Μπλουζάκια DogForum.gr


Status
Κλειδωμένο θέμα

st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Με αφορμη τις συζητησεις περι συναντησεων μελων του DogForum.gr

Αυτη την συναντηση για εμας τους Θεσσαλονικεις

και αυτη την συναντηση για τους Αθηναιους...(ζΟΥλιαριδες:p)

...μου ηρθε εντελως ξαφνικα η ιδεα να φτιαξουμε μπλουζακια/φουτερακια με το λογοτυπο του forum αυτου!

Καταρχην θελω να ρωτησω τον admin αν ειναι εφικτο και δεκτο να γινει αυτο το βημα!

Επειτα θα πρεπει να υπαρξει καποιος ο οποιος να γνωριζει καταστηματα που κανουν εκτυπωσεις σε μπλουζες/φουτερ ωστε να επιληφθει της καταστασεως...απο αποψη τιμων,γραφικων κτλ κτλ!Για αυτα ομως θα μιλησουμε περεταιρω στο νημα!

Σαν ιδεα πως σας φαινεται?Τι λετε?

Υ.Γ.1: Με πιασαν τα Χριστουγεννιατικα μου,ηρθαν γιορτες και γι αυτο ειμαι ετσι ανησυχος!:p

Υ.Γ.2: Αν εχει ξαναπαιξει τετοιο θεμα (αν και εψαξα), επιτοπου σβησιμο...:D
 
Last edited:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Δεν θα την θεωρούσα κακή ιδέα αν μόλις πριν λίγες ημέρες ο admin δεν είχε δηλώσει ότι δεν επιθυμεί καμμία σχέση με διοργάνωση αγώνων ποδοσφαίρου που θα φέρει το συγκεκριμένο λογότυπο. Αρα...
 


GEORGEROTWEILER

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2009
278
0
μενω θεσσαλονικη(τριλοφο)
θα ηταν καλη ιδεα..και ενας τροπος για να καταλαβαινουμε ο ενας τον αλλον..πχ..σε ραντεβου...και ενας ακομα τροπος να μαζευτουν περισσοτερα ατομα στο φορουμ..που ετσι θα υπαρχει ενημερωση..και μετα ειναι κυκλος...ο ενας φερνει τον αλλον...
 


admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Δε μπορεί να χρησιμοποιηθεί το λογότυπο του www.dogforum.gr για εμπορικούς ή άλλους σκοπούς χωρίς την άδεια των διαχειριστών και ιδιοκτητών του.

Κατ'επέκταση, επίσημα δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Ευχαριστούμε πολύ!
 




harryf3

Well-Known Member
27 Απριλίου 2009
7.818
76
Ξάνθη
θα ηταν καλη ιδεα..και ενας τροπος για να καταλαβαινουμε ο ενας τον αλλον..πχ..σε ραντεβου...
Εγω θα ειμαι ενας σε ολοκληρη την Ξάνθη.
Πολλοι θα νομιζουν οτι ειναι διαφημιστικο ταβέρνας :D
 




GEORGEROTWEILER

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2009
278
0
μενω θεσσαλονικη(τριλοφο)
Εγω θα ειμαι ενας σε ολοκληρη την Ξάνθη.
Πολλοι θα νομιζουν οτι ειναι διαφημιστικο ταβέρνας :D
χαχαχα...θα σε ρωτησουν ομως..'τι ειναι αυτο που γραφει η μπλουζα?'
και θα τους πεις εσυ''φορουμ για σκυλια με ενημερωσεις για ολα τα θεματα που αφορουν τον σκυλο..την συμβιωση του με τον ανθρωπο....κτλ..κτλ...''
ε..ετσι σιγα σιγα...θα γινετε..πολυ....
 






admin

Administrator
Staff member
21 Ιουλίου 2005
2.181
930
Αν παραχωρηθούν εμπορικά τα δικαιώματα χρήσης του σήματος?
Δεν παραχωρούνται.

Για τα υπόλοιπα, μια που η απάντηση ήταν ξεκάθαρη, μπορείτε να επικοινωνήσετε με π.μ. ή άλλα μέσα επικοινωνίας.

Το θέμα θα κλειδωθεί.

Ευχαριστούμε πολύ!
 


Status
Κλειδωμένο θέμα