Camping


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
A, οκ τότε! Ice πάμε παρέα κανένα ταξιδάκι; Εγώ βρήκα ήδη tank bag για μικρόσωμα σκυλιά! χαχαχα
Στο tank bag ε ? Δεν θα τον χωραει καλα, και αν τον βαλω μεσα θα το φαει...Εγω θα τον βαλω με το box στο πισω καθισμα...
Χρηστο πρεπει να σου πω ομως οτι μοιαζω για 42, ειναι ''μία'' αυτη(η Scarlett)...:maria:
 
Last edited:








christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Ο ερωτας της εφηβειας μου, μια YAMAHA FJ 1200 του ΄92...:cool::cool:
Τελικά ρε συ Ice ταιριάζουμε. Και γω δείχνω 40 φεύγα και έχω τον έρωτα των νιάτων μου. CB1300
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Ποιο ρε, το γυμνο ή με το μισο φαιρινγκ? Μοντελο?
 
Last edited:






christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Muscle bike...;):D
Χαχα ναι! Εμείς οι παλιοί ice έχουμε άλλα "θέλω". Αν και όποτε θες στειλε πμ με τηλ και θα σε πάρω μόλις ανέβω Αθήνα. Επίσης μπορείς να πάρεις το... τέρας σου και να έρθεις Σαντορίνη όποτε γουστάρεις. (άντε γιατί θα πέσει δουλειά σε λίγο στην ταβέρνα χαχαχα)
 


ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Χαχα ναι! Εμείς οι παλιοί ice έχουμε άλλα "θέλω". Αν και όποτε θες στειλε πμ με τηλ και θα σε πάρω μόλις ανέβω Αθήνα. Επίσης μπορείς να πάρεις το... τέρας σου και να έρθεις Σαντορίνη όποτε γουστάρεις. (άντε γιατί θα πέσει δουλειά σε λίγο στην ταβέρνα χαχαχα)
Οντως, εχουμε άλλα θελω...;) Δεν ειμαι Αθηνα, αλλα αν ερθω ποτε Σαντορινη, θα ηθελα να σε δω, και να φαμε παρεα στο ταβερνακι...
 
Last edited:


christostr

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
409
1
Οντως...;) Δεν ειμαι Αθηνα, αλλα αν ερθω ποτε Σαντορινη, θα ηθελα να σε δω, και να φαμε παρεα στο ταβερνακι...
Αμεεεε... ευπρόσδεκτος!
 






superman

Well-Known Member
28 Μαϊου 2009
7.422
738
χαλκιδα
www.facebook.com
Γιατι υπαρχουν καμπινγκ που να μην δεχονται σκυλια?.. στην λογικη μου ειναι οτι ολα δεχονται.. :p

και μια φωτο απο το περσυνο τσαρδακι μας .. ωρα σιεστας..
View attachment 22241 ναι ,ειμαστε... αδελφια μου , αλητες πουλια... :D :p
πισω ειναι η κουζινα...

και απο εδω η θεα..View attachment 22242
ανυπομονω να παω διακοπες!! (αχ τι μου κανατε!)
με το που τοδα ωχ μανα μου!!!
πως ηταν το νερο περσι κρυσταλο???
δε πηγα δυστυχως!αλλα το νερο που σε μελανιαζει ειναι ονειρο!!
 














Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3