Στειρωση!


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
@mariatheo , γιατι πηγαινεις σε μια κτηνιατρο που δεν ακους;
Εδώ έχεις απόλυτο δίκιο.δεν είναι ότι δεν την ακούω αλλά όπως έχω ξανά πει επηρεάζομαι από όλα αυτά που κάθομαι και διαβάζω εδώ στο φόρουμ και δεν ξέρω είμαι στο γνωστό δίλημμα εσάς με της τόσες εμπειρίες που πλέον αισθάνομαι οικία η την κτηνίατρο.σιγουρα λάθος μου γιατί είναι παρά πολύ καλή αλλά.....
 


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.969
Πειραιάς
πρεπει να εχεις εμπιστοσυνη στην κτηνιατρο σου. οχι τυφλη εμπιστοσυνη, εμπιστοσυνη.

αλλιως πρεπει να αλλαξεις κτηνιατρο :).

φιλικα στα γραφω, δε σε μαλωνω. ελπιζω οτι καταλαβαινεις.
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Όπως είπες το φόρουμ βασίζεται στην πείρα των ιδιοκτητών με τους σκύλους ΤΟΥΣ και βάση όσα έχουν ακούσει από τον κτηνίατρό τους και από όσα πιθανόν έχουν διαβάσει. Ναι είναι εργαλείο για πολλά θέματα, παρέχει υπερπολύτιμες συμβουλές, μαθαίνεις πολλά πράματα, διασταυρώνεις πληροφορίες κλπ. Κοινώς, βρες κτηνίατρο που να εμπιστεύεσαι (αν θες στα πιο "σίγουρα" ακόμα και από αυτούς που προτείνουν μέλη) και από εκεί και μετά αν δεν σου κολλάει κάτι, ρωτάς εδώ και μετά το συζητάς με τον κτηνίατρο. Τουλάχιστον προσωπικά, και εφόσον μιλάμε για θέματα υγείας, έτσι πράττω (y):love:
 


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
πρεπει να εχεις εμπιστοσυνη στην κτηνιατρο σου. οχι τυφλη εμπιστοσυνη, εμπιστοσυνη.

αλλιως πρεπει να αλλαξεις κτηνιατρο :).

φιλικα στα γραφω, δε σε μαλωνω. ελπιζω οτι καταλαβαινεις.
Εννοείται και σε καταλαβαίνω..και σε ευχαριστω πολύ.
 
  • Like
Reactions: spyv


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3