Τσιουαουα στο ψυγειο!!!!


fandasia

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2012
158
0
Και εκει που ειχα πιασει και εβγαζα τα πραγματα απο το ψυγειο για να καθαρισω τα πλαστικα του,ως συνηθως χαμενος σε ενα τηλεφωνημα...και με ενα τσιουαουα την minie στην αγγαλια μου,ξαφνικα μετα απο μερικα λεπτα κλαμα απο το υπερπεραν..ρε μινι ρε μινι που εισαι και που ηταν!!!???minie -psigio.jpgπαιδια λυθηκα απο τα γελια,ειχε πηδηξει!! την ειχα βαλει ξεχνωντας ενω μιλουσα στο τηλ!!? δεν ξερωω.....παντως εγω βρηκα ενα τσιουαουα κασατο:p
 




fandasia

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2012
158
0
Καταψυξη?δηλαδη μπορω να κανω παγωτο με τσιουαουα?ηηη γρανιτα τσιουαουα!!*lingua*
 


tomsitas

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2011
783
48
ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Επιρεπει ,οπως ειναι τα τσιουαουα , στο κρυο ..απο το τρεμουλο μαλλον θα ηταν ιδανικο για milkshake
(απο οτι φαινεται στην photo και το γαλα το εχεις διαθεσιμο !!!!!)
 


mpoumpoulaoriginal

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
429
49
Βυρωνας
χαχαχαχαχα! Σε καταλαβαίνω! Το έχω πάθει παλιότερα με γατάκι! Άνοιξα να πάρω κάτι, αυτό μπήκε και μετά έψαχνα κανα μισάωρο να το βρω μέσα στο σπίτι ώσπου άκουσα ένα ανεπαίσθητο νιάου από το ψυγείο! Το καημένο ήταν παγωμένο και με το ζόρι του έβγαινε φωνή! Ευτυχώς δεν έπαθε τίποτα αλλά πραγματικά δεν ήξερα αν έπρεπε να κλάψω ή να γελάσω! Ωραία πάντως φαίνεται εκεί μέσα...
 




vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
ρεεεε, καιγώ για τη μερέντα ήθελα να ρωτήσω
ελεος παλουκάρι! μερέντα στο ψυγείο;;;
κι αν την ετρωγε το τσιου;
 


fandasia

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2012
158
0
Εαν ετρωγε το τσιου θα ειχαμε δραματα....μολις την ειδα ειπα να κλαψω η να γελασω,κατσουφιασμενη καθως ηταν.Α ρε μυαλο...
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
οτι πρεπει ειναι η μερεντα στο φυγειο..τετοιες μερες που εχει και ζεστη,την τρως παγωμενη με το κουταλακι!!Σοκαρισμενο το τσιου το καημενο φαινεται...
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.600
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3