Χρόνια πολλά, Κούκη


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Σήμερα το γουρουνάκι κλείνει τα 10. Πώς περνάει ο καιρός... Να χτυπήσω ξύλο, είναι μια χαρά. Πάμε βόλτες, κάνουμε μπάνια. Η περασμένη χρονιά ήταν χάλια για εμάς μετά το ατύχημα και είμαι τρισευτυχισμένη που σήμερα μπορούμε να το γιορτάσουμε.

Μακάρι να ήταν και ο Γιάννης εδώ, να μας ευχηθεί για τα γενέθλια :(















 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.751
Φοβερή τουρτα για άλλη μια φορά. Και για άλλη μια φορά οφείλεις να μας δώσεις συνταγη!
Κι εγώ αυτό σκέφτηκα, τι ωραία που θα ήταν να ευχηθεί με τον μοναδικό του τρόπο.
Να ζήσεις Κούκη σαν τα ψηλά βουνά, και να εισαι πάντα τρελοκάτσικο και δεινός κολυμβητής!
Κι εσύ Έλενα να είσαι καλά να τον φροντίζεις!
 


bat-iris

Well-Known Member
14 Σεπτεμβρίου 2015
591
622
Το βλέμμα του τρελού όταν τσακίζει την τούρτα!! :D Χρόνια του πολλά, να περνάτε πάντα όμορφα. :)
 
  • Like
Reactions: matilda and Berna






Kanga

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2016
150
221
Σήμερα το γουρουνάκι κλείνει τα 10. Πώς περνάει ο καιρός... Να χτυπήσω ξύλο, είναι μια χαρά. Πάμε βόλτες, κάνουμε μπάνια. Η περασμένη χρονιά ήταν χάλια για εμάς μετά το ατύχημα και είμαι τρισευτυχισμένη που σήμερα μπορούμε να το γιορτάσουμε.

Μακάρι να ήταν και ο Γιάννης εδώ, να μας ευχηθεί για τα γενέθλια :(















Χρόνια σας πολλά εύχομαι υγεία χαρες και το κυριότερο να ειστε καλα για ακομα περισσότερα χρόνια γεματα με υπεροχες στιγμες...
 
  • Like
Reactions: Berna


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Χρόνια του Πολλά και Καλά και να φάει πολλές τέτοιες τούρτες ακόμα!
 
  • Like
Reactions: Berna






Pitsinaki

Well-Known Member
23 Απριλίου 2014
449
1.015
Παλαιό Φάληρο
Χρόνια πολλά πολλά στον όμορφο και καλά, με υγεία πάνω από όλα, ωραίες βόλτες και βουτιές!! Να τον χαίρεσαι, να σε χαίρεται και να περνάτε ζάχαρη!! :love::love:
Εννοείται ότι με την τούρτα μας έκανες ζημιά.. :whistle:
 
  • Like
Reactions: Berna




noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Να ζήσεις Κούκη και χρόνια πολλά μεγάλος να γίνεις με άσπρα μαλλιά :D Να σου ζήσει ο λεβέντης σου και να περάσετε πολλά ακόμα όμορφα χρόνια μαζί :D :love::love:

Τη συνταγή παρακαλώ μιας και πλησιάζουν και τα δικά μας γενέθλια :whistle:
 
  • Like
Reactions: Berna






Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.549
6.975
Άλλα τόσα κι άλλ τόσα να ζήσεις Κούκη και να σε χαίρεται η σκυλομαμά σου!
 
  • Like
Reactions: Berna


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Σας ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές :) Εργάσιμη μέρα χθες και είχα και προπόνηση αλλά πήγαμε στο συντιβάνι να γιορτάσουμε! Το Σαββατοκύριακο δυστυχώς προβλέπονται βροχές :mad: και νόμιζα να πάμε στο ποτάμι. Οπότε μάλλον το επόμενο θα πάμε.

Οσο για την τούρτα, δεν την έφτιαξα εγώ. Η φίλη μου φτιάχνει τούρτες και μπισκοτάκια για σκυλάκια, οπότε νομίζω πως δύσκολα θα μου δώσει τη συνταγή :p
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
10 χρονων βρε το θύριο ούτε που του φαίνεται!!! Χρονια του πολλά!!!
 
  • Like
Reactions: Berna


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.751
Οσο για την τούρτα, δεν την έφτιαξα εγώ. Η φίλη μου φτιάχνει τούρτες και μπισκοτάκια για σκυλάκια, οπότε νομίζω πως δύσκολα θα μου δώσει τη συνταγή :p
Εντάξει παραήταν τέλεια για να μην ήταν από επαγγελματία, αλλά επειδή μια άλλη φορά είχες φτιάξει μία πραγματικά καταπληκτικη έλεγα ότι κι αυτή εσύ την έκανες καθότι χρυσοχέρα! :p
 
  • Like
Reactions: Berna






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf