εξετάσεις στο κέντρο της Αθήνας?








vasgial

Well-Known Member
6 Φεβρουαρίου 2011
3.531
1.729
49
Μαραθώνας-Κάτω Σούλι
Έχω να πάω χρόνια λόγω απόστασης πλέον. Έχουμε κάνει στείρωση στη Μάσκα, στην Ισιδα και είχα βάλει το μικροτσίπ στη Λαρα. Η κτηνίατρος που πηγαίναμε τότε συνεργαζόταν μαζί του όταν είχε να κάνει κάποια επέμβαση και γινόταν στο ιατρείο του.
Μία χαρά ομιλητικός είναι για τα δικά μου τα δεδομένα.
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Μία χαρά ομιλητικός είναι για τα δικά μου τα δεδομένα.
και σε εμάς μίλαγε και έπιανε και κουβέντα κανονικά αλλα υπάρχει ένας μύθος από άλλους ότι δεν λέει και πολλά
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
.... Γενικές-βιοχημικές, γύρω στα 70 με καλαζάρ και διροφιλαρίωση...
Πριν βάλω τα κλάματα, μήπως θυμάσαι τι βιοχημικές κάνεις; Πριν δύο εβδομάδες κρεατινίνη, αλβουμίνη, ουρία, ασβέστιο, κάλιο, νάτριο, μαγνήσιο και φωσφόρος, 50 ευρώ - το δείγμα στάλθηκε στην Μπιτχαβά.
 


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
"Κάργα" off-topic, αλλά με τρώει ο...

...το δείγμα στάλθηκε στην Μπιτχαβά.
Εδώ και 10 χρόνια, στην ευρύτερη οικογένεια έχουν "κυκλοφορήσει" 9 σκυλιά... με τα "θεματάκια" τους, κάποια από αυτά... συν όσα αδέσποτα βοηθάει η "ευρύτερη" οικογένεια...

Μετά από επανειλημμένες "δοκιμές", έχω μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στον Κοντό...
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Φωτιές μου ανάβεις @johnk - με την καλή έννοια δηλαδή κι ευχαριστώ (έκανα και το λάθος να φτιάξω πίνακα με τα αποτελέσματα των εξετάσεών του και τρώγομαι με τα ρούχα μου απ' την Παρασκευή...). Ο Κοντός είναι στο Αττικό;
 
  • Like
Reactions: johnk


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Ναι...

Υ.Γ. Βέβαια, φαντάζομαι ότι παίρνεις υπόψη σου πως δεν είμαι γιατρός... ένας ταπεινός μηχανικός είμαι...:)
 
  • Like
Reactions: mareco and sis


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
"Κάργα" off-topic, αλλά με τρώει ο...



Εδώ και 10 χρόνια, στην ευρύτερη οικογένεια έχουν "κυκλοφορήσει" 9 σκυλιά... με τα "θεματάκια" τους, κάποια από αυτά... συν όσα αδέσποτα βοηθάει η "ευρύτερη" οικογένεια...

Μετά από επανειλημμένες "δοκιμές", έχω μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στον Κοντό...
Και εγω επιμενω παντα να σταλουν εκει οι εξετασεις. Απο Μικροαναλυση μας εχουν γυρισει επαναλειμμενα λανθασμενα υποπτα για καλαζαρ- και με επαναληπτηκες εξετασεις βρεθηκαν αρνητικα. Αλλα τον εγκεφαλικο το παθαινεις εικεινη την ωρα.
 
  • Like
Reactions: johnk
















vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.123
10.078
Athens
Για καλαζάρ το πιο αξιόπιστο - αν μπορεί να το πάει κανείς εκει - είναι το Παστέρ.
 
  • Like
Reactions: LaCat




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf