Μονος στο σπιτι !


Dyllangirl

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2010
176
0
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα σε όλους ! Το μικρό μου πλέον εχει μεγαλώσει αρκετά με αποτέλεσμα να πηδάει απο το πάρκο του , να το ρίχνει κάτω και λοιπά... σκέφτικα λοιπόν να τον αφήνω στο σαλόνι ελεύθερο και να κλέινω τις πόρτες των υπόλοιπων δωματίων...να σημειώσω ότι στο σαλόνι είχε και το πάρκο του και το κρεβατάκι του και όλη την προίκα του ! επίσεις να σας αναφέρω ότι την ανάγκη του την κάνει έξω αν κ έχω παντα μια πάνα για καλού και κακού .. το θέμα είναι ότι όταν τον αφήνω μόνο μου κάνει τις άπειρες ζημιές κάνει την ανάγκη του στο χαλί ενώ ποτέ δεν το κανει αυτό όταν είμαι εγω σπίτι τουλάχιστων ! και σήμερα μου είχει φάει το χαλι :eek: και το έκανε και εμμετό ! σκέφτηκα λοιπόν να αγοράσω ένα κρειτ ! απο ότι διάβασα εδώ στο φόρουμ όμως δεν κάνει να μένει στο κρειτ για περισσότερες απο 6 ώρες !! Το θέμα είναι πως μερικές φορές αν και όχι πολυ συχνά χρειάζεται να λείψω λόγω μαθημάτων για 8 - 9 ώρες... τι θα κάνει ο μικρούλης εκέινες τις ώρες? δεν αντέχω να τον έχω κλεισμένο και απο την άλλη δεν μπορώ να τον έχω ελευθερο στο σπίτι τρώγοντας ότι βρει μπροστά του ... τι προτείνετε να κάνω ??

Συγνώμη για το κατεβατό ! :)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf