γειαα σας


klairi

New Member
28 Μαρτίου 2008
2
0
Γεια σας ..ενδιαφερομαι να υιοθετισω ενα γαλλικο μπουλνγκ αρχικα ειχα σκοπο να το παρω απο πετ σοπ αλλα μετα το αρθρο που διαβασα εδω αλαξα γνωμη.Θελω πολυ ενα γαλικο μπουλντογκ κ πιστευω οτι ειμαι ετοιμη να φροντισω ενα κουταβακι το χω σκευτει παρα πολυ καλα εχω κ κηπο για να παιζει!!Μηπως μπορει να με βοηθησει κανεις για το που 8α βρω ενα τετοιο σκυλακ????ευχαριστω..κλαιρη ¨)
 


psaras

Well-Known Member
5 Σεπτεμβρίου 2007
841
1
63
Chania
www.chaniatown.gr
Καλημέρα klairi και καλώς όρισες !
Καλά κάνεις που δεν θα πάρεις από πετ σοπ .....
Όμως ψάξε πολύ, μην βιαστείς , αν χρειαστεί περίμενε
ρώτα και μάθε τα πάντα για τον εκτροφέα και τα σκυλιά του ,μην πιστεύεις ότι σου λένε οι ίδιοι
μίλησε με ανθρώπους που έχουν πάρει σκυλιά από αυτούς αν δεν σου δίνουν οτιδήποτε πληροφορίες τους ζητήσεις μην το σκεφτείς ούτε λεπτό ,ψάξε αλλού…..
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
παιρνεις τον ΚΟΕ 210 8145165 . ψαχνεις και στο ιντερνετ μπας και τους ξεφυγε κανενας.
πας και βλεπεις τους εκτροφεις. βρισκεις κατι να σαρεσει μαθαινεις ποτε εχουν γεννα, κλεινεις ενα κουταβι και ενημερωνεσε. κατα την ενημερωση ψαχνεις και για εκπαιδευτη!


καπως ετσι ειναι τα πραγματα!!
 


Gogo

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2008
538
0
marko
Καλως ηρθες Κλαιρη! :D

Ναι παρε τον ΚΟΕ , θα σου δωσει καποια τηλεφωνα , αλλα κανε και την

προσωπικη σου ερευνα!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλώς ήρθες στο Dogforum klairi!
Ότι σου είπαν τα παιδιά… μην βιαστείς…

:D
 


klairi

New Member
28 Μαρτίου 2008
2
0
euxaristw

Καλώς σας βρήκα. Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες. Έχω ψάξει στο internet βέβαια σχετικά με τη ράτσα, τη φροντίδα κτλ, δεν ήξερα όμως πως μπορώ να αποκτήσω ένα.
Ευχαριστώ.

ROTTIE: Η δημοσίευση διορθώθηκε και γράφτηκε στα Ελληνικά.
Σε παρακαλώ πολύ να γράφεις ελληνικά. Tα Greeklish δεν επιτρέπονται στο forum.
Ευχαριστώ.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22