματα. Και η Pepper το κόλλησε από τη μεγάλη - δεεεν...
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.877
Ομολογώ ότι τα γαλλάκια, ανήκουν στην κατηγορία σκυλιών, που δεν συμπαθούσα ιδιαιτέρως.
Αυτές όμως οι γαλλιδογουρουνίτσες, σε κερδίζουν με την μία.
Είναι γλύκα και οι δυό τους. Κυρίως όταν δεν κάνουν περίεργους θορύβους :rolleyes:
Και σε υποχρεώνουν συνεχώς, σε ασταμάτητα χάδια, φιλιά και αγκαλιές.
Οπως κάθε δεσποινίδα που σέβεται τον εαυτό της :)
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Κιουρίες τα γαλλάκια!!!!! :D

Σημασία έχει οτι το χάρηκαν και αυτές με τον τρόπο τους και ας μη έκαναν τις τρελές βουτιές!

Θα μπορούσαν κάλλιστα να μην έχουν βάλει ουτε το ποδαράκι τους μέσα! :)

Και του χρόνου! :)
 








nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Άν μη τι άλλο,είναι όλο στυλ κ χάρη :lol:

Αυτές οι pics είναι στην πρώτη παραλία,τη μούφα ε?Βάλε κ απ'την παραδίπλα με το έντονο μπλε :p
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Βάσω,

Πανέμορφες και οι δύο!!!
Εμένα, η Pepper είναι η αδυναμία μου...

Και του χρόνου, νάστε καλά, για νέες αποδράσεις!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.076
Athens
Άν μη τι άλλο,είναι όλο στυλ κ χάρη

Αυτές οι pics είναι στην πρώτη παραλία,τη μούφα ε?Βάλε κ απ'την παραδίπλα με το έντονο μπλε
Μας κοροϊδεύουν και οι ...ιπποπόταμοι τώρα! :p


Φωτό δεν έχω άλλες και αυτές που βλέπετε είναι ευγενική χορηγία της Mareco, διότι εγώ και η φωτογραφική μηχανή δεν τό ΄χουμε. Οι επόμενες θα είναι επαγγελματικές από τη Νατάσσα και θα πουληθούν στο vogue. :cool:

Βάσω,

Πανέμορφες και οι δύο!!!
Εμένα, η Pepper είναι η αδυναμία μου...

Και του χρόνου, νάστε καλά, για νέες αποδράσεις!
Η Pepper εεε...? Σου θυμίζει λίγο Μόκα σε σμίκρυνση μάλλον.
Μόνο στα αυτιά το χαλάει, που είναι σα δορυφορικά πιάτα...

Κοίτα, η Pepper κατά καιρούς "χαρίζεται"... (όταν τρώει pet doors, σκοτώνει πισίνες κλπ.) ;-)
 




Louna mou

Well-Known Member
3 Δεκεμβρίου 2010
1.966
5
Πειραιάς
Κούκλες !!!
Ούτε εγώ είχα σε ιδιαίτερη εκτίμηση την ράτσα αλλά όταν τις είδα στ πίτα άλλαξα γνώμη !!
Άντε και του χρόνου πιο βαθιά :p:D
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Πολυ ομορφες! :) Εσυ εισαι πληρως εξοπλισμενη με σωσιβιο μπας και της ερθει η επνευση για "πεταλουδα" παντως ε! Χαχαχαχαχα! ;) Αυτα ειχα διαβασει καπου οτι δεν κολυμπανε καλα και βουλιαζουν ευκολα επειδη εχουν πολυ μπροστα το κεντρο βαρους τους. Αληθευει?
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.076
Athens
Πολυ ομορφες! :) Εσυ εισαι πληρως εξοπλισμενη με σωσιβιο μπας και της ερθει η επνευση για "πεταλουδα" παντως ε! Χαχαχαχαχα! ;) Αυτα ειχα διαβασει καπου οτι δεν κολυμπανε καλα και βουλιαζουν ευκολα επειδη εχουν πολυ μπροστα το κεντρο βαρους τους. Αληθευει?
Γενικά η φυλή δεν είναι της κολύμβησης διότι η ανατομία του λαχανοντολμά δεν ενδείκνυται για τέτοιο σπορ :D Κάποια βέβαια κολυμπάνε - αλλά μην φανταστείς με επιδόσεις! Εγώ προσπαθώ να της χώνω στα ρηχά και να γυρίσουν πίσω κολυμπώντας. Το σωσίβιο το πήρα φέτος μπας και δούμε προκοπή αλλά δεν είχαμε πολλέ ευκαιρίες να κάνουμε "καλές δοκιμές". Αν φτιάξει ο καιρός θα δοκιμάσω πάλι - με τη μέθοδο των μπαλονιών! :D
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.640
7.749
Στην πισίνα που πήγαινε ο Έλβις μου είχαν πει για ένα γαλλικό που το έβαλε ο ιδιοκτήτης του χωρίς σωσίβιο και βούλιαξε κατευθείαν!!! Με μακροβούτι το βγάλανε :D
Και του χρόνου να περάσετε εξίσου καλά ή και καλύτερα!!!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.076
Athens
Στην πισίνα που πήγαινε ο Έλβις μου είχαν πει για ένα γαλλικό που το έβαλε ο ιδιοκτήτης του χωρίς σωσίβιο και βούλιαξε κατευθείαν!!! Με μακροβούτι το βγάλανε :D
Και του χρόνου να περάσετε εξίσου καλά ή και καλύτερα!!!
Καλά πήγε και το έριξε μέσα με τη μία?:mad:
Έχω ακούσει για γαλλικό που έχει πνιγεί σε πισίνα - κανονική, ανθρώπινη...