Feedstar junior, την ξερει κανεις;


thanos tara

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
273
0
Ειχα παρει ενα σακι belcando lamb+rice αλλα δεν την ετρωγε η μικρη μου πηγα και εγω στον κτηνιατρο-petshop(ζωα δεν πουλαει) και ρωτησα αμα μπορουμε να την αλλαξουμε μου ειπε φερτη απο εδω να δουμε τι τρωει.

Παω την μικρη εκει ανοιγει αυτην την feedstar την δινω τρωει βλεπω το σακι primium λεει αυτη δωσε καλη ειναι.Ξερει κανεις τι τιμη εχει?

Απο συστατικα μαπα ειναι εχει σιτηρα πρωτο συστατικο και μετα κοτοπουλο.Παντως σε αυτον δεν ξαναπαω τι να κανω τωρα να την δωσω η μπαααα?
 


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Ειχα παρει ενα σακι belcando lamb+rice αλλα δεν την ετρωγε η μικρη μου πηγα και εγω στον κτηνιατρο-petshop(ζωα δεν πουλαει) και ρωτησα αμα μπορουμε να την αλλαξουμε μου ειπε φερτη απο εδω να δουμε τι τρωει.

Παω την μικρη εκει ανοιγει αυτην την feedstar την δινω τρωει βλεπω το σακι primium λεει αυτη δωσε καλη ειναι.Ξερει κανεις τι τιμη εχει?

Απο συστατικα μαπα ειναι εχει σιτηρα πρωτο συστατικο και μετα κοτοπουλο.Παντως σε αυτον δεν ξαναπαω τι να κανω τωρα να την δωσω η μπαααα?

Γιατι ρωτας κατι που απο μονος σου λες οτι δεν αξιζει "μαπα"!! Πριν την Belcando τι εδινες ? Εκανες τη σωστη μετάβαση για να αφομοιώσει ο μικρος την καινουργια τροφη ?
Δεν την εφαγε μια φορα κ απογοητευτικες ?
 


thanos tara

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
273
0
Τελικα δεν αντεξα να την δωσω αυτην,την πηγα πισω και ξαναπηρα την belcando την τρωει τωρα αλλα θελει να την μουλιασω πρωτα αμα της την δωσω ξερη ετσι δεν την τρωει.
 




thanos tara

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2010
273
0
3 φορες την μερα στο μπωλακι του ,στο μπαλκονι για 30 λεπτα μετα το παιρνω.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.135
Μηνύματα
896.081
Μέλη
19.947
Νεότερο μέλος
Isabelmysa