Ποιότητα τροφής....




Scalpel

Well-Known Member
22 Φεβρουαρίου 2014
556
1.425
Sydney - Australia
Μια αλλεργία θεωρείται και δυσανεξία....
Καταλαβαίνεις οτι σημαίνει δεν την ανέχεται....
Απλά επειδή σε πολλά θέματα διαβάζω ολοένα και πιο "επιστημονικοφανείς" δηλώσεις

Ας μου επιτραπεί να το διευκρινίσω

Άλλο η αλλεργία και άλλο η δυσανεξία

Και ας μην το κουράσου(σε)με(τε) παραπάνω...
 
  • Like
Reactions: Aslan


ferozasea

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2012
1.961
124
για να μην ξεχναμε και οτι μαθαμε,,,, υποαλλεργικη τροφη σκυλου συνηθως εχει ...., σολωμο,,,, η αρνι,,,, και οσο ανεβαινουμε σε ποιοτητα και τιμη,,, εξαφανιζονται τα δημητριακα,,, σιταρια καλαμποκια κλπ,,, καθως και τα παραγωγα τους,,,,,!!!!
 


17 Νοεμβρίου 2015
140
223
49
Καλημέρα,δεν ανοίγω καινουργιο θέμα γιατί αυτό που θέλω να ρωτήσω μάλλον έχει να κάνει με τη τροφή!Ότι τροφή και να της έχω δοκιμάσει κάθε πρωί μόλις ξυπνάει αρχίζει και γλυφει τη κοιλιά της τα πόδια της και κάποιες φορές και το πρωκτό της!!Το γλύψιμο είναι έντονο!!!Είναι φυσιολογικό;
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Καλημέρα,δεν ανοίγω καινουργιο θέμα γιατί αυτό που θέλω να ρωτήσω μάλλον έχει να κάνει με τη τροφή!Ότι τροφή και να της έχω δοκιμάσει κάθε πρωί μόλις ξυπνάει αρχίζει και γλυφει τη κοιλιά της τα πόδια της και κάποιες φορές και το πρωκτό της!!Το γλύψιμο είναι έντονο!!!Είναι φυσιολογικό;
Καλημέρα. Δεν ξέρω να σου απαντήσω για τις τροφές, αλλά αν γλύφει τον πρωκτό της, δες μήπως χρειάζονται άδεισμα οι αδένες της.:sick:
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf