μηπως νομιζει οτι τον εγκαταλειπω;


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Καλησπερα.Θα φυγουμε για 12 μερες γαμηλιο ταξιδι και δεν θα παρουμε τον εκτορα.Εχουμε βρει ξενοδοχειο σκυλων.Πως ξερω ομως οτι δε θα νομισει οτι τον εγκαταλειπουμε και οτι μετα 12 μερες απλα το μετανιωσαμε;Μηπως χασει την εμπιστοσυνη του απεναντι μας;
 






skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Ολα τα σκέφτεσαι...Ολα!Που θα πας κοριτσαρα μου εσυ;Κάτσε εκει που καθεσαι και θα σου φερω καρτουλα εγω!:D
Σ' ευχαριστω Αρη.
 


Sophiaouda

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2008
1.325
8
Φθινοπωρο
Καλα,δεν ντρεπεσε :mad:,θα αφησεις σε ξενους ενα σκυλο που μολις διαπιστωσες οτι εχει δυσπλασια :eek:

Ενα εχω να σου πω ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ( :p )
 


omarock

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2009
2.836
7
Δραμα
Πανε τις διακοπες σου και ριξτο στο πιοτο για να μην το σκεφτεσαι:D,πιστευω οτι εσενα θα σου λειψη περισσοτερο,και θα εχεις προβλημα και ειδικα αφου δεν το εχεις ξανακανει.
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
:D :D :D
ε μην πας παιδι μου
και για να μην παει το ταξιδι χαραμι δωσμου τα εισητηρια :p
Καλόοοοοο...!!!
Δεν θα πάθει τίποτα ο Εκτοράκος σου...
Φαντάζομαι ότι έχεις εμπιστοσύνη στο kennel που θα τον αφήσεις...και τους έχεις τσεκάρει..
Να ζήσετε!!!!!!:):):):):)
 


Panos0685

Well-Known Member
21 Ιουλίου 2008
490
1
42
Anthousa Athens
Και εγω ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα το καλοκαιρι!Αν εχεις μια σχετικη εμπιστοσυνη στο ξενοδοχειο μην το σκεφτεσαι καθολου.Εσυ θα εχεις μεγαλυτερο προβλημα επειδη θα τον σκεφτεσαι περισσοτερο.

Υ.Γ. Και μην κανεις το λαθος να παρεις κανενα τηλ να ρωτησεις τι κανει ο σκυλακος σου...
 


Sara

Well-Known Member
27 Δεκεμβρίου 2008
7.737
1.479
Illinois, USA
Σιγά ρε, πήγαινε εκεί για μήνα του μέλιτος και να ζήσετε κιόλας!:) Θα του λείψεις μεν του σκύλου, θα κάνει χαρές όμως όταν γυρίσεις. Κι εγώ έχω αφήσει το Μουφ σε διάφορα μέρη, μια φορά μάλιστα είχα και κακή εμπειρία, αλλά τέλος καλό, όλα καλά και το Μουφ εξακολουθεί να με λατρεύει και να είναι σκέτο αυτοκόλλητο!:D:D

Πάντως αν αισθάνεστε πολύ άσκημα σχετικά, μπορείς πάντα να δώσεις τα εισιτήρια κλπ. στη Σοφία, δίκιο έχει η κοπέλα!:p:p:p:D:D:D
 




TARA

Well-Known Member
30 Ιανουαρίου 2009
6.168
2.985
ΑΤΤΙΚΗ
να ζήσετε και να ευτυχήσετε!!!!:D

εναλλακτικά τον πας για 1-2 μέρες στην πανσιόν (αν σε παίρνει χρονικά)και τον παίρνεις πάλι.

ο σκυλάκος σου μαθαίνει ότι πάει σε ένα μέρος όπου περιμένει να έρθεις να τον πάρεις...όχι τίποτα άλλο αλλά για να είσαι πιο ήρεμη στο ταξίδι σου:p:p

@Σοφία, τα μόνα εισιτήρια που δικαιούσαι είναι για τον Πειραιά!!!!:D:pΑριβάρε!
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
Εγω πάλι λέω να βάλουμε τα εισιτήρια σε πληστειριασμό.Αντε!Για να ακούω προσφορές!:p
Σοφία θα τον πάω εκεί που είχαμε πει που τις πήγες κι εσυ.Τον είδα οτι αγαπάει περισσότερο τα σκυλιά από τον άλλο.Αν,λεω αν,και τυχον δε μεινω ευχαριστημένη,θα σου κάνω εισιτήρια για καμια βραχονησίδα!:D