Τι σκυλο να παρω ?


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Γιάννη τά έχεις πάρει απο φόβο νομίζω τα νερόσκυλα... χαχαχα

(οχι οτι δεν είναι να τα φοβάσαι):lol:
Είναι και αυτό!!! Που το πας?:D
Η αλήθεια είναι ότι τα έχει φοβηθεί το μάτι μου

Υ.Γ. Τώρα, που το ξανασκέφτομαι, Γιώργο... Αν με ρωτούσαν σήμερα, ποιά είναι η πιο επικίνδυνη φυλή, για να απαγορεύεται να κυκλοφορεί στο δρόμο (μου!) θα απαντούσα: Το Labrador!!!:cool::D
 
Last edited:


Leo/Zenia

Member
2 Οκτωβρίου 2012
22
0
Να πω (ή μαλλον γραψω) κατι σχετικα με τα λαμπραντορ.
Πολυ καλος μου φιλος ειχε καθαροαιμο λαμπραντορ (απο εκτροφεα), ο σκυλος εμενε εκτος σπιτιου μετα τον 1 χρονο γιατι δεν ειχε εκπαιδευτει σωστα και οταν ελλειπαν απο το σπιτι το εκανε ......!
Μενει εκτος πολης και εχει πολυ μεγαλη εκταση με περιφραξη γυρο απο το σπιτι και εκει πλεον ζουσε ο Σπουργιτης (το ονοματου). Οσο φιλικος και παιχνιδιαρης ηταν με ατομα που ηξερε μπροστα ή και οχι στο φιλο μου αλλα και με αγνωστα ατομα υπο την προηποθεση οτι ο ιδιοκτητης ειναι παρων αλλο τοσο αγριος και επιθετικος ηταν οταν ενας αγνωστος πλησιαζε το σπιτι, μαλιστα ειχε επιτεθει και σε ανθρωπο (γυφτο) ο οποιος πηγε να μπει στον περιφραγμενο χορο. Τωρα τι μπορει να δημιουργησε αυτη του την συμπερηφορα δεν το γνωριζω.

Τωρα σχετικα με το θεμα του φιλου και εγω ειμαι τις αποψης πως ενα λαμπραντορ θα ηταν οτι καλυτερο.
 












mad00lini

Well-Known Member
29 Σεπτεμβρίου 2011
2.618
29
Να δεις που πήρες εκείνη την ασπρόμαυρη κουκλάρα που λιγουρευόμουν..
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Αντε τώρα να σε πείσουμε να κατεβεις και σε εκθέσεις!Εχεις πολυ καλο "υλικό" στα χέρια σου!;)
(Να δω ποιος δε θα αντέξει τις βόλτες στην Πάρνηθα..χαχα)
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Κάνει να ρωτήσω πως και η Harmony δεν έμεινε με τον Barcode? Ή τελικά ήταν άλλη σκυλίτσα? Γιατί πολλοί την περάσαμε για την ίδια...

edit: Αααα! Ελπίζω τα αυτάκια της να μείνουν ολόκληρα (ειδικά τώρα που εφαρμόζεται κι ο νέος νόμος)...
 
Last edited:






ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Κάνει να ρωτήσω πως και η Harmony δεν έμεινε με τον Barcode? Ή τελικά ήταν άλλη σκυλίτσα? Γιατί πολλοί την περάσαμε για την ίδια...

edit: Αααα! Ελπίζω τα αυτάκια της να μείνουν ολόκληρα (ειδικά τώρα που εφαρμόζεται κι ο νέος νόμος)...
Η ίδια ειναι...αλλα δε θα ήθελα να μιλήσω για τα παιδια!Αν θέλουν θα μιλήσουν μόνα τους!Μαρεκο το μάλιστα τι σημαίνει; γιατι ειμαι και ξανθιά και δε σε ποιανω...
 


chitchy

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
329
1
Πάτρα
Να την χαιρεσαι τη μικρουλα σου!!
Κι εγω ειμαι πολυ υπερ στο να μην κοπουν αυτια και να παρετε μερος σε εκθεσεις.
 


Barcode AST

Active Member
30 Αυγούστου 2012
39
1
41
athens
Η ίδια ειναι...αλλα δε θα ήθελα να μιλήσω για τα παιδια!Αν θέλουν θα μιλήσουν μόνα τους!Μαρεκο το μάλιστα τι σημαίνει; γιατι ειμαι και ξανθιά και δε σε ποιανω...
Kαλησπερα και απο εμενα!
Γιαννη να σου ζησει η μικρουλα Harmony και να σου γεμισει την ζωη χαρα και ευτυχια!!!!
Επειδη πολλοι αναρωτιουντε ποιος ο λογος που δεν ειναι πλεον μαζι μου σας απαντω πως ειναι καθαρα προσωπικος λογος και οχι για κανεναν αλλο περιεργο λογο!!
Δυστηχως η ζωη δεν μας τα φερνει οπως επιθυμουμε...
Να ξερετε πως οσο ηταν μαζι μας μεγαλωσε με την καλυτερη φροντιδα και με παρα πολυ αγαπη και για αυτο τον λογο την αποχωρηστικαμε πολυ δυσκολα και αποφασισαμε να παει σε καλα και σωστα χερια οπως του Γιαννη (εφοσον περασε τον απαραιτητο ελεγχο)!!
Μικρη μου Harmony μας λειπεις παρα μα παραααα πολυ.... Jerry-Barc-Tommy!!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf