Φόλα!!


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.661
19.891
Παίρνω προσωπικά την πρωτοβουλία να διαγράψω τα στοιχεία της γιατρού, κυρίως για να προστατευτείς εσύ, τουλάχιστον μέχρι να σιγουρευτούμε, ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα, από την ονομαστική αναφορά στο πρόσωπό της.
 


Exige

Well-Known Member
29 Μαϊου 2011
79
1
xalandri
Καλησπερα σε ολους, η καταγγελια στον κτηνιατρικο συλλογο εγινε και περιμενω απαντηση για να δω τι θα πουν.Επιτελους σε αυτη τη χωρα πρεπει να λαβει τελος η αμελεια και η εκμεταλλευση σε ολα τα επιπεδα.
 


Natassa

Well-Known Member
10 Ιανουαρίου 2008
4.700
172
Αθήνα
www.petphoto.gr
Καλησπερα σε ολους, η καταγγελια στον κτηνιατρικο συλλογο εγινε και περιμενω απαντηση για να δω τι θα πουν.Επιτελους σε αυτη τη χωρα πρεπει να λαβει τελος η αμελεια και η εκμεταλλευση σε ολα τα επιπεδα.
Ενημέρωσέ μας Ορέστη για τις όποιες εξελίξεις.
Δε χρειάζεται να σου πω μπράβο για τα αυτονόητα...
 


dimitra1971!

Banned
Banned
29 Σεπτεμβρίου 2011
171
2
Περαστικά στον Αττιλα σου.Και εγώ τρέμω στο πάρκο που πάμε και ο άτιμος ο δικος μου ειναι φαταουλας, ουτε που βλέπεις τι βάζει και ποτε το βάζει.Το εχει αναγάγει σε τέχνη. Αφου το ανοιγω το στομα να του το πάρω και ειμαι σιγουρη οτι το βάζει στη μέση του λαιμου του να μην το βρω και μετά το ξαναανεβάζει στο στομα.Τοσο πεισμα. Του έχει μεινει να τρώει τα πάντα απο τον πρωτο μήνα που τράβηξε μεγάλες πεινες σαν αδεσποτάκι. Και παλι περαστικά.

Καλά έκανες για την καταγγελία.Ουστ με τους άσχετους που παιρνουν και ενα σωρο χρήματα.
 


tasoulap

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2011
189
1
Ano Liosia, Athens, Attikis
Περαστικά στον Αττιλα σου.Και εγώ τρέμω στο πάρκο που πάμε και ο άτιμος ο δικος μου ειναι φαταουλας, ουτε που βλέπεις τι βάζει και ποτε το βάζει.Το εχει αναγάγει σε τέχνη. Αφου το ανοιγω το στομα να του το πάρω και ειμαι σιγουρη οτι το βάζει στη μέση του λαιμου του να μην το βρω και μετά το ξαναανεβάζει στο στομα.Τοσο πεισμα.
Άσε κι ο δικός μου το κάνει αυτό και τρέμω μήπως φάει τίποτα δηλητηριασμένο!Κι είναι τόσο πεισματάρης που δεν ανοίγει το στόμα με τίποτα. Μου γυρνάει τη μούρη για να μην μπορώ να του ανοίξω το στόμα και να του το πάρω. Δίνουμε κάτι μάχες σε κάθε βόλτα, ομηρικές! Ευτυχώς όσο μεγαλώνει το κόβει σιγά σιγά από μόνος του...


Ο Αττίλας πώς πάει? Όλα καλά ε? :)
 




Exige

Well-Known Member
29 Μαϊου 2011
79
1
xalandri
Ο Αττιλας ειναι μια χαρα ευτυχως.Το εχει ξεπερασει πληρως.Δυστυχως ομως ο κτηνιατρικος συλλογος δεν εχει κανει κατι ακομη,δεν εχει ασχοληθει με το θεμα επειδη εχουν εκλογες και δεν εχουν ακομα συγκροτηθει τα αρμοδια οργανα.Αναμενω λοιπον.Δεν το αφηνω το θεμα αν και δεν εχω και πολλες ελπιδες οτι θα βγει κατι τελικα.
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Σημασία έχει ότι ο σκυλάκος είναι μια χαρά και εσύ από την πλευρά σου έπραξες τα δέοντα!

Σιδερένιος να είναι μακρυά από όλους μας τέτοιες ιστορίες!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.132
Μηνύματα
896.034
Μέλη
19.944
Νεότερο μέλος
Stelios Krani