Ποιμενικός Κεντρικής Ασίας


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Γνωρίζει κανείς την Κυρία Νατάσα Στυλιανού που εκτρέφει Αλαμπάι στο Σούνιο? :rolleyes:
 




Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Σκέφτομαι να προχωρήσω σε μία επικοινωνία μαζί της και (ναι καλά καταλάβατε) θα ήθελα τα φώτα σας (οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή) καθ'ότι ψιλό άσχετος!
Επίσης την έχω βρει στο φατσοβιβλίο!
 


Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Σκέφτομαι να προχωρήσω σε μία επικοινωνία μαζί της και (ναι καλά καταλάβατε) θα ήθελα τα φώτα σας (οποιαδήποτε πληροφορία δεκτή) καθ'ότι ψιλό άσχετος!
Επίσης την έχω βρει στο φατσοβιβλίο!
Προχώρα, έχει όμορφα σκυλιά.
 


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Φωτεινή μου αν και να σου πω την αλήθεια είναι λίγο χαζό / παιδιάστικο (πιστεύω) που το ρωτάω (αν και στο σωστό νήμα) για την Κ. Νατάσα!
Θα μου πεις "και γιατί δεν επικοινωνείς κατευθείαν μαζί της?" και θα έχεις και δίκιο!
Ωστόσο η γνώμη των εμπειρότερων / ειδικότερων και που ενδεχομένως να γνωρίζεστε και ποσωπικά με την ίδια πάντα προσδίδει ένα παραπάνω νόημα!
Σε ευχαριστώ όπως και να χει , θα επικοινωνήσω μαζί της άμεσα! :D
 


Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Ojeriza, στις 3 και 4 Μαϊου η Νατάσσα θα είναι στην έκθεση στο Μαρκόπουλο με τα σκυλιά της, μπορείς να έρθεις εκεί να μιλήσεις μαζί της και να δεις και τα σκυλιά της από κοντά.
 


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Φωτεινή μου θα το προσπαθήσω αν και λόγω δουλειάς το βλέπω από χλωμό έως απίθανο (δυστυχώς μένω στην Επαρχία)! :(
Όπως και να έχει σε ευχαριστώ πολύ!
Θα επικοινωνήσω άμεσα μαζί της για αρχή τηλεφωνικά / διαδικτυακά! :D
 




Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Ναι ναι πατριωτάκι είμαι (υποθέτω) και έχω αυτό το θέμα με τις εκθέσεις (και πολλά ακόμη) δυστυχώς.
 


Φωτεινή

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2011
1.846
33
Αχαρναί Αττικής
Ναι ναι πατριωτάκι είμαι (υποθέτω) και έχω αυτό το θέμα με τις εκθέσεις (και πολλά ακόμη) δυστυχώς.
Σαββατοκύριακο γίνονται εκθέσεις για σενα 2 ώρες δρόμο, εγώ πιο μακρία είμαι. Αξίζει τον κόπο να πάς.
 


Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Υπάρχει κάποιος σύνδεσμος ή κάποιο νήμα στο οποίο μπορώ να "τσεκάρω" για τυχόν εκθέσεις που λαμβάνουν χώρα?
Αν πάντως πέφτει Σουκού τότε αλλάζει το πράγμα! (Αν και Σάββατο δουλεύω :( )
Θα το προγραμματίσω! ;)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Στη σελίδα του ΚΟΕ μπορείς να το δεις. Τον Ιούνιο εχει και στην Καλαμάτα επισης.
Πάντα σαββατοκύριακό πεφτουν
 






Ojeriza

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
217
2
Rion
Wow!! Σας ευχαριστώ πολύ και τις δύο!! :cool:
Θα επιστρέψω δριμύτερος όταν θα έχω επίσης νέα της Κυρίας Νατάσας για τους (επίσης) τυχόν ενδιαφερόμενους! ;)
 




3 Αυγούστου 2015
1
0
34
Υπάρχει κανείς που να έχει τον συγκεκριμένο σκύλο,να μας κατατοπήσει σχετικά με το ταπεραμέντο του τις αντιδράσεις του,την σχέση του με τα παιδιά, κλπ κλπ κλπ?
(y)ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΣΙΑΣ ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΕΓΩ ΕΧΩ 5 ΠΑΙΔΙΑ) ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΠΕΔΕΥΤΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ :1 Αρχικό σκοπό: Φύλαξη και εργασία ,2 Εκπαίδευση: Η πρόωρη κοινωνικοποίηση και η υπακοή , 3 Διάρκεια ζωής: 12 – 15 έτη!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!

:)
 
Last edited by a moderator:


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
(y)ΛΟΙΠΟΝ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΟΙΜΕΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΑΣΙΑΣ ΞΕΡΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (ΕΓΩ ΕΧΩ 5 ΠΑΙΔΙΑ) ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΚΠΕΔΕΥΤΟΥΝ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ ΓΙΑΤΙ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΑΛΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ :1 Αρχικό σκοπό: Φύλαξη και εργασία ,2 Εκπαίδευση: Η πρόωρη κοινωνικοποίηση και η υπακοή , 3 Διάρκεια ζωής: 12 – 15 έτη!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΥΨΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΥΛΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ!!!!!!

:)
Πληρης αναλυση..