Μοίρα!!! (Ημίαιμο Λαμπραντόρ)


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Φανούλα στην αγγελία στο φβ πρόσθεσε και ένα τηλέφωνο επικοινωνίας γιατί με τις προωθήσεις θα χαθούν τα στοιχεία σου.
 


xristiannat

Member
7 Αυγούστου 2013
8
0
Ίλιον
Φανή μου είναι και οι δύο κούκλες!!!!Δεν ξέρω αν τελικά κράτησες και την δεύτερη κουκλίτσα αλλά ειναι και οι δύο υπέροχες!!!!και σίγουρα η Μοιρα θα ήταν εξαιρετικο παρανυφάκι!!!!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Είπα να ανανεώσω λίγο το θερντ της καλής μου,μιας και σε λίγες μέρες θα κλείσει να 4:eek:!!!
Δε έχει αλλάξει γενικός κάτι η Μοίρα είναι ίδια όπως τόσα χρόνια φτου φτου χωρίς καποιο θέμα υγείας!!
Σιγουρα έχουν αλλάξει κάποια πραγματα στη ζωή μας, περιμένει αδερφάκι καθώς διανύω τον 5ο μήνα της εγκυμοσύνης μου...δε νομίζω ότι έχει καταλάβει κάτι πραγματικά:rolleyes:!!
Αμα την τσιγκλίσω για παιχνίδι είναι ικανή να ανέβει στο κεφάλι μου με τα πηδηματα(δε με προσέχει)δε μυριζει καθόλου την κοιλιά μου και δε ασχολείτε με αυτή!!Αυτά τα αναφέρω γιατί είχα διαβάσει πόσο προστατευτικά γίνονται και αλλα τετοια..που σε έμας ακόμα τίποτα!!:p
Αυτές τις μέρες είναι σε κατασταση προσαρμογής,μετακομίσαμε αλλάξαμε γειτονια,σπίτι!!Δε μπορώ να πω εδώ έχουμε πολλά σκυλιά τριγύρω μας αλλά ακόμα στην βόλτα της 2-3 μέρες τώρα έχει ένα θέμα με τις ανάγκες της.Είναι στην τσιτα μυρίζει, περνάμε από νέα σπίτια με σκυλιά ίσως και γι αυτό δε χαλαρώνει να ξελαφρώσει όπως τόσα χρόνια!!Με το κατούρημα είναι το μεγαλύτερο θέμα της..και οπότε γυρνάμε δε έχουμε κάνει κάτι και μετά την ξαναπάμε που δε κάνει κάτι μέχρι να σκάσει και να την κατεβάσουμε πάλι και να κατουρήσει επιτέλους!!Στο σπίτι δε δείχνει ανχωμένη,πέρα από τους εξωτερικούς παράγοντες στην καθημερινότητα μας δε έχει αλλάξει κάτι τραγικό!!

Φωτογραφίες δε ξέρω πότε θα βάλω γιατί τα έχω όλα σπίτι που ιντερνετ ακόμα δε έχουμε λόγο της μετακόμισεις:)
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Να 'μαστε και εμείς!!!
Με αφορμή την πρόσφατη επίσκεψη μας το Αττικό Νοσοκομείο Παιανίας,είπα να γράψω και εγω!!
Δε το είχαμε επισκευτεί ποτέ και ελπίζω να μην χρειαστεί να πάμε πάλι,προχθές έντονο λαχάνιασμα και να μην σταματάει με τίποτα....ξαφνικά να και ένα μικρό πρήξιμο στο στομάχι!Την γιατρό τηλέφωνο πριπεραν μου λεει αμέσως και αν δεν περάσει φεύγευτε για ακτινογραφίες!!
Δίνω περιμένουμε κανα 2ωρο αλλά τα φίδια μας έτρωγαν στο άκουσμα ''συστροφή στομάχου'' ε πάμε νοσοκομείο λέμε ακτινογραφία όλα καλά μας λένε...πφφφφ η καρδιά στη θέση της,
Βέβαια η γιατρός μας επιμένει ότι είχε μία μικρή διάταση στο στομάχι έκανε την κούρα της η κυρια και όλα καλά!!
Στο αττικο ουτε πρηξιμο είδαν όλα μια χαρά.....τι να πω!αφού ξεπρηστίκαμε και η διαθεσή μας επανήλθε.....όλα καλά!!
 


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
που είσαι fani τόσο καιρό;;;;;;;;;;;
και μπαίνεις και μας κοψοχολιάζεις κιόλας....

