Χρόνια πολλά, Κούκη






stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Να τον χαίρεσαι Έλενα ..χρόνια του πολλά :love:....πέρασε αρκετά το αγόρι.
 
  • Like
Reactions: Berna


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Δέκα χρονών κουτάβι! Πολλά πολλά, ΠΟΛΛΑ κουταβίσια χρόνια σας εύχομαι, χωρίς άλλα απρόοπτα, γεμάτα υγεία!
 
  • Like
Reactions: Berna




manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Χρόνια του πολλά και τα απρόοπτα να ειναι μόνο ευχάριστα από δω και πέρα.
 
  • Like
Reactions: Berna


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Δε μπορώ να μη σχολιάσω τη γυναικεία πινελιά στην τούρτα!
Προσεγμένη κ ωραία!

Εμείς από την άλλη (που συμπτωματικά είχαμε σχεδόν ίδια περίοδο γενέθλια)πήγαμε σε πιο εργένικες επιλογές :sleep::whistle:




Χρόνια του πολλά!!!
 




vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
δέκα ο κούκης!! δέκα! που γράφτηκα στο φόρουμ και κοίταζα συνεχώς τις φώτος στο θέμα σας (και της κυβέλης) για να ξεχαρμανιάζω όταν ήμουν ά-σκυλη...

απροβλημάτιστα τα επόμενα δέκα να είναι, να στε και οι δυο καλά. Να στε ευτυχισμένοι χαρούμενοι και πάντα όμορφοι

(έχω μια φιλενάδα λαμπραντορίνα σοκολατένια στη γερμανία που έιναι γύρω στα 13, έχει μια τεράααστια κρεατοελιά στην κεφάλα της και είναι τα ματάκια της κάπως θολά και κουράζεται και ξαπλώνει κάθε δυο μέτρα. Είναι μια πολύ όμορφη σκύλα! )
 


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.701
3.853
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
δέκα ο κούκης!! δέκα! που γράφτηκα στο φόρουμ και κοίταζα συνεχώς τις φώτος στο θέμα σας (και της κυβέλης) για να ξεχαρμανιάζω όταν ήμουν ά-σκυλη...

απροβλημάτιστα τα επόμενα δέκα να είναι, να στε και οι δυο καλά. Να στε ευτυχισμένοι χαρούμενοι και πάντα όμορφοι

(έχω μια φιλενάδα λαμπραντορίνα σοκολατένια στη γερμανία που έιναι γύρω στα 13, έχει μια τεράααστια κρεατοελιά στην κεφάλα της και είναι τα ματάκια της κάπως θολά και κουράζεται και ξαπλώνει κάθε δυο μέτρα. Είναι μια πολύ όμορφη σκύλα! )
Πώς περνάει ο καιρός, ε;

Τι να την κάνουμε τη γριούλα, εδώ ξανθούλης, νέος κι ωραίος, 2 ώρες βόλτα με συντριβάνι μέσα, τώρα το τι γράφει το πεντιγκρί δεν σκαμπάζουμε... κάτι 2006 λέει... κι επίσης το δεξί πίσω πόδι... δεν ακούει πού και πού αλλά χαλάλι του, έχουμε άλλα τρία. Εντάξει, δυόμισυ.

 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3