AND THIS IS HOW IT ALL STARTED..


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Εσυ να υποθέσω καθεσαι στο πάτωμα? Ειναι υπεροχοι και οι 2!
Ασε ασε, στρωματσάδα εγώ.. Η αγάπη θέλει θυσίες ...

καλά.. έχει ο καθένας καναπέ στα χρώματά του? (είτε κολάρο είτε γενικώς?)
δώσε Κουλη λέμεεεε
εδωσα λέμε :LOL:
φυσικα και εχουν στα χρώματα τους, και που να βλεπες και τα σεντόνια-μαξιλαροθήκες :LOL:
η ψυχολογία τονίζει ότι το ίδιο χρώμα ηρεμεί . Ηδη απ οτι βλέπεις έχω φέρει τον Κούλη σε κατάσταση νιρβάνα , με τη Χάνα είναι βέβαια ποιο δύκολο το εγχείρημα γιατι πρέπει να πετύχει πρώτα το σατόρι (φώτιση) :D
 










Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
ουφ!! ουτε το πρώτο μου μπάνιο δε μ αφηνει να απολαυσω αυτος ο πατέρας! Μ εχει πρήξει στις φωτος o_O



αντε να σου το χατήρι, όχι τιποτε αλλο αλλα να, μόνο και μόνο για τα κορίτσια του φόρουμ που είναι οι συμπάθειες μου :)
 


kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Ωπωπωπωπωπωπωπωπωπω θα τρελαθώ που λέει και η αοιδός .....

μα γιατι, τι σου φταιξα καναρινάκι μ? :(
Τίποτα τώρα "κάπως" το έσωσες το πράγμα..Ξέρεις για πότε το καναρίνι γίνεται Λέων και ορμάει? ε???:sneaky::sneaky::sneaky:

Κάτι έγινε αλλά μπορείς και καλύτερα ,είμαι σίγουρη (y)
 








kanarini

Well-Known Member
17 Ιανουαρίου 2014
922
453
Θεσσαλονίκη
Ψιτ...Χάνα μου ,αγάπη μου κρατάω αυτή την φώτο κι ελπίζω ότι κάποια στιγμή θα σε δω από κοντά..Την αποθηκεύω κιόλας... Καρδούλες :love::love::love:
 
  • Like
Reactions: Ghostdoc


tasos malinoua

Well-Known Member
21 Οκτωβρίου 2012
3.822
8.564
ο κουλης;;ο κουλης δεν κανει μπανια;
ειδα ροζ σωσιβιο και ειναι ακομα ασχολιαστο;που ειναι αυτη η τσουπρα;χαχα

καλα ολες ηταν καλες γιατι ειναι η χανα αλλα αυτη που εχει την μουρη στο χωμα η καλυτερη (αν και τα πονηρα μυαλα μπορει να σκεφτουν τιποτα κινκυ).

βαλε κουλη τωρα μην γινει σαματας
 




ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
ο κουλης;;ο κουλης δεν κανει μπανια;
ειδα ροζ σωσιβιο και ειναι ακομα ασχολιαστο;που ειναι αυτη η τσουπρα;χαχα

καλα ολες ηταν καλες γιατι ειναι η χανα αλλα αυτη που εχει την μουρη στο χωμα η καλυτερη (αν και τα πονηρα μυαλα μπορει να σκεφτουν τιποτα κινκυ).

βαλε κουλη τωρα μην γινει σαματας
ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΟΥΛΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΣ???????
θα σου κάνω αναφορες ωσπου να βάλεις τον Κουλη!
Και όσον αφορά αυτό το ελεεινο χρωμα σωσιβιου δεν το φορτώνω στην Χανα, γιατι ξέρω ότι με αυτο κολυμπάει ο @Ghostdoc μόνο!
 




Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
ο κουλης;;ο κουλης δεν κανει μπανια;
ειδα ροζ σωσιβιο και ειναι ακομα ασχολιαστο;που ειναι αυτη η τσουπρα;χαχα

καλα ολες ηταν καλες γιατι ειναι η χανα αλλα αυτη που εχει την μουρη στο χωμα η καλυτερη (αν και τα πονηρα μυαλα μπορει να σκεφτουν τιποτα κινκυ).

βαλε κουλη τωρα μην γινει σαματας
Ο κουλης ειναι υδροφοβικός οποτε δεν εχω φωτο του στο νερο.. εξαλλου αυτο το διαστημα δε μπορεί γιατι ειναι απασχολημένος, τον εκπαιδευω με βιντεο για να με συνοδευει στις προσευχές μου. Προσπαθουμε να μαθουμε αυτο
 








Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
ο κουλης ειναι Θιβετιανός , οι προγονοι του ανατραφηκαν απο μοναχούς , λογικό η θέση του να ανήκει στο Βουδισμό. Η Χάνα ειναι τζαπαν γκέισα , προορίζεται για άλλα κόλπα, είναι άλλου παπά ευαγγέλιο !
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.598
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3