Να συστηθούμε κι εμείς...






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
τι ωραία πράματα κάνετε εκεί και διασκεδάζετε ρε;
Κοίτα...η συζήτηση ήταν ως εξής:

Χρήστος: Ελα Μαράκι, φέρε Μάρκο!
Εγώ: Χρήστο δεν έρχομαι. Φοβάμαι! Φέρε κάτι να κρατάει τα δόντια του, να το φορέσω. Είμαι γεμάτη τρύπες [στα ρούχα] και μελανιές [στο κρέας].

Και κάπως έτσι, ξεκινήσαμε προπόνηση...agility :censored::barefoot::X3:
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Λοιπόν...έχουμε και λέμε...δύο αγώνες jumping, σε στυλ "γιούργια". Ελεύθερο πρόγραμμα αέρος. Ούτε καν εδάφους :p

Στην συνέχεια αυτών, τα δύο πρώτα run και των δύο ημερών, ακύρωση για μια βλακεία. Το δε Σάββατο, ακύρωση πανηγυρική, στην ευκολότερη διαδρομή, που έχουμε τρέξει ποτέ. Και τα δύο δεύτερα run...όχι clear, πάλι για μια βλακεία. Μόνο μία άρνηση το Σάββατο, και άλλη μία άρνηση και μία μπάρα στο τέλος εξαιτίας μου, την Κυριακή. Και στους δυο αυτούς αγώνες, ήταν νομίζω έκτος τελικά. Μας έφαγαν τα όμορφα επαγγελματικά border :p

Το βιντεάκι, είναι από τα δεύτερα run :)

 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
1) Είμαι σίγουρη ότι είστε η ατραξιον των αγώνων και ότι όλοι περιμένουν τη δική σας εμφάνιση.

2) Σου βγαίνει η γλώσσα ολίγον τι!

3) Μην είσαι βαθμοθηρας, το παιδί προσπαθεί.

4) Είστε αξιοζηλευτοι ΚΑΙ αξιολατρευτοι.:) Μπράβο σας!
 




vek

Well-Known Member
22 Ιουλίου 2012
2.157
5.098
πωπωπω γρίνια γρίνια
ο Μάρκος εκτός από το εξαιρετικό του βλέμμα είχε και μια εξαιρετική παρουσία , χαρούμενος γρήγορος , πραγματικά χαιρόσουν να τον βλέπεις.
Τώρα λεπτομέρειες τύπου άρνηση και ρίξαμε μια μπάρα πφ δεν τις συζητάω.
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
1) Είμαι σίγουρη ότι είστε η ατραξιον των αγώνων και ότι όλοι περιμένουν τη δική σας εμφάνιση.
Αυτο ακριβως...σκεψου οτι σε λιγα χρονια μπορει να σας καλουνε για guest εμφανισεις στα παγκόσμια ...
Ο Μαρκος παιζει για την χαρα κι οχι για την νικη... ειναι παιδι των λουλουδιων!
 






l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Μου φαίνεται απίστευτη η πορεία σας!!!! Ίσως επειδή δεν έχω δει την πορεία κάποιου σκύλου από 0 πριν από τον Μάρκο, ίσως επειδή ο Μάρκος είναι ο Μάρκος και δεν μπορώ να πιστέψω ότι κάνει το προγραμμά του τόσο πειθαρχημένα, είστε υπέροχοι ακριβώς γιατί δεν είχατε από πριν τις εγγυήσεις ότι θα διαπρέψετε. Πέρα από την πλάκα δηλαδή είστε εντυπωσιακοί! Γουστάρει πολύ ο σκύλος πάντως και φαίνεται..Στην δεύτερη εκκίνηση δε τον έβλεπα κοιτούσε τους περαστικούς και αναρωτιόταν...αλλά η προσήλωση του στον αγώνα ήρθε πρώτα...Έχει κάνει τεράστια βήματα. Μπράβο Μαρέκο!
 








dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Ρωτώ αν εκτός από τους ανθρώπους που θα παρελαύνουν λόγω εθνικής εορτής, θα έχουμε την χαρά στην συμπρωτεύουσα να δούμε και σκύλους-κομάντο ;) εκείνη την ημέρα, την 25η Μαρτίου δηλαδή ...
 
  • Like
Reactions: mareco




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.548
6.975
1) Είμαι σίγουρη ότι είστε η ατραξιον των αγώνων και ότι όλοι περιμένουν τη δική σας εμφάνιση.
Εγώ πάντως μια φορά που τους είδα, αυτούς περίμενα! Κι όχι (μόνο) επειδή τους ξέρω. Αλλά επειδή ήξερα τι θα βλεπα!!!

Και τους περιμένω να παρελάσουν... :whistle:
 
  • Like
Reactions: agathe and mareco