Νεο μελος σπιτι μας!!!


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Εχει πολυ ομορφα σκυλια το εκτροφειο.
Μπραβο που ψαξατε και κανατε σωστη αγορα.
Η δευτερη φωτο ειναι απιστευτη χαχαχαχαχαχαχαχαχα :p
Πανεμορφος σκυλος!
 


thanasis76

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2014
161
40
σας ευχαριστω πολυ!!!! η δευτερη φωτο, νομιζω θα επερνε το πρωτο βραβειο σε διαγωνισμο φωτογραφιας με θεμα την τεμπελια... χαχαχαχαχα
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Να τον χαίρεστε, καλοτυχος και υγιής να ειναι!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 






thanasis76

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2014
161
40
καλημερα... χθες καναμε το δευτερο εμβολιο μας. και ζυγιστηκαμε... μεγαλωνουμε σιγα σιγα...
ειμαστε 3 μηνων και 10 ημερων και ζυγιζουμε 11.500 κιλακια...;)



 






stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Όμορφος !!!! ο τρόπος που κάθονται στη 2η φωτο τον κάνω πολύ χάζι ;)
 


thanasis76

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2014
161
40
Όμορφος !!!! ο τρόπος που κάθονται στη 2η φωτο τον κάνω πολύ χάζι ;)


ναι εχουν πολυ πλακα, γενικα με την συμπεριφορα τους. να τον δεις πως καθετε οταν κανει βλακια και τον μαλωνω... χχαχαχαχαχ
 






thanasis76

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2014
161
40
ετοιμο και το σπιτι του.... το τελειωσα και το εφερα στο σπιτι. μεγαλο αλλα χαλαλι του..!!!!









 




Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Από κάτω έχει πλέγμα, ή μεγαλώνοντας θα το παίρνει και θα φεύγει σαν τους Φλίντστοουνς?
αχΑΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧ
ΑΑΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧΑ
ΑΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧΑΑ
ΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧΑΑΧΧΑχΑΧΧΑΧΑχΑΧΧΑΧΑ
 


thanasis76

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2014
161
40
Από κάτω έχει πλέγμα, ή μεγαλώνοντας θα το παίρνει και θα φεύγει σαν τους Φλίντστοουνς?
xaxaaxaxaxax οχι τωρα εχει πλεγμα αλλα το περνει και φευγει, αλλα ετοιμαζω αυριο το ταψακι...:) :)
 


themdro

Well-Known Member
9 Ιανουαρίου 2012
112
74
36
Βριλήσσια
xaxaaxaxaxax οχι τωρα εχει πλεγμα αλλα το περνει και φευγει, αλλα ετοιμαζω αυριο το ταψακι...:) :)
Δεν είμαι ειδικός αλλά μου φαίνεται λίγο μεγάλο για κουτάβι το crate, εκτός και αν σκοπεύεις να βάλεις κάποιο χώρισμα.

Στο λέω γιατί η δική μου στο μεγάλο crate τα έκανε στη μια γωνιά και πήγαινε και κοιμόταν στην άλλη, ανενόχλητη πλήρως.
 


thanasis76

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2014
161
40
Δεν είμαι ειδικός αλλά μου φαίνεται λίγο μεγάλο για κουτάβι το crate, εκτός και αν σκοπεύεις να βάλεις κάποιο χώρισμα.

Στο λέω γιατί η δική μου στο μεγάλο crate τα έκανε στη μια γωνιά και πήγαινε και κοιμόταν στην άλλη, ανενόχλητη πλήρως.
οσες μερες την εχω προσπαθοντας να την μαθω να τα κανει εξω τα κανει σε ολο το σπιτι ( το λιγοστεψαμε τωρα ) αλλα μεσα στο crate ποτε... ηταν λιγο πιο μικρο το δανικο που ειχαμε... αν τωρα που ειναι πιο μεγαλο τα κανει τι να σου πω... θα δειξει... αν και σε 1-2 μηνες δεν θα ειναι και τοσο μεγαλο... χιχιχι....
 


thanasis76

Well-Known Member
13 Ιανουαρίου 2014
161
40
καλησπερα!! μιας και εχουμε κλεισει τους 6 μηνες ειπαμε να βγαλουμε καμια καινουργια φωτο το μικρουλι μου εχει γινει γομαρακι και συνεχιζουμε.... :) :) :)







 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3