η παρεα μεγαλωνει.....


13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Γεια σας και πάλι... μετά την πρωτη γνωριμια το πρωι, αποφασισα να συστηθω και αυτοπροσωπως! Ειμαι κοκονάκι και κατι απο τεριέ, 3,5 ετων, με λενε Robbie αλλα το χαιδευτικό μου στα ελληνικά ειναι Τιτίλης. Εχω καταπληκτικό χαρακτήρα (φτου μου!), καθομαι με τις ωρες μονος μου χωρις να πειραζω τιποτε και η μονη μου απαιτηση ειναι να βγω βολτα και να φαω! Αν ομως δεν εχω αυτα τα δύο τοτε..... η σκανταλια παει σύννεφο... βουταω καλτσες και φευγω, βουταω πιζαμες και τρεχω κλπ... στην πορεια θα πω κι αλλα...
Α, ναι και γαυγιζω τωρα τελευταια ολη μερα.....;)
 






Μάρθα & Σίλβα

Well-Known Member
28 Μαϊου 2014
1.705
3.933
39
Α οχι τετοια πράγματα....δεν θελω να ακούω τετοια...δεν ψαχνουμε γυναικες... Δεν κάνουμε παιδακια..
Υπαρχουν ηδη πολλα στα αζητητα...
 
  • Like
Reactions: Orilis




13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Α οχι τετοια πράγματα....δεν θελω να ακούω τετοια...δεν ψαχνουμε γυναικες... Δεν κάνουμε παιδακια..
Υπαρχουν ηδη πολλα στα αζητητα...
γι' αυτο λοιπον και ο μπαμπας μου το σκεφτεται σοβαρα να με παει στον κτηνιατρο για στειρωση.....
 




genie

Well-Known Member
20 Μαϊου 2016
902
694
52
Γιατι κυριες μου μαλλον μεγαλωσα και ειμαι σε ηλικια γνωριμιας με κοπελες... Πριν λιγο καιρο, ουτε με ακουγε κανεις...
Ιδέα δεν έχω γιατί έγινε φασαριόζος ο κύριος, αλλά αποκλείεται να μπήκε στην εφηβεία σε αυτή την ηλικία. Ο,τι και αν είναι, σίγουρα δεν είναι ότι τώρα ανακάλυψε τις σκυλίτσες.
Αν υπάρχει περίπτωση να το σκάσει και να βρεθεί με θηλυκό, ασυζητιτί στείρωση για να μη γεμίζουμε μωράκια, αλλά οι περισσότεροι λένε ότι στείρωση σε αυτή την ηλικία δε θα αλλάξει τη συμπεριφορά του κυρίου πια.
 


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
να τον χαίρεστε τον τσαχπίνη... προφανώς όταν δεν έχει τις βόλτες του κάπου θα ψάχνει να εκτονωθεί!!!
 






13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Ιδέα δεν έχω γιατί έγινε φασαριόζος ο κύριος, αλλά αποκλείεται να μπήκε στην εφηβεία σε αυτή την ηλικία. Ο,τι και αν είναι, σίγουρα δεν είναι ότι τώρα ανακάλυψε τις σκυλίτσες.
Αν υπάρχει περίπτωση να το σκάσει και να βρεθεί με θηλυκό, ασυζητιτί στείρωση για να μη γεμίζουμε μωράκια, αλλά οι περισσότεροι λένε ότι στείρωση σε αυτή την ηλικία δε θα αλλάξει τη συμπεριφορά του κυρίου πια.
Να το σκασει δεν γίνεται γιατι τον εχουμε μεσα σε διαμερισμα. Απο την αλλη, δεν ανεχεται να περναει αλλος σκυλος εξω απο την πολυκατοικια...Το μονο σίγουρο ειναι ότι δεν δειχνει εντονο ενδιαφερον για σκυλιτσες, για το οποιο η κτηνιατρος μου ειπε οτι αν δοκιμασει μια φορα, μετα ποιος τον πιανει....
 


13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
να τον χαίρεστε τον τσαχπίνη... προφανώς όταν δεν έχει τις βόλτες του κάπου θα ψάχνει να εκτονωθεί!!!
ευχαριστω πολυ... και συ τον δικο σου... απλα το κανει για να μας κανει να γελασουμε και τελικα να βγει βολτα....
 




genie

Well-Known Member
20 Μαϊου 2016
902
694
52
Να το σκασει δεν γίνεται γιατι τον εχουμε μεσα σε διαμερισμα. Απο την αλλη, δεν ανεχεται να περναει αλλος σκυλος εξω απο την πολυκατοικια...Το μονο σίγουρο ειναι ότι δεν δειχνει εντονο ενδιαφερον για σκυλιτσες, για το οποιο η κτηνιατρος μου ειπε οτι αν δοκιμασει μια φορα, μετα ποιος τον πιανει....
Oμολογώ ότι δεν το κατάλαβα. Αν ο σκύλος βρεθεί κοντά σε σκυλίτσα σε οίστρο, αναλαμβάνει η φύση, δεν πρόκειται να χρειαστεί εκπαίδευση. Πιθανότατα και να στειρωθεί σε αυτή την ηλικία πάλι θα αντιδράσει με τον ίδιο τρόπο σε σκυλίτσα, αλλά δε θα προκύψουν κουταβάκια.
 




13 Οκτωβρίου 2016
16
19
ΛΑΡΙΣΑ
Oμολογώ ότι δεν το κατάλαβα. Αν ο σκύλος βρεθεί κοντά σε σκυλίτσα σε οίστρο, αναλαμβάνει η φύση, δεν πρόκειται να χρειαστεί εκπαίδευση. Πιθανότατα και να στειρωθεί σε αυτή την ηλικία πάλι θα αντιδράσει με τον ίδιο τρόπο σε σκυλίτσα, αλλά δε θα προκύψουν κουταβάκια.
πιθανότατα εχεις δικιο... δεν ξερω, αλλα δεν μπορω να εξηγησω το διαρκες γαυγισμα, εδω και λιγο καιρο, τη στιγμή που ειτε τον ειχαμε σπιτι, ειτε οχι δεν τον ακουγαμε καθολου
 


genie

Well-Known Member
20 Μαϊου 2016
902
694
52
πιθανότατα εχεις δικιο... δεν ξερω, αλλα δεν μπορω να εξηγησω το διαρκες γαυγισμα, εδω και λιγο καιρο, τη στιγμή που ειτε τον ειχαμε σπιτι, ειτε οχι δεν τον ακουγαμε καθολου
Πώς καταλαβαίνει ότι περνάνε άλλα σκυλιά μέσα από το διαμέρισμα;;;
 




Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Γεια σου ρε Τιτιλη μεγαλε (χαχα nice) σε βλεπω να τα κλαις τα ... χμ χμ...jewels σου...
Η στειρωση καλο ειναι να γινεται οταν συντρεχουν λογοι υγειας κ οχι για να κανουμε a-sexual τα σκυλια μας...λιγη προσοχη κ υπευθυνοτητα χρειαζεται.
Μπορει απλα να ναι συνεχεια στην τσιτα (ποσο συχνα παιζεται κ βγαινει βολτα?) μπορει κ απλα να προσπαθει να σας τραβηξει την προσοχη (εαν στο παρελθον τοχει καταφερει αυτο) παντως οπως κ να χει πρεπει να το ψαξετε λιγακι γιατι ενα σκυλι να φωναζει συνεχεια σε ενα διαμερισμα δεν ειναι κ οτι πιο ευχάριστο.

Εμας τα σκυλια μας περνουν χαμπαρι απο χλμ,κ η Ηρα δεν βγαζει κιχ στην βολτα της...καταλαβαινει κανεις που βρισκομαστε γιατι σταδιακα ξεσηκωνονται ολα τα σκυλια των τετραγωνων
Πως μας περνουν χαμπαρι?
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.810
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf