τροφη


misel

Member
23 Ιανουαρίου 2017
9
0
36
καλησπερα!!εχω ενα τσιουαουα μινι 5,5 μηνων.μεχρι τωρα του δινω τροφη pro plan.εχω προβλημα γιατι τρωει τα κοπρανα του.μου ειπαν να παρω τροφη acana μηπως το βοηθησει να σταματησει να το κανει.σας εχει τυχει κατι τετοιο;και αν ειναι ποια τροφη acana να παρω;
 




mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
καλησπερα!!εχω ενα τσιουαουα μινι 5,5 μηνων.μεχρι τωρα του δινω τροφη pro plan.εχω προβλημα γιατι τρωει τα κοπρανα του.μου ειπαν να παρω τροφη acana μηπως το βοηθησει να σταματησει να το κανει.σας εχει τυχει κατι τετοιο;και αν ειναι ποια τροφη acana να παρω;
Καλημέρα και καλός ήρθες στο φόρουμ.να σου ζήσει το σκυλάκι.δεν νομίζω να φταίει η τροφή που δίνεις στην κοπροφαγια.ειναι κάτι που το κάνουν τα περισσότερα κουτάβια.το έκανε και η δικιά μου.δοκιμασα πολλά αλλά τελικά ήθελε τον χρόνο του.εγω αυτό που έκανα είναι:το παρακολουθούσα συνεχώς και όταν τα έκανε γρήγορα του πέταγα μια λιχουδιά ποιο μακριά και αμέσως τα μάζευα..θέλει υπομονή και κάποιον που να είναι όλη μέρα μαζί του για να επιβλέπει.
 


misel

Member
23 Ιανουαρίου 2017
9
0
36
καλημερα!!δυστιχως δεν μπορει να ειναι καποιος εκει συνεχεια..οταν ειμαι τα μαζευω κατευθειαν.θα του δωσω χρονο λοιπον!!ελπιζω να το κοψει..σε ευχαριστω πολυ!!
 


rummen

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
132
94
33
καλησπερα!!εχω ενα τσιουαουα μινι 5,5 μηνων.μεχρι τωρα του δινω τροφη pro plan.εχω προβλημα γιατι τρωει τα κοπρανα του.μου ειπαν να παρω τροφη acana μηπως το βοηθησει να σταματησει να το κανει.σας εχει τυχει κατι τετοιο;και αν ειναι ποια τροφη acana να παρω;
δεν φταίει η τροφη θελει επίβλεψη
 
  • Like
Reactions: Spirito_Ch