Να συστηθούμε κι εμείς...


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Καλησπέρα σε όλους. Να συστηθούμε λοιπόν κι εμείς... Είμαι η Μαρία, μένω στο Νέο Ψυχικό, είμαι λογίστρια και στην αγέλη μας εκτός από εμένα, είναι ο Σωτήρης και η Δάφνη. Ο Σωτηράκης μου είναι πολύ μεγάλος έρωτας!!! Τον βρήκα πριν περίπου επτά χρόνια μια σταλιά μπαλίτσα, σε λίμνη αίματος η οποία ευτυχώς δεν αποδείχθηκε σοβαρή και έτσι όλον αυτό τον καιρό έχω την ευλογία να έχω κοντά μου ένα αγγελάκι (ναι, ναι βγαίνουν και σε μαύρο :) ). Η Δάφνη μας, προστέθηκε στην παρέα πριν επτά μήνες (ελπίζω σε επτά μέρες να μην βρω και κανένα ακόμη...:D). Την βρήκαμε επίσης στον δρόμο, την ώρα της βόλτας μας, την μαζέψαμε, την θεραπεύσαμε γιατί είχε μεγάλο βαθμό ερλιχίωσης όπως αποδείχθηκε και τελικά με υιοθέτησε και αυτή ;) Είναι γύρω στα 2 με 2,5 νομίζουμε και κάπως πιο αλητάκι αλλά σε γενικές γραμμές μια γλύκα για καλή μου τύχη για δεύτερη φορά. Προς το παρόν ελπίζω να μην τριτώσει γιατί δυστυχώς δεν χωράμε άλλοι εδώ μέσα :p
Αυτά και καλώς σας βρήκαμε λοιπόν.
 










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Σ' ευχαριστώ. Βλέποντας και τον δικό σου "απίθανο" τύπο, φαντάζομαι ότι ναι, κάπως θα σε γοητεύουν και τα δικά μου... Ντύνεσαι κι εσύ στα μαύρα σαν και μένα που βγαίνουμε και οι τρεις μαυρίλες μετά για να δει ο κόσμος μια άσπρη μέρα;:D:D
 


TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
ένα αγγελάκι (ναι, ναι βγαίνουν και σε μαύρο :) )
καλώς ήρθατε:D
μπράβο σου για τα σκυλάκια.

...βασικά τα αγγελάκια βγαίνουνε σε μαύρα...:paletas::D:D:D:D:hitler:και μετά σε άλλα χρώματα...
 


AlexisCh

Well-Known Member
14 Νοεμβρίου 2007
190
1
Θεσσαλονίκη
@mareco Ναι, η αληθεια ειναι οτι και τον δικο μου τον Κόμπι τον βρηκα ετσι μαυροτσούκαλο και χτυπημένο στον δρόμο!

Προφανως και ειναι ενας λογος που γοητευτηκα απτα σκυλουνια σου.:rolleyes:

Να ειναι καλα, να σε φροντιζουν και να τα φροντιζεις!:)


ΥΓ: Πεστα βρε TARA
 
Last edited:












Promitheas

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2008
2.554
2
Γέρακας
και στην αγέλη μας εκτός από εμένα, είναι ο Σωτήρης και η Δάφνη. Ο Σωτηράκης μου είναι πολύ μεγάλος έρωτας!!!
Η αλήθεια είναι πως είμαι πολύ μεγάλος έρωτας... μου το λένε συνέχεια!
:)

καλωσήλθατε!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Γειά σου promithea. Σωτήρης φαντάζομαι!!! Οφείλω να σου πω ότι δηλώνω ήδη fan σου, για το χιούμορ και τον γραπτό σου λόγο. Τώρα, αν είσαι και μαύρος, μαλλιαρός, με εμμονή στα κουκουνάρια, έχεις κάτι παραπάνω από την συμπάθειά μου που την είχες ήδη.
Ευχαριστούμε πολύ για το καλωσόρισμα.
 
  • Like
Reactions: Billias83




kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Καλωσορίζουμε κι εμείς τα μαυροτσουκαλάκια! (ναι, κι εμείς τους έχομε ιδιαίτερη αδυναμία.... και μαύροι και κοπρίτες!!:D:D ). Αντε να πληθαίνουμε!
 
  • Love
Reactions: Billias83


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Καλώς σας βρήκαμε kopriti. Να σου πω την αλήθεια, τώρα πια το μάτι μου μένει περισσότερο στα μαυράκια, αδεσποτάκια και μη. Οταν σχετικά πρόσφατα βρήκα την Δάφνη, με "στραβοκοιτάζανε" όλοι, που στο καλό βρέθηκε μπροστά μου ένα κλωνάκι του Σωτήρη! Είναι όντως λίγο "κουφό". Τώρα όποτε βρίσκουν στον δρόμο κανένα αραπάκι, εμένα παίρνουν πρώτα :) Και πως γελάω που μόνο που τα βλέπουν κατάμαυρα τα αρνάκια μου, αλλάζουν πεζοδρόμιο από την τρομάρα και τρέχουν για εξορκισμούς... :D
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.803
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf