Το ταξίδι στην Ντόχα


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Γιατι δεν επιτρεπεται το μαγιω? Λογω θρησκειας η ειναι επικινδυνα τα νερα?
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.860
Επιτέλους βρε παιδί μου, λήξη σιγής ασυρμάτου :p
Πάρα, πάρα, πάρα πολύ ωραίες φωτό!!!!
Να σας ζήσει ο ομορφάντρας :)
 
  • Like
Reactions: golden boy


vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
επιτέλους ρε ψυχή! και όλο σκεφτόμουν τι γινεστε εσείς εκει πέρα μακριά

χρόνια πολλά στο μικρό σας, να χαιρεστε πάντα ομορφα πράματα (και νοστιμα κεκάκια)

το ποδάρι σας κατα δω δεν θα το πατήσετε ποτέ πχια;;;;
 
  • Like
Reactions: golden boy


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Να τα εκατοστήσει ο κούκλος και του χρόνου με το καλό να τα γιορτάσει στα πάτρια εδάφη!
Και μη χάνεστε....
 
  • Like
Reactions: golden boy




Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Τελειες οι φωτογραφιες σας και χρονια σας πολλα! :) Και του χρονου να τα γιορτασετε εδω σας ευχομαι! Να μας βαζεις πιο συχνα να βλεπουμε! Εκεινα τα ασχημογατακια που μεγαλωσε ο μικρος σας τα δωσατε? :D
 
  • Like
Reactions: golden boy


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Σας ευχαριστουμε πολυ ολους! Να ναι γερος ο μικρος,γιατι με τις τιμες των κλινικων εδω,θα πρεπει να χασω ενα νεφρο εγω για γινει καλα αυτος..:ROFLMAO::ROFLMAO:
Γιατι δεν επιτρεπεται το μαγιω? Λογω θρησκειας η ειναι επικινδυνα τα νερα?
Επικινδυνα γινονται τα νερα μονο οταν βουταει το μαλλιαρο σκυλοψαρο..
Οrillis δεν σε βλεπω να την γλιτωνεις φετος..θα στο φερω το σετακι για την παραλια
Εδω ειμαστε Mareco,ειχα μια ρημαδα παρανυχιδα που με εμποδιζε να ποσταρω:D
Vaggelooooo!! Θα ερθουμε και φετος το καλοκαιρι,χωρις τον μικρο,αν βεβαια γινει καποια ακυρωση στο κεννελ που θελω να τον αφησω..Ρε παιδια,πηγα να κανω κρατηση πριν δυο μηνες για τελη Ιουνιου (συνολο δηλαδη 4 μηνες πριν!!) και ηταν ηδη φουλ...Ειλικρινα δεν ξερω τι θα γινει αν δεν ανοιξει καποια θεση..Δεν ηθελα να τον αφησω παλι σε κλινικη οπως περσυ..Το συγκεκριμενο κεννελ ειναι απιστευτο,βρισκεται σε μια οαση μεσα σε δεντρα,με απιστευτες εγκαταστασεις και καταπληκτικους ανθρωπους,αλλα δεν περιμενα να φαω τετοια ηττα.Και εστειλα και ενα καμαρωτο μειλ του τυπου ''των φρονιμων τα παιδια,πριν πεινασουν μαγειρευουν'',νομιζοντας οτι ηταν πολυ νωρις για να κανω κρατηση.Ακομα πρεπει να γελανε...:cool:
Αν δεν γινει κατι με αυτους,σκουρα τα βλεπω τα πραγματα.Υπαρχουν dog sitters που μπορουν να ερχονται 2 φορες την ημερα στο σπιτι να τον βγαζουν βολτα,αλλα δεν το σκεφτομαι ουτε για αστειο να μεινει ενα μηνα ο μικρος μονος στο σπιτι περιμενοντας καποιον για δυο μινι βολτες την ημερα,θα παθει καταθλιψη το ζωντανο..
Nizinny,ολα τα μικρα,εκτος απο τον ξανθουλη αρσενικο ο οποιος βρισκεται σε ενα σουπερ δωματιο σε καταφυγιο με παρεα και απειρα παιχνιδια,ολοι οι αλλοι υιοθετηθηκαν.Τα δυο κοριτσια μαλιστα,πηγαν στο ιδιο σπιτι!Μια καλη κυρια τις πηρε μαζι τις αδερφουλες!!
Τωρα εχουμε αλλο ζιζανιο στο σπιτι,δηθεν φιλοξενια,που βλεπω να μας μενει..
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.635
7.745
Μας λείψανε τα ποστ σας και οι φωτογραφίες από τον κούκλο σας!

Δεν ανοίγεις καμία σούπερ ντούπερ πανσιόν εκεί αφού έχει τέτοια πέραση η επιχείρηση; :D
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Ξερεις ποσες φορες το σκεφτηκα??? Αν ειχαμε σκοπο να κατσουμε πολλα χρονια εδω,θα το εκανα.20 ευρα την ημερα (ακατεβατα),οσο καιρο και να το αφησεις το ζωντανο,τιμες καλυτερες δεν κανουν.Α! και μην ξεχασω..αφορολογητα..
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and mareco




golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Ξέχασα να πω,οτι εδώ και λίγους μήνες δεν έχουμε 1,αλλά 2 ριτρήβερ στο σπίτι.
Ο Pablo ήρθε περίπου 4 εβδομάδων στο σπίτι για φιλοξενία,αλλά δεν λέει να φύγει:whistle:
Μεγάλη περίπτωση ο μικρός,έχει βάλει τα γυαλιά στον σκύλο,ο οποίος επαναφέρει ανάλογα με τα κέφια του..
Βέβαια πλέον όταν βλέπει τον γάτο να παίζει έτσι,τον τρώει η ζήλεια και μου κουβαλάει και αυτός τα παιχνίδια του να παίξουμε.

 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Τελειος ο Παυλος! ;) Κι ομορφος (μιας κι ειναι και ο δικος μας ασπρομαυρος, εχω μια αδυναμια στο χρωμα)! :D Οχι σαν εκεινα τα γκρεμλινς που ειχες μαζεψει. :p
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Νizinny έχω σετάκι,ένα παρόμοιο με τον Παυλάρα,4 εβδομάδων περίπου.Να στο τυλίξω για το σπίτι??:D
Ασε..τα άλλα ήταν πραγματικά τα πιο άσχημα γατομωρά ever..Eστρωσαν ομως τα χρυσά μου!
Ο κακομοίρης ο Τσάβι πρέπει να έχει βαρεθεί να ακούει νιαουρίσματα:confused:
Βασικά με όσα έχουν περάσει απο δω,ήταν άψογος..Μόνο με ένα μικροσκοπικό κοριτσάκι μας έκανε κατι περίεργα τα Χριστουγεννα.Ηταν κάτι σαν ζήλεια να το πώ?? Δεν ξέρω..Ηταν η πρώτη φορά που έκανε μέσα στο σπίτι πράγματα που δεν επιτρέπονται και ποτέ δεν δοκίμαζε να κάνει τόσα χρόνια.Πολλά πρωινά,ξύπνησα και τον βρήκα οχι απλώς να κοιμάται σεμνά και ταπεινά στον καναπέ,αλλά ανάσκελα και ροχαλίζοντας..:cool:Ποιός?? Ο Τσαβι που δεν μπορείς να τον ανεβάσεις ούτε με το ζόρι σε κρεβάτι-καναπέ.
Δεν το είχε ξανακάνει και δεν το ξανάκανε απο τότε..Αβυσσος η ψυχή..
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Νizinny έχω σετάκι,ένα παρόμοιο με τον Παυλάρα,4 εβδομάδων περίπου.Να στο τυλίξω για το σπίτι??:D
Ουτε γι αστειο! :D Απο γατι ειμαστε φουλ οσο δεν παει αλλο. Αν ποτε επαιρνα γατι θα ηταν ενα πολυ συγκεκριμενο που εχω ερωτευτει χρονια τωρα. Αλλα αρκουμε προς το παρον στα υπεραρκετα μου που ειναι καμια εικοσαρια στις ωρες των γευματων πρωι-βραδυ. Δεν εχει πολλα κατοικημενα σπιτια εδω τριγυρω και τα ταιζω ολα εδω, εχω ανοιξει γατοταβερνα με δωρεαν συσσιτιο.:p Μεσα ζει μονο ο βασιλιας Μέρφης (βαπτισμενος αγγλιστι Murphy).
...Μόνο με ένα μικροσκοπικό κοριτσάκι μας έκανε κατι περίεργα τα Χριστουγεννα.Ηταν κάτι σαν ζήλεια να το πώ?? Δεν ξέρω..Ηταν η πρώτη φορά που έκανε μέσα στο σπίτι πράγματα που δεν επιτρέπονται και ποτέ δεν δοκίμαζε να κάνει τόσα χρόνια.Πολλά πρωινά,ξύπνησα και τον βρήκα οχι απλώς να κοιμάται σεμνά και ταπεινά στον καναπέ,αλλά ανάσκελα και ροχαλίζοντας..:cool:Ποιός?? Ο Τσαβι που δεν μπορείς να τον ανεβάσεις ούτε με το ζόρι σε κρεβάτι-καναπέ.
Δεν το είχε ξανακάνει και δεν το ξανάκανε απο τότε..Αβυσσος η ψυχή..
χαχα! Αβυσσος, δεν λες τιποτα. :D
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ασε, μας ειχε αποτελειωσει τότε με τα γκρεμλινς! Για φωτογραφίες ήταν????
βεβαια, τώρα ίσως πρεπει να βάλει περισσότερες, ετσι για την ηθικη μας βλάβη βρε αδερφε!
 


golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Aφήστε σας λέω..Με το που τον έβλεπα στον καναπέ του έλεγα με φωνή α λά Σαπφώ Νοταρά ''ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΕΚΕΙ???'',κατέβαινε για λίγο και μόλις γυρνούσα πλάτη ξανά τα ίδια.
Εντωμεταξύ η μικρούλα ηταν τόσο γλυκιά,όλο απο πίσω του έτρεχε η σκατούλα και όλο πήγαινε να κοιμηθεί μαζί του η επάνω του.Ειχε πάθει εξάρτηση με τον σκύλο.Σε αντίθεση βέβαια με τον Τσάβι που σηκωνόταν κάθε τρείς και λίγο για να πέσει απο πάνω του το τριχωτό τσιμπούρι,ξεφυσώντας και λίγο κάθε φορά..Βέβαια αλληθώριζε κιόλας οταν την έβλεπε στον καναπέ μαζί μας.Δεν τον έπιανες πουθενά,το ένα του ξύνιζε,το αλλο του βρώμαγε.Μονο όταν έφυγε η μικρή υσήχασε.
Τον Παυλάρα τον σέβεται,γιατί του έκανε αγριάδες τις πρώτες μέρες που ήρθε.Δεν μπορούσε να τον πλησιάσει ούτε στο ένα μέτρο.Μια χούφτα γατί τον έβαλε στη θέση του:D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3