AELLA Havihara aka FROSO


Kanga

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2016
150
221
Βρε βρε βρε τι ζουζουνακι είναι αυτο...τελεια φατσουλα και πρέπει να είναι μεγάλη μορφή...εύχομαι τα καλύτερα και να μοιραστείτε τις πιο υπέροχες στιγμές...
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Βρε βρε βρε τι ζουζουνακι είναι αυτο...τελεια φατσουλα και πρέπει να είναι μεγάλη μορφή...εύχομαι τα καλύτερα και να μοιραστείτε τις πιο υπέροχες στιγμές...
Ευχαριστω Kanga! Ναι είναι πολύ μουτράκι η μικρούλα, έχει τσαμπουκά αλλά ταυτόχρονα είναι και τρυφερή. Στο χαρακτήρα μοιάζει πολύ με το Μάρκο. Ανυπομωνώ να δω τι μωρά θα βγάλουν αυτοί οι δύο (αν και θέλει ακόμα πολύ χρόνο ως τότε)
 
  • Like
Reactions: Kanga
















kosmaki

Well-Known Member
17 Σεπτεμβρίου 2015
367
793
37
Έχει πάρει ποζα "τι κρατάς πάλι εκεί? Και φτιάξε μου το κοτσιδακι να φανούν τα μάτια μου!!!" (δε ξέρω γιατί, αλλά από τις φωτο μου κάνει σκυλί με αυτοπεποίθηση χαχα) κούκλα είναι!!! Να είναι καλά και να περάσετε μαζί πολλά όμορφα χρόνια!!
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Είναι πολύ όμορφη, να τη χαίρεσαι! Έχει "ανοίξει" το τρίχωμα από τις πρώτες φωτογραφίες που είχες ανεβάσει ή είναι ο φωτισμός;
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Έχει πάρει ποζα "τι κρατάς πάλι εκεί? Και φτιάξε μου το κοτσιδακι να φανούν τα μάτια μου!!!" (δε ξέρω γιατί, αλλά από τις φωτο μου κάνει σκυλί με αυτοπεποίθηση χαχα) κούκλα είναι!!! Να είναι καλά και να περάσετε μαζί πολλά όμορφα χρόνια!!
Ευχαριστώ πολύ!! Και ναι, έχει πααααρα πολύ αυτοπεποίθηση, δεν μασάει με τίποτα και με κανέναν :) Η πιο μικρούλα (τώρα στους 6 μήνες έφτασε αισίως 4,5 κιλά) μας βγήκε και η πιο ζόρικη - με καλή έννοια όμως. Γιατί είναι μεν πολύ ζωηρή αλλά και πολύ υπάκουη από την άλλη.
 


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Είναι πολύ όμορφη, να τη χαίρεσαι! Έχει "ανοίξει" το τρίχωμα από τις πρώτες φωτογραφίες που είχες ανεβάσει ή είναι ο φωτισμός;
Ευχαριστώ πολύ sis! Όχι, το χρώμα της δεν έχει αλλάξει καθόλου - φωτισμός είναι.
 




haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Το ΣΚ η πρώτη έκθεση της Φρόσω και μεγάλη επιτυχία: 4 φορές πολύ υποσχόμενο και καλύτερο κουτάβι φυλής. Με χαροποιεί πολύ το γεγονός ότι πήρε εξαιρετική κρίση από έναν πολύ αυστηρό κριτή και του άρεσε πάρα πολύ. Επιβεβαίωσε την επιλογή μου :)

Φρόσω-έκθεση3.jpg Φρόσω-έκθεση4.jpgΦρόσω-έκθεση2.jpg Φρόσω-έκθεση5.jpg
 


Tri

Well-Known Member
15 Μαρτίου 2016
1.201
3.141
35
Φοβερός και ο Μάρκος, αλλά η Φρόσω με έκανε να δω τα χαβανέζ με άλλο μάτι. Έχει αυτό το κάτι, πως να το κάνουμε; Θα στην κλέψω, να το ξέρεις! :LOL:
Συγχαρητήρια και από εδώ. :)
 
  • Like
Reactions: haviharakennel


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Το ΣΚ η πρώτη έκθεση της Φρόσω και μεγάλη επιτυχία: 4 φορές πολύ υποσχόμενο και καλύτερο κουτάβι φυλής. Με χαροποιεί πολύ το γεγονός ότι πήρε εξαιρετική κρίση από έναν πολύ αυστηρό κριτή και του άρεσε πάρα πολύ. Επιβεβαίωσε την επιλογή μου :)

View attachment 56977 View attachment 56978View attachment 56976 View attachment 56979
Εξαιρετικες συγχαρητήρια
 
  • Like
Reactions: haviharakennel


mariatheo

Well-Known Member
23 Νοεμβρίου 2015
828
435
Το ΣΚ η πρώτη έκθεση της Φρόσω και μεγάλη επιτυχία: 4 φορές πολύ υποσχόμενο και καλύτερο κουτάβι φυλής. Με χαροποιεί πολύ το γεγονός ότι πήρε εξαιρετική κρίση από έναν πολύ αυστηρό κριτή και του άρεσε πάρα πολύ. Επιβεβαίωσε την επιλογή μου :)

View attachment 56977 View attachment 56978View attachment 56976 View attachment 56979
Και ο Μάρκος φυσικα....μην ξεχνιόμαστε
 
  • Like
Reactions: haviharakennel


Yorkaddict

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2011
5.445
12.860
Aθήνα
Συγχαρητήρια Μπεατα, πάντα επιτυχίες εύχομαι!
Καλή ξεκούραση και να δώσεις σε όλα τα καμάρια σου πολλά φιλιά:love:
 
  • Like
Reactions: haviharakennel


haviharakennel

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2012
2.581
5.770
Θεσ/νίκη
Φοβερός και ο Μάρκος, αλλά η Φρόσω με έκανε να δω τα χαβανέζ με άλλο μάτι. Έχει αυτό το κάτι, πως να το κάνουμε; Θα στην κλέψω, να το ξέρεις! :LOL:
Συγχαρητήρια και από εδώ. :)
ευχαριστώ πολύ, ναι η Φρόσω είναι πολύ ξεχωριστή για μένα :)

Εξαιρετικες συγχαρητήρια
ευχαριστώ πολύ

Και ο Μάρκος φυσικα....μην ξεχνιόμαστε
ε, ναι μην μένει παραπονεμένος ;)

Συγχαρητήρια Μπεατα, πάντα επιτυχίες εύχομαι!
Καλή ξεκούραση και να δώσεις σε όλα τα καμάρια σου πολλά φιλιά:love:
Μιχάλη μου, να είσαι καλά. Συνέχεια τους δίνω φιλιά, είναι ακαταμάχητα :love::love:
 
  • Like
Reactions: mariatheo