σημερα υιοθετησα...


kora

Member
16 Μαρτίου 2016
18
31
43
λοιπον... σημερα υιοθετησα εναν μπουλη σκετο βουτυρο... γυρω στα 2 ετη...που τον ειχαν εγκαταλειψει...μολις με ειδε ηρθε πανω μου και αρχισε να με γλυφιτζουριαζει και πραγματικα με κερδισε... και αφου με διαλεξε τον διαλεξα...μαζι ειχα παρει και τη "κορη"...παιξαν μυτες, κουνηθηκαν ουρες και αρχισε το παιχνιδι... βεβαια ο τυπος εχει πολλες ορμες και μες στην εβδομαδα παμε για στειρωση να πεσουν οι τεστοστερονες γιατι ζει με θηλυκια και βαρανε κοφτες. Παντως ειναι πολυ άνετος με το νεο περιβαλλον και με μενα και αυτο δειχνει οτι το πνευμα εμπιστοσυνης θα δημιουργηθει γρηγορα...νιωθω ωραια!
 

Attachments







myEnzo

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2015
1.444
4.640
Άρτα
Να σου ζήσει το αγόρι και φυσικά περιμένουμε το όνομα και περεταίρω λεπτομέρειες :)
 






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Μια επίσκεψη στον κτηνίατρο, για τσεκάρισμα ύπαρξης μικροτσιπ, θα σιγουρεψει ότι ο νέος (κι ωραίος) ήρθε για να μείνει μαζί σας.
 








Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Με πολύ ωραίο σαμαράκι τον εγκατέλειψαν πάντως! Ή τα μαγαζιά την Κυριακή έχουν τόσο ευρεία γκάμα;
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.641
7.750
Εγώ πάντως κατάλαβα ότι από καταφύγιο τον επέλεξε και την επέλεξε.
Να μάθουμε ποιός σπονσοράρει με σαμαράκια το συγκεκριμένο καταφύγιο :p
 
  • Like
Reactions: Miniature Schnauzer


kora

Member
16 Μαρτίου 2016
18
31
43
Εγώ πάντως κατάλαβα ότι από καταφύγιο τον επέλεξε και την επέλεξε.
Να μάθουμε ποιός σπονσοράρει με σαμαράκια το συγκεκριμένο καταφύγιο :p
το σαμαρι ειναι της kora και ξερεις εχω κρατησει εξοπλισμο γιατι δεν ειναι ο μονος σκυλος που ειχα...για το θεμα...τον σκυλο τον ειχε μια κοπελα (αγνωστη σε μενα) που μετακομισε εξωτερικο και τον παρατησε στο διαμερισμα που εμενε και τον σκυλο μου τον εδωσε ενας κυριος που ειχε αλλα 9 να θρεψει...παντως δεν θα σχολιασω ακομα αν ειναι αρνητικο το σχολιο ή θετικο αλλα θα δω τη συνεχεια... το ονομα του ειναι apollo.
 
  • Like
Reactions: myEnzo


kora

Member
16 Μαρτίου 2016
18
31
43
το σαμαρι ειναι της kora και ξερεις εχω κρατησει εξοπλισμο γιατι δεν ειναι ο μονος σκυλος που ειχα...για το θεμα...τον σκυλο τον ειχε μια κοπελα (αγνωστη σε μενα) που μετακομισε εξωτερικο και τον παρατησε στο διαμερισμα που εμενε και τον σκυλο μου τον εδωσε ενας κυριος που ειχε αλλα 9 να θρεψει...παντως δεν θα σχολιασω ακομα αν ειναι αρνητικο το σχολιο ή θετικο αλλα θα δω τη συνεχεια... το ονομα του ειναι apollo.
στο avatar το φοραει η Kora οταν ειναι 8 με 9 μηνων...και το αγορασα πριν 9 χρονια για το bull terrier μου...
 




kora

Member
16 Μαρτίου 2016
18
31
43
στο avatar το φοραει η Kora οταν ειναι 8 με 9 μηνων...και το αγορασα πριν 9 χρονια για το bull terrier μου...
αλλα δεν θα απολογηθω αλλο και πραγματικα με παιραξε που καποιοι πεταχτηκαν και σχολιασαν ετσι... οταν γραφτηκα μετα απο λιγο καιρο μου εκανε εντυπωση καποιες απαντησεις .... θα το σκεφτω να ξαναμπω σε αυτο το forum...εγω με τα "παιδια" μου ειμαι καλα...και αποχαιρετω!
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Εγώ το ξεκίνησα, και ζητάω συγγνώμη. Όντως στο άβαταρ το φοράει κι η Κόρα. Δεν είχα παρατηρήσει το άβαταρ και ομολογώ ότι μου έκανε εντύπωση. Αναγνωρίζω το λάθος μου και ζητάω συγγνώμη για την αγωνία.
 




Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Μερικά μέλη είστε λίγο κομάντο βρε παιδί μου.. Μπαίνετε, βγαίνετε στο forum και δεν καταλαβαίνει κανείς για πότε έγινε και για ποιο λόγο! :D

Μην παρεξηγείτε τόσο γρήγορα! Και στην τελική, άμα γίνει κανένα μπέρδεμα, δοθούν οι εξηγήσεις και λυθεί η παρεξήγηση τότε πού το πρόβλημα; Στο δικό μου μυαλουδάκι τουλάχιστον, φαίνονται πολύ απλά τα πράγματα.

Καλώς ήρθες παρεμπιπτόντως. Να τα χαίρεσαι και τα 2! :)