Προσοχή έξαρση από φόλες






Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Προσοχη σε αυτο το πραγμα...κ μεις παραλιγο να τη παθουμε....μεγαλη προσοχη που μυριζει ο σκυλος...
 


Captain hook

Well-Known Member
11 Απριλίου 2016
405
785
Να ρωτήσω και εγώ λοιπόν κάτι μια απορία που την έχω. Τι επιτρέπεται και τι δεν επιτρέπεται (αποφεύγουμε δηλαδη) να μυρίζει ο σκύλος. Πχ. Κολώνες της ΔΕΗ αφήνουμε? Θαμνακια, βάσεις δέντρων κλπ?
Το ξέρω ότι η ερώτηση μου είναι μάλλον μια απόφαση την οποία παίρνει ο καθένας για τον δικπ του σκυλο αλλά επειδή στη βόλτα τον βλέπω με την μύτη συνεχώς να ψάχνει νέες μυρωδιές θα ήθελα να ξέρω Εάν όχι τι θεωρείται ασφαλής, τουλάχιστον τι θεωρείται απαγορευτικό.
 
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
στη βόλτα τον βλέπω με την μύτη συνεχώς να ψάχνει νέες μυρωδιές θα ήθελα να ξέρω Εάν όχι τι θεωρείται ασφαλής, τουλάχιστον τι θεωρείται απαγορευτικό.
Beagle Hook:p Και εγώ θα ήθελα να μάθω τι θεωρείτε απαγορευτικό.
 
  • Like
Reactions: Captain hook




archodea

Well-Known Member
28 Σεπτεμβρίου 2009
870
770
Πειραιάς
Συμφωνώ με τ @Μάρθα & Σίλβα προσοχή που μυρίζει κ οτιδήποτε θεωρούμε ύποπτο. Τ θειάφι που ανάφερα είναι κίτρινη σκόνη. Από ανάρτηση επίσης.

17/10/2016. Καλλιθέα Αττικής. Σωκράτους και Φιλαρετου. Θειαφι στα πεζοδρόμια. Προσοχή στα σκυλιά σας και τα γατιά.
 
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer


Miniature Schnauzer

Well-Known Member
30 Ιουνίου 2016
429
619
Συμφωνώ με τ @Μάρθα & Σίλβα προσοχή που μυρίζει κ οτιδήποτε θεωρούμε ύποπτο. Τ θειάφι που ανάφερα είναι κίτρινη σκόνη. Από ανάρτηση επίσης.

17/10/2016. Καλλιθέα Αττικής. Σωκράτους και Φιλαρετου. Θειαφι στα πεζοδρόμια. Προσοχή στα σκυλιά σας και τα γατιά.
Γενικότερα προσοχή σε πάρκα με γκαζόν και σε χώρους με υψηλή κινητικότητα σκύλων;
 
  • Like
Reactions: archodea


Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Μυρισε φολα...Δεν ξερω να σου πω πω τι ακριβως γτ δεν το είδα...το καταλαβα μετα οταν αρχισε η σιελορροια κ το τρεμουλο...κ τρεχαμε για ατροπινη...
 
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer




















Siegfried

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2013
301
330
Athens-Crete


Δημητρα_kme

Well-Known Member
4 Ιανουαρίου 2017
998
1.409
Φφφφ!! Να ρωτησω αν ξερει κανεις γιατι αγχωθηκα τωρα.. μενει κανεις καλλιθεα;;αν ναι πραγματικα που παει τον σκυλο του;;;;; εχω σπιτι εκει και παω αρκετα συχνα ειμαι κοντα στην πλατεια δαβακη.. οπου εχει παρκακια απαγορευονται τα σκυλια λενε.. αν κ ολοι που εχουν σκυλο εκει τα πανε αλλα ακριβως γιαυτο τον λογο ή μαλλον και για αυτο τον λογο βαζουν φολες.. προφανως και τα μαζευω καθε φορα. σε τσιμεντο δεν μ κανει τιποτα.. εσεις τι κανετε..
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.813
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf