Τσάντα ώμου μεταφοράς σκύλου


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Τελευταία έχω αρχίσει να σκέφτομαι την αγορά ενος τέτοιου hot sale Bildt pet trolley bag double shoulder back dog pack portable pet bags dog backpack pet bag-inDogs from Home & Garden on Aliexpress.com

σακιδίου για την μεταφορά της Κέλλυς.
Οι διαστάσεις του επιτρέπουν την μεταφορά σε καμπίνα αεροσκάφους και σκέφτηκα οτι θα είναι πρακτικό να την κουβαλάω στην πλάτη και όχι στα χέρια.
Έχει κανείς δοκιμάσει κάτι τέτοιο να μου πει εντυπώσεις?
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Το εχει μια φιλη μου για το γατο της(δεν θυμαμαι εταιρια) και την εχει βολεψει.
Οκ σου λεω εμπειρια απο γατι αλλα δεν νομιζω να εχει διαφορα, της εχει βγει γερο.
 






ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Δεν ξερω, αλλά στην πλάτη θα μπορείς να παρακολουθείς καμια εφοδο "λατρειας" από αλλους στο δρόμο?
Σε εμας ειναι συχνό φαινόμενο, να προσπαθουν να ορμησουν να χαιδεψουν τη μικρη, οπότε αν την ειχα στην πλάτη, δεν θα ηξερα από πού θα μου ερχόταν το σοκ.
 


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Δεν το είχα σκεφτεί έτσι! Θα βάλω ταμπελάκι ο σκύλος δαγκώνει άμα είναι! Εμένα με απασχολεί εαν θα είναι βολικό για το σκυλί βασικά....γιατί εχω την εντύπωση οτι δεν θα χωράει να ξαπλώσει...
 






Maraki73

Well-Known Member
21 Μαρτίου 2013
83
0
Εμένα η ιδέα και μόνο ότι θα χωρίζει το σκύλο από την ελευθερία ένα φερμουάρ με αγχώνει λίγο. :-k
 












jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
εν τέλη αγόρασα σακίδιο πλάτης μάρκας trixi. Το πήρα 30 ευρώ αλλά δεν τ βλέπω και σούπερ ανθεκτικό. Τεσπα την δουλειά του την κάνει. Δεν βλέπουν τον σκύλο οταν είναι κλειστό το σακίδιο παρά με προσπάθεια....η Κέλλυ έδειξε να βολεύεται καθώς έμπαινε μέσα απο μονη της.
Δένει και στις ζώνες του αυτοκινήτου οπότε με βόλεψε και αυτό. P5060025.jpg στην φώτο λείπει ο πάτος της τσάντας (κάπως δεν εφαρμόζει καλά το ψάχνω....) και για αυτο φαινεται να πέφτει κάπως.
Το γενικό συμπέρασμα είναι οτι το είδος σακιδίου αυτό βολεύει πολύ στις μετακινήσεις (ειδικά σε τρένα κτλ κουβαλώντας βαλίτσες) αλλά κάποια στιγμή θα πάρω κάποιο πιο ποιοτικό.
 


Ksp

Member
6 Μαϊου 2016
16
41
39




Ksp

Member
6 Μαϊου 2016
16
41
39
Κι εγώ την πρώτη σκέφτομαι αλλά η Κίρα επειδή δεν είναι ήρεμο σκυλάκι σκέφτομαι την δεύτερη!
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Να κοιτάτε και τα κιλά που σηκώνει η τσάντα - οι περισσότερες είναι μέχρι 10κιλα σκυλιά.
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.795
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π