Χαλιά....την άποψη σας παρακαλώ.






yasemin

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2009
2.789
5.380
Ecozyme λεγεται η εταιρεια.
Ψεκαζεις λιγο και μυρωδια απο ουρα,εμετο κλπ τελος!
 








vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Χθες το βράδυ επικοινώνησα με την Εcozyme, σήμερα με πήρε ο άνθρωπος τηλέφωνο (αστραπή!) και σήμερα το απόγευμα πάω να το πάρω από τον εισαγωγέα. Οπότε θα σας ενημερώσω για χρήση κλπ. Τον ρώτησα στο τηλέφωνο πάντως αν εξαφανίζει τη μπόχα από το κατουρλίδι και ήταν απόλυτα θετικός.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Ξέχασα να γράψω ότι θα το τεστάρω και στο εξής (όσοι τρώτε μην διαβάζετε):

Οι δικές μου προχθές το βράδυ έφαγαν ωμό γαύρο και μετά τον ξέρασαν πάνω στον καναπέ. Οπότε έχω ένα ριχτάρι, ένα μαξιλάρι, και ένα σημείο του καναπέ που μυρίζουν σαν υπολείμματα ψαραγοράς στις 5 το απόγευμα. Και γαμώ τα crash test.
 






mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Χθες το βράδυ επικοινώνησα με την Εcozyme, σήμερα με πήρε ο άνθρωπος τηλέφωνο (αστραπή!) και σήμερα το απόγευμα πάω να το πάρω από τον εισαγωγέα. Οπότε θα σας ενημερώσω για χρήση κλπ. Τον ρώτησα στο τηλέφωνο πάντως αν εξαφανίζει τη μπόχα από το κατουρλίδι και ήταν απόλυτα θετικός.
Μπορείς να μου στείλεις ένα τηλέφωνο,αν γίνεται φυσικά,γιατί ενδιαφέρομαι και εγω
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.077
Athens
Τελικά δεν πήρα το VapoBio γιατί ο κυριούλης μου σύστησε για το πρόβλημα (κατουρλιά) το Micro Fresh από την ίδια εταιρεία, την Ecozyme. Είναι μπουκάλι του 1 λίτρου και με αυτό φτιάχνεις διάλυμα με νερό (για την περίπτωση κάτουρου μου είπε αναλογία 1 μέρος προϊόντος με 5 μέρη νερό). Με αυτό ψεκάζεις το σημείο. Ρωτησα δις και με διαβεβαίωσε ότι είναι ασφαλές για κατοικίδια.

Τιμή 25 ευρώ αλλά με τόσο που βάζεις στο διάλυμα μάλλον κρατάει για πάντα. Εγώ πήγα και το παρέλαβα από εκει (Γλυκά Νερά) αλλά το στέλνει και με αντικαταβολή.

@mariatheo σου στειλα pm με το κινητό του.
 
  • Like
Reactions: mariatheo


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Τελικά δεν πήρα το VapoBio γιατί ο κυριούλης μου σύστησε για το πρόβλημα (κατουρλιά) το Micro Fresh από την ίδια εταιρεία, την Ecozyme. Είναι μπουκάλι του 1 λίτρου και με αυτό φτιάχνεις διάλυμα με νερό (για την περίπτωση κάτουρου μου είπε αναλογία 1 μέρος προϊόντος με 5 μέρη νερό). Με αυτό ψεκάζεις το σημείο. Ρωτησα δις και με διαβεβαίωσε ότι είναι ασφαλές για κατοικίδια.

Τιμή 25 ευρώ αλλά με τόσο που βάζεις στο διάλυμα μάλλον κρατάει για πάντα. Εγώ πήγα και το παρέλαβα από εκει (Γλυκά Νερά) αλλά το στέλνει και με αντικαταβολή.

@mariatheo σου στειλα pm με το κινητό του.
Ευχαριστω