όλα καλά και μακριά απο σας και από όλους μας
τι κάνετε γενικά; :)
 
  • Like
Reactions: fani


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Εδωώ παρακολουθώ......καλά είμαστε η Μοίρα πλην του περιστατικού τα ίδια όπως πάντα κουτάβι!!Πολύ καλή με το παιδί απιστευτα παιχνίδια, τα χαζεύουμε όταν παίζουν(δε αφηνω τον μικρό γιατί την πειράζει συνέχεια)!!
Εεεε κλασικά πράγατα τρίχα φουλ και αυτή την εποχή το ένα το βουρτίζω και τον άλλον το κάνω ρολάκι...:LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:


τον είδα τον κούκλο σου.....μας λίγωσες πάλι:love:
 


LaCat

Well-Known Member
3 Ιουλίου 2013
861
923
Φανή να τους χαίρεσαι και τους δύο!
Βάλε καμιά φωτογραφία του μικρού με τη Μοίρα. :)
 
  • Like
Reactions: fani


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Καλώστηνα, long time no see!!! Να χαίρεσαι τα παιδιά (4ποδο + 2ποδο)!

Έτσι είχα φύγει κι εγώ μια φορά για ακτινογραφία στον δικό μου, και τελικά όταν φτάσαμε είχε ελάχιστο αέρα στο στομάχι αλλά πολύ στο έντερο, το πήγαινε για κολίτιδα. Κι ο αέρας στο στομάχι πρέπει να πεσε από τότε που τον είδε η κτηνίατρος μέχρι να πάμε για ακτινογραφία κ μετά τελείως. Πριν κανά μήνα που μου κανε κρίση από αρχές κολίτιδας πάλι, πήγε έφαγε λίγα χόρτα και τουμπάνιασε λίγο επιτόπου έτσι όπως τα κατάπινε με μανία και αέρα, τα είδα όλα, ήταν και 2.30 το βράδυ, δεν ήξερα τι να κάνω. Τον σταμάτησα από τα χόρτα, περπάτησαμε λίγο, έκανε και κάτι τεράστια ρεψίματα και ξεφούσκωσε. Δλδ, θέλω να πω, παίζει να ήταν παροδική και πρόσκαιρη μικρή διάταση που συνόδευε κάτι άλλο (μπορεί κ από το λαχάνιασμα κ μόνο) - οπότε να προσέχατε για αυτό το άλλο.

(Βέβαια όταν το πα στην κτηνίατρο μου πε ότι δεν είναι καλό να τουμπανιάζει έτσι εύκολα με αυτό το πράγμα, από τα χόρτα κ μόνο, αλλά έκτοτε το αφήσαμε εκεί, δεν κάναμε κάτι άλλο).
 
  • Like
Reactions: fani


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Ναι μας είπε από το έντονο λαχάνιασμα κατέβασε αέρα στο στομάχι....γι αυτό και τρομάξαμε!Δε το είχε ξανακάνει ποτέ!Την παρακολουθούμε πλέον πιο στενά...
Ευχαριστώ πολύ...να και μερικές φωτογραφίες από τις ελάχιστες γιατί κινούντε και τα δύο και δε γίνεται!!!:rolleyes:

View media item 391
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.633
7.742
Φανή παραχάθηκες ε;!
Όχι επειδή ήρθε ο μπέμπης να ξεχάσεις την σκυλομαμαδίστικη υπόσταση σου!
Περαστικα Φανουλα στο κορίτσι, ευτυχώς δεν ήταν κάτι πιο σοβαρό!
 
  • Like
Reactions: fani






fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Φανή παραχάθηκες ε;!
Όχι επειδή ήρθε ο μπέμπης να ξεχάσεις την σκυλομαμαδίστικη υπόσταση σου!
Περαστικα Φανουλα στο κορίτσι, ευτυχώς δεν ήταν κάτι πιο σοβαρό!
εεεε χάθηκα.....μπαίνω διαβάζω αλλά δε πολύ γράφω :ROFLMAO::ROFLMAO:
αν δε ήσουν εσύ δε θα έπερνα χαμπάρι ότι ξανάνοιξε το forum:p
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli












anastasiak

Well-Known Member
28 Ιανουαρίου 2013
100
243
Φανή να σου ζήσει το μωρούλι, να το χαίρεσαι ! Καλά η κοπέλα σου κυρία όπως πάντα! :love:
 
  • Like
Reactions: fani




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3