Τι ειναι αυτο?


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.646
19.878
Αν έχεις το κινητό του, στείλτου sms, περιγράφοντας με λίγα λόγια την κατάσταση.
 








Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Αυτό το "έχουμε τραπέζι και δεν τον πάμε τώρα" γιατί φάνηκε μόνο σε μένα περίεργο? :confused:
Είμαι μειοψηφία που θα τον πήγαινα επί τόπου, δεν πα να ήταν και ο γάμος μου, που λέει ο λόγος?
 


Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Αυτό το "έχουμε τραπέζι και δεν τον πάμε τώρα" γιατί φάνηκε μόνο σε μένα περίεργο? :confused:
Είμαι μειοψηφία που θα τον πήγαινα επί τόπου, δεν πα να ήταν και ο γάμος μου, που λέει ο λόγος?
Οχι το ανεφερα και εγω πιο πανω.. εννοειται οτι ανα πασα στιγμη τρεχεις κτηνιατρο... οτι και να γινεται. ειδικα με κατι τετοιο. προτιμω να εχω το κεφαλι μου ησυχο και το σκυλι μου υγιες..
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.703
3.861
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Αυτό το "έχουμε τραπέζι και δεν τον πάμε τώρα" γιατί φάνηκε μόνο σε μένα περίεργο? :confused:
Είμαι μειοψηφία που θα τον πήγαινα επί τόπου, δεν πα να ήταν και ο γάμος μου, που λέει ο λόγος?
Η Μαρουσώ είναι κάπου 12 χρονών αν δεν κάνω λάθος και δεν της πέφτει πολύς λόγος.
 




Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Η Μαρουσώ είναι κάπου 12 χρονών αν δεν κάνω λάθος και δεν της πέφτει πολύς λόγος.
Αυτό δεν το γνώριζα, αλλά οι γονείς δεν παύουν να είναι ενήλικες.
Τέλος πάντων, ο κάθε ένας έχει τι προτεραιότητές του, φαντάζομαι.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Μου φαίνεται αρκετά μεγάλο για τσίμπημα..Επίσης αυτήν την εποχή δεν υπάρχουν έντομα ή φίδια και δεν νομίζω να πόναγε τόσο πολύ ο σκύλος από ένα τσίμπημα!
Πηγαίνετε στον κτηνίατρο το συντομότερο δυνατόν!!!!!!!
 


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Στο νησί δε έχετε έναν...αυτός που μάλλον πας η γυναίκα έχει εκπαιδευτήριο-σπίτι είναι εύκολο να τον βρεις!Επίσης υπάρχει αλλος ένας στην Μαρπησα και πρόσφατα ήρθε και μία κτηνιατρος αν θυμαμαι καλα...είμαι Αθήνα και ξέρω πιο πολλά από εσενα?Η απλά οι αδερφη έχει εναλακτηκες αν χρειαστει κατι στο νησί που μενετε!!Της Μαρπησας ειναι ο πιο παλιος κτηνιατρος της Παρου!
 
Last edited:




roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
Λοιπον χωρίς να πεσεται όλοι να με φάτε, ο Ρόκυ τελικά δεν πήγε στο κτηνιατρο γτ οι γονεις μ ειπαν οτι είναι Κυριακή και είναι κλειστά και δεν πειράζει θα τον πάμε αύριο.. Το ξέρω οτι έπρεπε να παει,και εγω στεναχωρηθηκα π δεν τον πήγαμε αλλά αύριο πρωι πρωι θα τον πάμε!
 


roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
Στο νησί δε έχετε έναν...αυτός που μάλλον πας η γυναίκα έχει εκπαιδευτήριο-σπίτι είναι εύκολο να τον βρεις!Επίσης υπάρχει αλλος ένας στην Μαρπησα και πρόσφατα ήρθε και μία κτηνιατρος αν θυμαμαι καλα...είμαι Αθήνα και ξέρω πιο πολλά από εσενα?Η απλά οι αδερφη έχει εναλακτηκες αν χρειαστει κατι στο νησί που μενετε!!Της Μαρπησας ειναι ο πιο παλιος κτηνιατρος της Παρου!
Ναι το ξερω
 




roky + maroyso

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2011
1.434
44
guess
Εξαιρετικά δύσκολο Δεκέμβριο μήνα να ήταν φίδι. Απίθανο να ήταν και σφίγγα. Εκεί κοντά που μένεις υπάρχουν θερμοκήπια;
Όχι τίποτα.. Σε εξοχή μένουμε περιπου.. Υπαρχει περιπτωση να έχει σπάσει κανένα πλευρό?(κοτσανα της μάνας μ )
 






Kimigaz

Well-Known Member
7 Απριλίου 2013
743
238
Goldenland
Πλάκα κάνεις τώρα.. Αν είναι δυνατόν! Αφου δε μπορείτε να τον φροντίσετε όπως πρέπει τι τον έχετε? Αν αύριο είναι αργά? Αν είναι δυνατόν!
 


rinio

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2008
95
0
Αυριο πρωι πρωι στον κτηνιατρο!! Τουλαχιστον δοκιμαστε να τον παρετε ενα τηλεφωνο...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π