Μοίρα!!! (Ημίαιμο Λαμπραντόρ)




anastasiak

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2013
100
243


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Και τώρα σου αρέσει που με βλέπεις έτσι?Δε φτάνει που δε θα με πάρετε μαζί σας μου βάλατε και αυτό!!:don:





i dooo..σκυλοπατερούλι θα με πάρεις μαζί σου ε?:rolleyes:


 






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.549
6.975
Κρίμα, κρίμα, θα μπορούσε να κρατάει και το καλαθάκι με τα ρύζια, ξανασκεφτείτε τοοο!!! (η ώρα η καλή!)
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Κρίμα, κρίμα, θα μπορούσε να κρατάει και το καλαθάκι με τα ρύζια, ξανασκεφτείτε τοοο!!! (η ώρα η καλή!)
Ευχαριστούμε.....το σκεφτήκαμε πολύ γενικάα το τι θα κάνουμε!
Προβλιματιστίκαμε αν θα παέι σε πασιον ή θα μείνει περιορισμένη στη πίσω αυλή!
Τελικά για 2-3 μέρες θα μείνει στη αυλή!!Φυσικά και θα πηγαίνει βόλτες και δε θα αλλάξει πέρα από τον υπνο!
Στο σπίτι θα υπάρχει πολύ κόσμος και γενικά την τρελαίνουν καθώς είναι από όλες τις ηλικίες!
Ασε που τα μεζεδάκια δε τα ελένχω!
Πιστεύω ότι καταλήξαμε στη καλύτερη λύση γαιτί ουσιαστικά θα είναι όλη μέρα μαζί μας...2-3 μέρες θα κρατήσει και μετά θα ηρεμίσουμε όλοι!!:cool:
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.549
6.975
Α, ένας φίλος μου το κανόνισε έτσι όπως εσείς. Καλοπέρασε τρελά η σκύλα του από μεζεδάκι :cuniaoo: (ναι, ναι, της έδωσα κι εγώ :p) και συμμετείχε και στους εορτασμούς!!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Χα χα χα...αυτά τα μεζεδάκια!!!
Η Μοίρα θα είναι παρέα με την Αλεπού οπότε δε θα είναι και τελειός μόνη αυτές τις ώρες...!!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Και ναι έφτασε η ώρα που το κορίτσι το καλό μου..έγινε και καλά ''μαμά''.
Αχ αυτές τις μέρες βρήκαμε μια σκατούλα, μικρή και παιχνιδιάρα ούτε 3 μηνών(πάνω-κάτω)!!
Είπαμε να την κρατήσουμε μέχρι να της βρούμε σπίτι...βασικά η πεθέρα την μάζεψε:eek::cool:
Αφού πρώτα η καλή γειτονιά μας την πέρασε ένα χέρι ξύλο...στην κυριολεξία!!Επειδή τολμησε να μπει στην αυλή τους!!
Αλλά δε ήμουν εγώ σπίτι..:mad:
Την μικρή την πηγαμε στο γιατρό και αφού πέρασαν 3-4 μέρες και είδαμε όλα καλά κάναμε και το πρώτο εμβόλιο στη κυρία,φυσικά αποπαρασίτωση εσωτερική και εξωτερική!
Τρελοκούταβο,παιχνιδιάρικο σκέτη γλύκα..η Μοίρα το καλό μου Κυρία!!Παίζει μαζί του το διορθώνει και έχουμε πάθει πλάκα μάζι της!!
Αμα παίξουνε και κουραστει και αυτό δε σταματάει του ''χώνει'' 2-3 και πάει για ύπνο το σκατό(χωρίς κλάμα)!!
Εεεε η Αλεπού δε το έχει πάρει και με καλό μάτι οπότε δε τα φέρνουμε σε επαφή να μην την ζαλίζουμε!!
Αυτά τα νέα μας συντομα θα κάνω και την αγγελία της,να βρει και η μικρή το σπιτάκι της(ελπίζω)!!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.751
Μπράβο Φανή, τυχερό το κοριτσάκι αυτο!!!! Από την Μοίρα δεν περίμενα τίποτα λιγότερο!!! Θέλουμε φωτογραφίεες!
 








Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
*agapoylas**agapoylas**agapoylas**agapoylas*

τι παιδι ομορφο ειναι αυτο καλε??

Μπραβο στο κοριτσαρο σου, οχι σαν τη δικια μου που μονο δεν το σκοτωσε το κουταβι! :p
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Ναι το άτιμο είναι κούκλιτσα...μοιάζει με κυνηγοσκυλάκι:)
Ο καλός γείτονας το είχε στριμόψει στην γωνία και το βάραγε με ξύλο...και ευτυχός το λυπήθηκε η πεθερά μου και το μάζεψε!!Δε τον έχω πετυχει ακόμα τον βλάκα:mad:
Κάποιος πρέπει να το άφησε γιατί μόνο ένα βραδι ακούσαμε κλάμα και την άλλη μέρα το μαζέψαμε!!
Υπάρχουν 2 εκδοχές στο μυαλό μου, ή κάποιος καλός άνθρωπος το άφησε ή κάποιος τσιγκάνος το έκλεψε και του έφυγε!Μένω ανάμεσα σε 2 καταυλισμούς(ξέρω είμαι πολύ τυχερή)...γι αυτό και δε θα βάλω αφήσες γιατί θα έχω άλλοο είδους τηλεφωνήματα!!
Αυτά σύντομα θα φτιάξω και αγγελία με την σκατούλα γιατι δε μπορουμε να την κρατήσουμε!
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf