Νέα μέλοι








merenta

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
221
1
ΔΡΑΜΑ
λιγα λόγια για εμάς, είμαστε απο την Δράμα και ζούμε μαζί 3 χρόνια όσο είναι και η ηλικία της Μερέντας δηλαδή. προσωπικά απο την ημέρα που την έχω έχει αλλάξει η ζωή μου, προς το καλήτερο πάντα. εύχομαι να έιναι και η ίδια ευτυχισμένη ως το τέλος την ζωής της, εύχομαι να αργήσει πολύ αυτή η μέρα. αυτά απο εμάς..
 












st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μαλιστα τωρα τι κανουμε?

Καθε φορα που θα βλεπω το ονομα Μερεντα θα πειναω!:D
Συνηθιζω να μπαινω και βραδινες ωρες...αστα!:D

Καλως Ηρθατε κοριτσιααααα!Να χαιρεστε η μια την αλλη!:)
 


merenta

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
221
1
ΔΡΑΜΑ
ναι το όνομα σου ανοίγει λίγο την όρεξη. η μερεντα είναι ημίαιμη έχει ώμος πολλά χαρακτηριστικά απο τερίε westy. στην φοτώ. είναι κουρεμένη και δεν της φαίνεται. όπως και να έχει δεν με ενδιαφέρουν και πολύ τι ράτσα θα είναι ένα σκυλάκι. πριν είχα ένα καναδέζικο λυκόσκυλο, ο Ερμής, τα αφεντικά τους το είχαν παρατημένο σε μία γωνία και το πήρα εγώ.τώρα δεν ζεί. την μερέντα μου την χάρισαν για να ξεχάσω τον Ερμή.
 




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
ναι το όνομα σου ανοίγει λίγο την όρεξη. η μερεντα είναι ημίαιμη έχει ώμος πολλά χαρακτηριστικά απο τερίε westy. στην φοτώ. είναι κουρεμένη και δεν της φαίνεται. όπως και να έχει δεν με ενδιαφέρουν και πολύ τι ράτσα θα είναι ένα σκυλάκι. πριν είχα ένα καναδέζικο λυκόσκυλο, ο Ερμής, τα αφεντικά τους το είχαν παρατημένο σε μία γωνία και το πήρα εγώ.τώρα δεν ζεί. την μερέντα μου την χάρισαν για να ξεχάσω τον Ερμή.
Κούκλα είναι κι ας είναι ότι είναι. Δε χρειάζεται να μοιάζει με τίποτα! Αυτή είναι και η χάρη του ημίαιμου (μεταξύ άλλων!! ;) )

Καλως όρισες!