ΜΟΥΖΗ, ΜΟΥΖάκα, ΜΟΥΖολίνι, ΚαραΜΟΥΖΗ, ΛιΜΟΥΖίνα, ΜΟΥΖικούλα, ΜΟΥΖούκι, ΜΟΥΖΟΥ


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
τον Τιμ τον ξέρω.... τον έχει δει σε εκθέσεις και αν θυμάμαι καλα τον έτρεχε και ενας φιλος....

Είναι υπέροχος ο μικρός! Εχει φοβερή κίνηση και φοβερό χαρακτήρα! :)
 
  • Like
Reactions: d-friend


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
τον Τιμ τον ξέρω.... τον έχει δει σε εκθέσεις και αν θυμάμαι καλα τον έτρεχε και ενας φιλος....

Είναι υπέροχος ο μικρός! Εχει φοβερή κίνηση και φοβερό χαρακτήρα! :)
Τον αγαπώ! Φυσικά και η Μούζη..
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Φυσικά και τη Μουζη.... Να το προσέχεις το κοριτσάκι σου και πραγματικα πολύ χαίρομαι για εκεινη που σε βρηκε... :)
 
  • Like
Reactions: d-friend




d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Εδώ και αρκετούς μήνες έχει σκάσει μύτη κι ένα ακόμα αραπάκι νανοσνάουτσερ στο άλσος.. Ο Νώντας! Μεγάλη μορφή.. Το γνωρίζουμε από δυο μηνών.. Πρέπει να έχει κλείσει τους 8 τώρα.. Όλο και σε καμιά φωτογραφία εδώ θα τον πετύχετε στο μέλλον. Όταν είναι μαζεμένα και τα τρία είναι σκέτη απόλαυση! Πατέρας, Υιός, και Άγιο Πνεύμα.. Μη με ρωτήσετε ποιο είναι το Άγιο Πνεύμα..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: doritamelie








d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Γιοβάννα "Μέσα στα μαύρα σου μαλλιά" (live - Μόσχα, 1963)

Έτσι τα λέμε τώρα αυτά που φωλιάζουν..:ROFLMAO:

Μόνο που η Γιοβάννα "έφαγε" την εξής στροφή:

Είσαι πριγκίπισσα σωστή
και προίκα σου τα μάτια
η αρχοντιά δεν κατοικεί
μες στα χρυσά παλάτια.

Αφιερωμένο στη Μουζού μου.. (μετά από το "τυχερό μου αστέρι" που προηγήθηκε ως αφιέρωση σε άλλη στιγμή) και ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΑΥΡΟΣΚΥΛΑ!!
 
Last edited:


matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.433
1.022
@d-friend σε καμμια περιπτωση δεν υπαινιχτικα οτι επρεπε εσυ να υιοθετησεις την κυρια. Δεν θα μπορουσα να χρησιμοποιησω καλυτερα λογια απο αυτα που χρησιμοποιησες στο μνμ σου για να αναλυσεις - περιγραψεις την κατασταση και την δυσκολια της. Απλα καποιες φορες ευχεσαι να λειτουργουσαν οι υπηρεσιες του ρημαδοκρατους ή να υπηρχε αντιστοιχο rescue team για ανθρωπους....
 


d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Βραβευτήκαμε σας λέω.. κοτζάμ μετάλλιο! Και που να το είχα και φρεσκοστριπαρισμένο το Μουζί μου, που έχει πνιγεί μέσα στην τρίχα και χάνονται οι άψογες αναλογίες και γωνιώσεις..01.jpg