Ψάχνω να βρω μεταχειρισμένο crate...


cgri1976

Well-Known Member
πλεον η μικρη αρχιζει και τρωει ολη την κουζινα γιατι εκει την αφηνω οταν λειπω ...μιας και δεν υπαρχουν χρηματα για επισκευη ντουλαπιων-πορτας-κουφωματων και για αγορα ολοκαινουργιου crate, ειπα μηπως εχει καποιο μελος crate, που να μην το χρειαζεται πλεον. δεν ζηταω να μου τα χαρισετε, αλλα μια πιο λογικη τιμη.
μενω στο κεντρο της αθηνας.

παρακαλω πολυ οποιος θελει να με βοηθησει ας μου στειλει προσωπικο μηνυμα.
 


hook

Well-Known Member
12 Δεκεμβρίου 2011
759
0
corfu
σε ενα φορυμ ειχα δει οτι μια κοπελα εφτιαξε ενα μονη της με συρμα απο κοβωντας τα κομματια που ηθελε και τα ενωσε με εραπς. ειναι οικονομικο και εχει το ιδιο αποτελεσμα. απλα για την πορτα θα πρεπει να βαλεις κατι με ασφαλεια για να μην μπορει να το ανοιξει. και προσεξε τις ακρες να μην ειναι αιχμηρες. ελεγε οτι της κοστισε καπου στα 10 ευρω. τωρα δεν ξερω αν θα σε βολεψει. παντως αν πιανουν τα χερια σου δοκιμασε το
 


vasok

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
91
0
trikala
εμενα εχει φαει ως τωρα μια πολυθρονα 2 ταπακια και ενα ξυλο οσο εφτανε απο μια ντουλαπα!οταν φευγω απο το σπιτι τον αφηνω μεσα σε ενα δωματιο παιρνω τα παντα απο μεσα αλλα παλι οταν γυρισω κατι θα εχει βρει πριν καποιες μερες αρχισε να τρωει την κουβερτα(boxer κ εγω)!!!!!!!!σκεφτομαι και εγω το crate αλλα μηπως δεν θα τα καταφερω λογω ηλικιας σκεφτομαι τωρα ειναι 14 μηνων...
 


cgri1976

Well-Known Member
σε ενα φορυμ ειχα δει οτι μια κοπελα εφτιαξε ενα μονη της με συρμα απο κοβωντας τα κομματια που ηθελε και τα ενωσε με εραπς. ειναι οικονομικο και εχει το ιδιο αποτελεσμα. απλα για την πορτα θα πρεπει να βαλεις κατι με ασφαλεια για να μην μπορει να το ανοιξει. και προσεξε τις ακρες να μην ειναι αιχμηρες. ελεγε οτι της κοστισε καπου στα 10 ευρω. τωρα δεν ξερω αν θα σε βολεψει. παντως αν πιανουν τα χερια σου δοκιμασε το
μπααααα!!!! δεν ειμαι μαστορας...χεχεχεχε!!!! ασε που θα το εχω αγχος μηπως και δεν αντεξει το κλουβι το σκυλι και το μεταφερει στο σαλονι.... μποξερ ειναι αυτο... το μελος @vasok θα με καταλαβει .... ;-)

ευχαριστω για τις γρηγορες απαντησεις σας...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
εμενα εχει φαει ως τωρα μια πολυθρονα 2 ταπακια και ενα ξυλο οσο εφτανε απο μια ντουλαπα!οταν φευγω απο το σπιτι τον αφηνω μεσα σε ενα δωματιο παιρνω τα παντα απο μεσα αλλα παλι οταν γυρισω κατι θα εχει βρει πριν καποιες μερες αρχισε να τρωει την κουβερτα(boxer κ εγω)!!!!!!!!σκεφτομαι και εγω το crate αλλα μηπως δεν θα τα καταφερω λογω ηλικιας σκεφτομαι τωρα ειναι 14 μηνων...
Θα τα καταφέρεις μια χαρά. Υιοθέτησα σκυλάκο 1.5 χρν περίπου τον δεκέμβριο κι επειδή μου έφαγε το μισό σπίτι δούλεψε κρέιτ. Το έμαθε αμέσως και κοιμάται εκεί τα βράδυα και όταν λείπουμε. Έτσι σώθηκε το άλλο μισό σπίτι.
 








View Weim

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2011
101
0
Νέα Σμύρνη
Κι εμείς έχουμε πάρκο, με 6 πλευρές και ελαφρώς ψηλότερο, αν ενδιαφέρεσαι!
[/URL][/IMG]
Στο βάθος φαίνεται, όταν ήταν μικρή η Lola μας!
Μπορούμε να στο δανείσουμε γιατί δεν προβλέπετε να το χρειαστούμε σύντομα!
 




Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Για τι ποσο μιλας? Δες αυτα, πατα πανω στο καθενα και διαλεξε μεγεθος και δες την τελικη τιμη μαζι με τη μεταφορα (τα κανεις προσθεση).

Κι απο Γερμανια μπορεις να βρεις σε καλες τιμες αλλα δεν ξερω γρι γερμανικα. :D Αν ξερεις help yourself. Βαζεις στο κουτακι που λεει "Απο πού;" "Γερμανια" απο τη λιστα που σου δινει. :)
 






cgri1976

Well-Known Member
αυτο σε βολέυει γιατι ειναι ψιλοφτηνο?
ειναι παρκακι και με την δυναμη που εχει πρωτον θα το πηδηξει και θα βγει εξω ή θα το παρει βολτα σε ολο το σπιτι καταστρεφοντας οτι βρει μπροστα του.... λολολολ..!!
 








Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.807
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf