Ξηρά τροφή, Winner Plus Super Premium Dog Food




Κωστας 88

New Member
10 Αυγούστου 2015
1
0
29
Σας γνωρίζω απόσπασμα απο άλλο post μου..:




Σε ένα εκτροφείο είδα να χρησιμοποιεί και αυτός μια Γερμανική ξηρά τροφή Winner pluss super premium for puppies 18 Kg = 45 ευρώ.
Την συνιστούσε ανεπιφύλακτα.....όταν την ανέφερα στον κτηνίατρο...μου είπε να δώσω αυτή όταν αποκτήσω κουτάβι.

(Απ' ότι έμαθα...κάπου στην Νίκαια είναι η επιχείρηση που την εισάγει...τα 45 ευρώ....είναι χονδρική τιμή για τούς εκτροφείς..αλλά δεν αποκλείεται και για τους υπολοίπους).

Υ.Γ: Για να την δίνει εκτροφέας ....κάτι θα ξέρει..!

Ηθελα να σε ρωτησω που μπορω να την βρω με 45 τα 18κιλα​
 


NGM

New Member
19 Οκτωβρίου 2015
2
0
56
Καλησπέρα στους φίλους/ες
Για την εν λόγω τροφή άκουσα πριν λίγες μέρες σε ένα pet shop στην Μεσογείων. Είπαν ότι την δίνουν εκτροφείς και το Labrador μου εκέινη με τον σολωμό την προτίμησε σε σχέση με την άλλη που του έδινα. Έχω αλλάξει αρκετές τροφές γιατί δεν ζω πάντα Αθήνα. Την πουλάνε 55 ευρώ τα 18 κιλά. Δεν ξέρω ιδιαίτερα πράγματα για τις τροφές γιατί είμαι νέα στο... "σπορ"!
 

Attachments

Last edited:




Agapi.karam

New Member
13 Οκτωβρίου 2018
1
0
28
Καλησπέρα, εμενα η μικρούλα μου, τη τρώει απο τοτε που ηταν κουταβακι, τωτα τρωει την adalt. Της ειχα παρει και καποια αλλη για να μη βαριεται και τωρα της την πηρα παλι και τη τρωει με μανια. Στο pet shop μου ειπαν οτι ειναι η καλητερη ποθλυ μπορουν να μου προτεινουν και δεν ειναι λογπ συμφεροντων γιατι εχουν καο πιο ακριβες τροφες
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf