Οι Τρεις Σωματοφύλακες


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.547
6.974
Καλά βγάζει φοβερή φύλαξη το σκυλί στο βίντεο....εγώ με ανοιχτά παράθυρα και πόρτες θα κοιμόμουν....
Δεν είδες το από πάνω βίντεο? Η μέθοδός της είναι να πεθάνει τους εισβολείς στη γκρίνια!

(Τρελαίνομαι με το βίντεο με το μπάνιο και το βίντεο με τη βουτιά πιο πριν :love::love:).
 




Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
545
Χολαργός
Καλως ηρθες Ελενη με τα ομορφοπαιδα σου!!!! Να τα χαιρεσαι ειναι φοβερα!! Βρε Ντιεγκο,τετοια ζωαρα κανεις και δεν μας το λεγες???:D
 
  • Like
Reactions: eleni leleni


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
Εγω παλι πιστευω πως εαν την ρωτουσε η Ελενη εαν "εχει κατι", θα της απαντουσε "ΤΙΠΟΤΑ!" και μετα θα γυριζε παλι το κεφαλι, του στιλ αδιαφορω για το ατομο σου, απο την τσαντιλα!! :ROFLMAO:

Υ.Γ. Ελενη κανε μπανιο το κοριτσι γιατι αντε τωρα!!!!!!!! :LOL::LOL::LOL:
Υ.Γ.2 Δεν σου εχουν πει οτι ο υπνος ειναι ιερος;!;! Τσκ τσκ τσκ!!! :X3:
 


Aslan

Well-Known Member
12 Μαϊου 2014
1.024
1.882
Αθήνα, Φλύα
...αλλα respect στην τελευταία φωτογραφία... εμ θα φαει του Μομπυ και θα του χρεωθεί εκεινου ανυπακοή.... εμ θα το παίξει υπακουη και θα εχει και το δικό της!
Μα η εντολη ειναι να μη φαει το μπισκοτο της, οχι του διπλανου!! :D
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
H Lupe ειναι τοσο drama queen που οποια εντολη και να τις δωσεις εκτελει παιρνωντας το υφος "ειμαι υπερανω και σε αγνοω κιολας"... κ@λοσκυλο τελειως :LOL:
Ο Μομπυ απο την αλλη , τον βοηθαει και το νεαρο της ηλικιας του, δεν εχει καθολου υπομονη και περιμενει να παρεις ανασα για να κανει τη βλακεια :)

Viviana τετοια ζωαρα που ειμαι σε σκεψη να τον παρκαρω εκει μονιμα :p
 
  • Like
Reactions: Aslan




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Αμαλια,αν βαζατε στη παρεα και το ντογκο της Ιφιγενειας,ξεχασα τονομα του τωρα,θα συμπληρωνοταν το καρε....
Αν βαζαμε και τον Περριτο Viviana τωρα δε θα ζουσε κανεις :LOL::LOL::LOL:
 
  • Like
Reactions: Viviana