∆εν θα αγοράζαμε ποτέ σκυλί από pet shop


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
ΕΝΑΣ & ΕΝΑΣ
Ο Διονύσης Σχοινάς δεν μπορεί να δεχτεί ότι όταν βοηθάμε τα ζώα είναι εις βάρος των παιδιών.

Μας διηγείται τη φιλοζωική εμπειρία του προσπαθώντας να συντονίσει τον υπερκινητικό ∆ία με τη ράθυμη Φιλιώ για τη φωτογράφιση.


http://www.trihes.gr/ο-διονύσης-σχοινάς-δεν-μπορεί-να-δεχτε/


Ελπίζω να μην σταθείτε μόνο σε ότι δεν σας αρέσει,λέει πολλά σωστά πράγματα..
 




kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
ενώ εκπρόσωπος της Εκκλησίας υποστήριξε σε ραδιοφωνική εκπομπή ότι θα ’πρεπε να ασχολούμαστε με τα παιδιά και όχι με τα ζώα.
-θεος
Άσε δεν θέλω καν να το σχολιάσω το συγκεκριμένο σημείο γιατί θα μας πάρουν με τις πέτρες κάποιοι :cautious:
 
  • Like
Reactions: ntoulis


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Το τι λέει ένας οποιοσδήποτε παπάς ή μέλος της Εκκλησίας δεν είναι απαραίτητο ότι εκφράζει την Ορθοδοξία, καναρινι εφόσον αναφέρεσαι πιθανόν σε μένα ,που ουδέποτε δεν πήρα κάποιον με πέτρες .Ντούλη ωραίο λαικ ,αρέσκω :D. Όποιος παπάς είπε τέτοιο πράγμα στον Σχοινά είναι για καταγγελία και κράξιμο !
 
  • Like
Reactions: ntoulis


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
καναρινι εφόσον αναφέρεσαι πιθανόν σε μένα ,που ουδέποτε δεν πήρα κάποιον με πέτρες .Ντούλη ωραίο λαικ ,αρέσκω :D
Εγώ λέω όποιος έχει την μύγα....:D
Καλώς η κακώς δεν θυμάμαι όλα τα μέλη απ'έξω ή το τι πρεσβεύουν ...(y)
 


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Δεν έχω καμιά μύγα ,απλά ήμουν στο πισι και είδα το σχόλιο σου. Χαζός δεν είμαι και όποιος έχει παντελόνια μιλάει σταράτα. Αφήστε ήσυχες τις μύγες :p
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Δεν έχω καμιά μύγα ,απλά ήμουν στο πισι και είδα το σχόλιο σου. Χαζός δεν είμαι και όποιος έχει παντελόνια μιλάει σταράτα. Αφήστε ήσυχες τις μύγες :p
Ο ανάδρομος Ερμής θα φταίει, δεν εξηγούνται αλλιώς αυτά που διαβάζω.
 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
[QUOTE="swiftkid, post: 776466, member: 3]Χαζός δεν είμαι και όποιος έχει παντελόνια μιλάει σταράτα. Αφήστε ήσυχες τις μύγες :p[/QUOTE]

Λεώ να αφήσετε και τα παντελόνια στη ησυχία τους πέρα απο της μύγες
 
  • Like
Reactions: kanarini


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Ο ανάδρομος Ερμής θα φταίει, δεν εξηγούνται αλλιώς αυτά που διαβάζω.
Να το κοιτάξεις,ποτέ δεν ξέρεις.
[QUOTE="swiftkid, post: 776466, member: 3]Χαζός δεν είμαι και όποιος έχει παντελόνια μιλάει σταράτα. Αφήστε ήσυχες τις μύγες :p
Λεώ να αφήσετε και τα παντελόνια στη ησυχία τους πέρα απο της μύγες[/QUOTE]
Έτσι! Ας συνεχιστεί το οντόπικ!
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.549
6.975
@Estranged και που λες ο Ανάδρομος κτλ κτλ...Αν ήμουν ο Σχοινάς θα είχα παρεξηγηθεί :p
Θα αρχίσω να πιστεύω ΚΑΙ στις ζωδιακές "προγνώσεις". Να μη βγω καν απ'το σπίτι σήμερα γιατρέ μου? Μπαρούτι μυρίζω!
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Θα αρχίσω να πιστεύω ΚΑΙ στις ζωδιακές "προγνώσεις". Να μη βγω καν απ'το σπίτι σήμερα γιατρέ μου? Μπαρούτι μυρίζω!
Από αύριο βγες....Πάει το θέμα ,αντί να διαβάσουμε κάτι αισιόδοξο ασχολούμαστε με άλλα θέματα που άκρη δεν βγαίνει..
 
  • Like
Reactions: Serge and Estranged












ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
παντως σημερα η Εσπρεσσο εχει την Γαρμπη απ' εξω που την ψαχουλευει το ΣΔΟΕ για 1.000.000 Ευρω με την κατηγορια της φοροδιαφυγης..

γιαυτο τοτε ο Σχοινας τα μοιραζε τα εκατομμυριακια για σκυλους,σαν να επαιρνε τσιγαρα.. (λεω εγω,μπορει να εχω και λαθος σε ολα φυσικα) <<εκτος και αν εκοβαν και αποδειξεις>>
:D
 
  • Like
Reactions: tasos malinoua






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.793
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf