Eurasier






chrispapas

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2011
1.359
25


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Να σε ρωτήσω το άρθρο το έγραψες εσύ και το πόσταρες στην Ιστοσελίδα;
Το άρθρο το έγραψα εγώ αλλά δεν το έκανα εγώ ανάρτηση. Κανένας δεν μπορεί να ποστάρει στην σελίδα αυτήν απο ότι ξέρω, μόνο ο admin της σελίδας μπωρεί να αναρτεί πράγματα. O admin επικοινώνησε μαζί μου και ζήτησε να ετοιμάσω ένα κέιμενο και φωτογραφίες για την φυλή (αν ήθελα) και το έκανα.

Ο μόνος λόγος που σε ρωτάω είναι αν ετοιμάσω ένα παρόμοιο για τα Κοργκι θα μπορέσουμε να το ανεβάσουμε;
Μπωρείς να επικοινωνήσεις με τον admin της σελίδας και θα σου απαντήσει.
 


chrispapas

Well-Known Member
20 Ιουνίου 2011
1.359
25
Το άρθρο το έγραψα εγώ αλλά δεν το έκανα εγώ ανάρτηση. Κανένας δεν μπορεί να ποστάρει στην σελίδα αυτήν απο ότι ξέρω, μόνο ο admin της σελίδας μπωρεί να αναρτεί πράγματα. O admin επικοινώνησε μαζί μου και ζήτησε να ετοιμάσω ένα κέιμενο και φωτογραφίες για την φυλή (αν ήθελα) και το έκανα.


Μπωρείς να επικοινωνήσεις με τον admin της σελίδας και θα σου απαντήσει.
Ευχαριστώ
 










Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.118
4.785
Η Ζηβα πρωτη και καλυτερη στο κολυμπι!

Βρε τα αρκουδια!!:LOL:
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
η ZEVA κανει την διαφορα.. καλα ο αλφ ειναι εξωγηινος δεν ξερει απο υγρο στοιχειο,ο οδυσσεας τοσα χρονια στην αλμυρα τοχει..

υγ: την μουσικη επενδυση την εχεις παρει απο κανενα ντοκιμαντερ της ΕΤ3 ? :D
 


Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
η ZEVA κανει την διαφορα.. καλα ο αλφ ειναι εξωγηινος δεν ξερει απο υγρο στοιχειο,ο οδυσσεας τοσα χρονια στην αλμυρα τοχει..

υγ: την μουσικη επενδυση την εχεις παρει απο κανενα ντοκιμαντερ της ΕΤ3 ? :D
Η Ζήβα και Αλφ κολυμπάνε, ο μικρός Οδυσσέας (φαίνετε με το μπλέ λουράκι που εξέχει) λίγο μετά το τέλος του βίντεο πήρε την απόφαση και κολύμπησε ενώ τελείωσε η μπαταρία της κάμερας. Η μουσική είναι του Youtube αλλάξανε την μουσική που έβαλα με αυτήν, go figure!
 
  • Like
Reactions: ntoulis




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.597
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3