Τσιουαουα


chihuahua

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2007
135
0
Εγώ τον βρίσκω συμπαθητικό τελικά! τριάντα τσιουαουα!!!-θέλω να το δώ σίγουρα.και σίγουρα θα κρίνω και κατα πόσο καλός ετροφέας είναι.πιστεύω πως αν τα σκυλιά του έχουν χαρτιά και δείχνουν τρισευτυχισμένα τότε ναι είναι καλός εκτροφέας.
---λένε πως είναι και πολλύ γλυκά τα σκυλάκια του απο χαρακτήρα.---
τελικά το σχολιάζουμε αλλά αν ενοχλεί ας το πούν οι admin ή όπως λέγονται... 8)

Η αγγελία δείχνει σίγουρα έναν διαφορετικό τύπο ανθρώπου- τελικά δεν συμφωνείτε πως άσχετα με τα περιτυλίγματα αυτό που έχει σημασία είναι αν ο άλλος είναι τίμιος απέναντί σου? όλες οι "πολιτικά ορθές" αγγελίες που κρύβουν κουτάβι που πεθαίνει απο τύφο σε δέκα μέρες είναι καλύτερες?

Θα πάω σίγουρα.όμως από ότι είδα στο σάιτ είναι πολύ μικρά ρε παιδιά. γύρω στα 3 κιλα είναι πιο καλό μέγεθος κι αυτά που έχει σε φωτό είναι όλα κάτω των 2 σίγουρα-πιστεύω πως για να παίζει με παιδιά πρέπει να είναι κάπως προς την μεγάλη άκρη του πρότυπου.

Τελικά τι λέτε για πίντσερ????? ε?
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.689
23
ATHENS
chihuahua said:
τελικά το σχολιάζουμε αλλά αν ενοχλεί ας το πούν οι admin ή όπως λέγονται... 8)
Ενοχλεί, διότι είναι αντίθετο με τους κανονισμούς του forum.

Παρακαλώ έχετε υπόψη σας πως στο dogforum δεν επιτρέπεται, με οποιοδήποτε τρόπο, η διαφήμιση ή η δυσφήμιση επαγγελματιών του χώρου (εκτροφείς, εκπαιδευτές, κτηνίατροι και λοιποί).

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.821
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Να μας πείτε την επωνυμία του εκτροφειου και ΑΝ υπάρχει (να την πει και ο ίδιος) τότε, ναι, είναι αντιδεοντολογικό ...

Προς το παρόν με αγγελίες να ΧΑΡΙΣΤΟΥΝ σε κάποιον καθαρόαιμα σκυλιά ράτσας, και τέτοια πράγματα, εμενα δεν με πειθει ότι αυτός είναι εκτροφέας, αλλά ΒΥΒ του χειρίστου είδους ...
 


chihuahua

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2007
135
0
:oops:

άρα είναι αντιδεοντολογικο!
συμφωνω

και δεν θα σας πω τι είδα όταν πάω εκεί που λέγαμε και δεν ξαναλέμε. οκ


και μετά από μακρά συζήτηση με την κόρη μου αλλά και προσεκτική ανάγνωση των προτύπων για τις δυό φυλές κατέληξα στην αρχική μου (σχεδόν εφηβική) διάθεση για τσιουάουα.οποτε και το θέμα πιντσερ-τσιουάουα έληξε

και μείναμε με το ελληνικής εκτροφής τσιουάουα για το οποίο λέω να ξαναενοχλήσω τον ΚΟΕ !!!
 






chihuahua

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2007
135
0
Ευχαριστώ!
Τι ακριβώς είναι εκεί?
υπάρχει διαφημιση στο ιντερνετ?
 




chihuahua

Well-Known Member
10 Σεπτεμβρίου 2007
135
0
ελα 28 29 στον μαραθωνα..θα ειναι φιλη μου με τσιου εκει :)

ευχαριστώ για την πρόκληση πέρασα υπέροχα
αλλά ένα μόνο τσιουάουα υπήρχε και δεν βρήκα και πολύ συμπάθεια από την ιδιοκτήτρια.

επιμένω όμως ότι ήταν πολύ ωραία στην εκθεση
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.745
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π