+1 μέλος στην παρέα σας


Γεια σας!!!!!!!!Είμαι η Τάνια!Είμαι 11 χρονών.Ασχολούμαι ιδιαίτερα με το μπάσκετ,την κολύμβηση και το ποδόσφαιρο.Επίσης ακούω μουσική και παίζω αρμόνιο.Ελπίζω να σας κάνω καλή εντύπωση.Σας παρακαλώ όμως επιδή έχω βάλει την διεύθυνση skype μου δεν θέλω να με ενοχλείτε στέλνοντας μου μηνύματα για να σας βάλω στις επαφές μου.Θέλω να μου το υποσχεθείτε.
Λοιπόν,αυτά.Αααα!!!!Ξέχασα να σας προτείνω ένα site με ζωάκια.
http://www.petcοrner.gr
Φιλάκια πολλά!!!!
Τάνια!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Καλώς ηρθες! :)
Αν θέλεις να διαφημίσεις άλλο site (μας τιμάει η προτίμηση σας να διαφημιστείτε σε μας), επικοινώνησε με την διαχείριση για να συζητήσετε τα περι χρέωσης. ;)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Καλώς ηρθες! :)
Αν θέλεις να διαφημίσεις άλλο site (μας τιμάει η προτίμηση σας να διαφημιστείτε σε μας), επικοινώνησε με την διαχείριση για να συζητήσετε τα περι χρέωσης. ;)
Δεν επιτρέπεται η αναφορά άλλου site απο τη στιγμή που δεν είναι κερδοσκοπικό? ή κανω λάθος?
 


DjSoukis

Banned
Banned
8 Ιουνίου 2006
1.998
743
Καλως ήρθες Τάνια μου!

Να σου πω/προτείνω και εγώ μερικές ακόμα σελίδες για ζωάκια:

www.pets.gr
www.οurpet.gr
www.οurdοgs.gr
www.happypuppycafe.com
www.kritikosichnilatis.gr
www.pitbull.gr
http://petbirds.gr
www.pitbull-club.gr
www.stray.gr
www.himaira.gr
www.strayshelp.gr
www.erpeta.com
www.reptilesalonica.com
www.canary.gr
www.dbg.gr
www.my-pet.gr
www.ixnilasies.gr
www.e-artemis.gr
www.kinigotopos.gr
http://dobermann.forumup.gr/
www.bull-terrier.gr
www.adespoto.gr
www.aquarist.gr
www.aquatek.gr
www.kanarinia.gr
www.birds.gr
...

Σίγουρα ξεχνάω πολλά, αλλά μπορώ να σε βοηθήσω αν αυτά δεν φτάνουν...:)
 






dimiv

Well-Known Member
18 Αυγούστου 2008
506
0
50
Αθήνα
καλώς ήρθες Τανια ,σίγουρα θα μας κάνεις καλή εντύπωση-

φαντάζομαι ότι θα αγαπάς και τα σκυλιά έτσι?

εδώ μέσα έχει πάρα πολλές πληροφορίες για τους αγαπημένους μας φίλους αρκεί να έχεις όρεξη να διαβάζεις :)
 






sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
ρε παλιοχαρακτηρες μπηκε η γυναικα να διαφημισει το σαιτ και εσεις της την πεφτατε στο σκαϊπ? ρε λιγουρια δεν σας εχω πει οτι χωρις φωτο να μην κινηστε. καλως ηρθατε δισ παπαδοπουλου ευχομαι να ειναι πολυχρονη η παραμονη σας στον χωρο τουτο, που ξερετε μπορει να μαθετε και τπτ.
 




Gizmo

Well-Known Member
11 Φεβρουαρίου 2009
563
1
Ηρακλειο Κρητης
Γιατι μπερδευτικες ; ειναι Τανια 11 χρονων και ασχολειτε με αθλητισμο και μουσικη.....α!και μας προτεινει και ενα σιτε με ζωακια!
Α! εχω και γω ενα ---> ΖΩΑΚΙΑ :maria::maria::maria::maria::maria::maria:
Μη θεωρηθει διαφημηση δεν τον ξερω...

Καλος την .....λοιπον! Διαβασε (τα μαθηματα σου) και μετα ριξε και μια ματια στα αρθρα του σιτε για να εμπλουτισεις τις γνωσεις σου στην κυνοφιλια!
 






insanity

Well-Known Member
1 Απριλίου 2009
48
0
Γερακας Αττικης
Kαλως μας βρηκες Τανια.Εχει αρκετο και παρα πολυ χρησιμο υλικο να διαβασεις εδω,για τα σκυλακια...ορεξη να'χεις!:) Οσο για τα υπολοιπα φορουμ που υπαρχουν με το ιδιο περιεχομενο,πολλοι απο εμας (λιγο-πολυ) τα εχουμε επισκεφτει, και καταληξαμε εδω γιατι κατα την δικη μου κριση, αυτο ειναι το πιο αξιολογο! dogforum.gr ;) Καλη διαμονη!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.913
Μέλη
19.937
Νεότερο μέλος
Spotlight