Σκυλακι για σπιτι


Rallis

Member
16 Μαϊου 2016
14
4
54
Κως
καλησπερα θελω να βρω ενα σκυλακι αρσενικο παγκ γιατι αρεσει στον γιο μου να του το κανω δωρο.... Μηπως ξερει κανεις που μπορω να βρω γιατι διαβασα στο σάιτ για τα πετ σοπ και απογοητεύτηκα λιγο......σας ευχαριστω
 
Last edited:




Rallis

Member
16 Μαϊου 2016
14
4
54
Κως
σε ευχαριστω παρα πολυ για την πληροφορια σου...το αρθρο ειναι καταπληκτικο.... παραλειψη μου ειναι οτι δεν ανεφερα πως εχω ηδη 3 σκυλακια, ενα λυκοσκυλο ενα χασκι και ενα κανις ... απο την ηλικια των 5 ετων εχω σκυλακι δικο μου...(τωρα ειμαι 48) .... ψαχνω να βρω ομως ενα αρσενικο παγκ και αν μπορουσε καποιος να με εξυπηρετησει θα ημουν πολυ χαρουμενος.... σε ευχαριστω και παλι
 
  • Like
Reactions: Tri


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εφόσον είστε αποφασισμένοι οικογενειακώς για την απόκτηση του κουταβιού και ως γονιός αποφασισμένος να επωμιστείτε οποίες ευθύνες του σκύλου ίσως δεν αναλάβει ο γιος σας, τα σωστά βήματα για να βρείτε το σκυλάκι της φυλής που επιθυμείτε είναι τα εξής: επικοινωνήστε με τον Κ.Ο.Ε. ώστε να σας ενημερώσουν για το ποιοι εκτροφείς έχουν δηλώσει γέννα και πιθανόν να έχουν διαθέσιμα κουτάβια. Επειδή όμως ο κόσμος δεν είναι αγγελικά πλασμενος και ανάμεσα στα ονόματα που θα σας δώσουν ενδέχεται να μην είναι όλοι υπεύθυνοι και σωστοί, μπορείτε να ελέγξετε αν πληρούνται, κατ'ελάχιστον, κάποιες προδιαγραφές. Τοποθετώ ένα σύνδεσμο που θα σας βοηθήσει να ορίσετε τις προδιαγραφές αυτές.

http://www.dogforum.gr/community/threads/Πώς-διαλέγω-εκτροφέα.370/
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.811
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf