οιστρος κ αφαγια


spirosr21p

New Member
3 Απριλίου 2016
2
4
43
Σαν καινουριος ιδιοκτητης θυληκου σκυλου εχω την εξης απορια.κοβεται η ορεξη των θυληκων κατα την περιοδο του οιστρου?η ηρα μεχρι κ 20 μερες πριν ετρωγε τροφη barf χωρις κανενα προβλημα.λιγες μερες πριν ξεκινησει ο οιστρος της αρχισε να μην τρωει(ζητημα εαν ετρωγε 1κιλο στις 3 μερες) με αποτελεσμα να αρχισει να χανει βαρος.μαλλον βαρεθηκε την barf τροφη σκεφτηκα οποτε κ αρχισα να ψαχνομαι για κροκετες!!ξεκινησα με acana(την ετρωγε σαν λυσασμενη)κ αφου καταναλωσαμε 3 2.5κιλα χωρις κανενα προβλημα ειπα να αγορασω την μεγαλη συσκευασια που συμφερει καλυτερα!!!τζαμπα εδωσα το 70αρι!!!ουτε που την καταδεχεται,απλα την μυριζει κ φευγει.ειμαστε στην δευτερη μερα νηστειας παρολο που τηρω το προγραμμα φαγητου κατα γραμμα(15 λεπτα για να φαει κ μετα μαζεμα,τιποτα απο λιχουδιες ενδιαμεσα των γευματων).
τελικα τι μπορει να φταει??? οι ορμονες της η η τροφη????
 


17 Νοεμβρίου 2015
140
223
49
Φίλε μου το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω και εγώ από από τη Κυριακή του Πάσχα και εδώ,ενω τρωει μπαρφ,εδώ και τρεις μέρες δε τη θέλει καθόλου και μόλις της βάλω κροκέτες τις εξαφανίζει!Τη Μεγάλη Δευτέρεα της πήρα 18 κιλά μπαρφ,δε πιστεύω να φταίει ο οίστρος!!Μπορείς να μου πεις πια μπαρφ της δίνεις;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.792
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf