Ο Βικτωρ...


Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
:ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::LOL:
Πουστρακι, μαλακας, τυροβρωμικουλας...εκλαψα απλα!:p

Να σου ζησει ο...ο...Βικτωρομαλακοκαραγκιοζοβρωμικουλο κλπ. σου!:p:p
Ειναι κουκλος!
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
Επιτέλους!!!:)

Για τον Βίκτωρα τι να πω! Θα ειπωθούν όλα από όλους. Μόνο γερός να είναι κοντά σου.(y)

Αυτό όμως που έχω να πω, μεταξύ μας, παρατηρώντας και τις φωτό που είναι μόνος του και αυτές που είστε μαζί, είναι ότι τα χρόνια περνούν και νομίζω ότι είσαι έτοιμος να γίνεις πατέρας!!!;)
ευχαριστω αγορινα...και για την ψηφο εμπιστοσυνης...απο κει και περα δεν ειμαι εγω σοβαρος ανθρωπος για παιδι...για την ωρα τουλαχιστον...θα ναι πολυ κριμα για το παιδι να χει τοσο καραγκιοζη πατερα με το μυαλο κανα δυο μετρα πανω απο το κεφαλι...

αυτα με υιο...αν τυχει καμια στραβη και κανω κορη, δεν θελω καν να το σκεφτομαι...σκεψου να γυρισει καμια μερα απο τον εσπερινο και να θελησει να βγει εξω ασυνοδευτη για εξωσχολικες δραστηριοτητες...αντιλαμβανεσαι...:censored:
 


PXM-DANBULL

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2014
692
2.264
Υπερβολές...

Άκου λοιπόν μια ιστορία. Όταν είχαμε πάει τη μικρή πρώτη φορά στον Τριάντη, (γιατί είχαμε πάρει σκυλί δυναμικής φυλής...και έπρεπε να πάμε σε εκπαιδευτή, μη χ@#ω) καθόμασταν μετά την αξιολόγηση (πάλι μη χ@#ω) και μπουρδολογούσαμε. Μου λέει λοιπόν "...δεν μπορώ να καταλάβω, πως άνθρωποι που έχουν μεγαλώσει παιδιά, δεν μπορούν να μεγαλώσουν και να διαχειριστούν τα σκυλιά τους...".

Εσύ λοιπόν, ακριβώς το αντίθετο... σκυλιά - παιδιά. Μια χαρά...Τα χρόνια περνούν αέρας...
 


M_and_M

Well-Known Member
10 Μαρτίου 2014
232
501
Athens
Βάζω από τώρα υπενθύμιση σε 3 χρόνια από σήμερα, να δω την πρόοδό του!
Ωραίο μούτρο ο τότε-κούταβος (και ωραίο όνομα!), στη φωτό που του κρατάς ανοιχτό το στόμα τρελλάθηκα με τα δαχτυλάκια του! :)
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
1) Προσοχή προσοχή!! Ο Ράιν έκανε παρουσίαση οπότε λογικά εντός του 24ώρου θα γκρεμιστούν κάμποσοι φούρνοι... Όποιος πήρε ψωμί, πήρε...
2) Τί κούκλος!!! Να σου ζήσει το αγόρι!!
3) Όλα τα παρατσούκλια διαλεχτά αλλά αυτό το "λευκή πόρνη" με τελείωσε!
 


reinmeister2

Well-Known Member
23 Μαϊου 2014
864
2.298
124
αφου σας εχω πει οτι ντρεπομαι...



30032014605.JPG

αμα δεν μυριζει μαμα δεν μπορω να κοιμηθω...


29032014603.JPG

talk to the paw...

IMG_1761.JPG


ΖΖΖΖζζζζζζζζζζζ...

IMG_2650 (1).JPG


happy hippo...


IMG_2234.JPG
ειπε οντως τετοια κουβεντα????? θα πεθανει...

IMG_2183.JPG

τελειωνε ρε φιλε με το ρημαδι...εχουμε και δουλειες...

IMG_2621.JPG

κακοι ανθρωποι...ακαρδοι...το νερο ειναι για να το πινουμε οχι για να κανουμε βασανιστηρια σε αυτο το κατατρεγμενο ζωντανο που δεν εχει στον ηλιο μοιρα...

WP_20160109_004.jpg

εδω βλεπετε το αλογο του δον κιχωτη τον ροσιναντη...

WP_20150228_001.jpg

τσεκαρω εαν ειναι καλα τριμαρισμενο το γκαζον...

IMG_2602.JPG
 




Kodagoshe

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2016
468
412
Athens
Αχχχ εκει που κοιμαται και κανει μπαμ το ροζ του φουσκωτο στοματακι! Ολα τα λεφτα!
Θελω να το ζουλαω μεχρι να σκασει :love::love::LOL:
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


Ήρα & Freedom

Well-Known Member
22 Μαϊου 2016
210
639
Λάρισα
τέτοιο κούκλο και μας τον έκρυβες τόσο καιρό....δεν ντρέπεσαι???

να σου ζήσει ρειν είναι απίστευτος!
(μη φοβού....έχω και γω παπαριάσει την οθόνη στο φτύσιμο και για σιγουριά θα κάνω και τρεις σβούρες γύρω γύρω....)
 
  • Like
Reactions: reinmeister2




marytherion

Well-Known Member
16 Απριλίου 2010
281
246
KORYDALLOS
κούκλαρος φτου φτου δεν έχω λόγια:p...έχω πεθάνει με φωτογραφίες και λεζάντες..:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO: να περνάτε όμορφα για πολλάααααα πολλά χρόνια!!!!
 
  • Like
Reactions: reinmeister2


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
Nα σου ζησει Ρειν ο ασπρουλιαρης !
Βαζε φωτο εσυ και μεις θα φτυνουμε, και μεις τραβαμε ζορια με τις προκαταληψεις, μην ανησυχεις δεν θα αφησουμε ακαλυπτο τον γιο σου!:love:
 










sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Πφφ, τι να σου ματιάσουμε απ' το χάλι το άσπρο με το χαζό βλέμμα - α, και το παπί σου χάλια είναι :p (συν τα φτυσίματα, τις στροφές και το ξεμάτιασμα της γιαγιάς, νομίζω είστε καλυμμένοι κι από μένα!)
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.746
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π