Τόνος στη διατροφή;-Εβδομαδιαίο πρόγραμμα διατροφη


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Άμα συνεχιστεί έτσι το πράγμα,σε 10 χρόνια θα σταματήσεις θες δε θες :(
 


Eammon

Well-Known Member
8 Ιουλίου 2010
516
0
Αθηνα
Τονος,σαρδελες κλπ κλπ ειναι οτι καλυτερο!!!Φυσικη πηγη Ω3-Ω6 και ισως οτι καλυτερο για το τριχωμα!
Προσωπικα δινω στα σκυλια και
[FONT=Arial,Helvetica,Univers,Zurich BT]Salmon Oil της [/FONT][FONT=Arial,Helvetica,Univers,Zurich BT][SIZE=-1]Grizzly Pet Products....και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος,κανει τρομερη δουλεια.....αλλα προτεινω αγορα μεσω internet γιατι ερχεται πολυ φθηνοτερα απο οτι στα pet-shop.
[/SIZE][/FONT]
 




Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Εγώ τους παίρνω το παρακάτω που είναι σολομός που κοστίζει 12-13 Ευρώ οι 12 κονσερβες/σακουλάκια και δεν έχει περιτούς χυλούς και τέτοια και το λατρεύουν. Τους το βάζω μαζί με την τροφή τους αρκετές φορές.

 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Η fish4dogs μετράει άσχημα,έφερε ο εισαγωγέας την ξηρά της η μόνο τις λιχουδιές έχει ξέρεις?
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Η fish4dogs μετράει άσχημα,έφερε ο εισαγωγέας την ξηρά της η μόνο τις λιχουδιές έχει ξέρεις?
Είχα μιλήσει με τον εισαγωγέα και μου είχε πεί ότι έχει φέρει λιχουδιές και την τροφή θα την φέρει στα μέσα του Φεβρουαρίου. Αλλά εγώ δεν αγοράζω απο αυτόν, αλλά απο το εξωτερικό.
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Η fish4dogs uk δεν στέλνει Ελλάδα,είχα επικοινωνήσει κ μου είπανε να μιλήσω με εισαγωγέα,από που αγοράζεις ebay?
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.133
Μηνύματα
896.046
Μέλη
19.946
Νεότερο μέλος
harouli